Yönetimde Yenilik | Define işaretleri ve anlamları

Yönetimde Yenilik

MAVRAN

Super Moderatör
mavran ustam ilk önce ben açım konuyu ilk ben tebrik edim başarılarının devamını diler hayırlara vesile olması dileğiyle (Allah1 c.c)yar vede yardımcın olsun ustam seviyeli vede anlayışını kaybetmemen dileğiyle
Teşekkür ederim 2828 Kardeşim. Huy kundakda girer teneşürde çıkar unutma. ALLAH Razı olsun.
demekki encok seven senmissin mavran ustamizi bende kiskandim simdi cunku bende cok seviyom sevgili ustama yeni gorevinde basarilar daha iyisi yakisir guzel insana.
BABACANDA Ustam inanın bende sizleri çok seviyorum. ALLAH Hebinizden razı olsun. Bu sizin güzelliğiniz sevgili kardeşim. Teşekkür ettim Sizede hayırlı olsun ALLAH Utandırmaz inşallah.
S.a. Hayırlısı olsun Mavran Ustam 3.cü kişi ben oldum Babaconda Ustam sizede hayırlısı olsun
TEVFİK Abim çok teşekkür ettim, Seni nekadar sevdiğimi yazmama gerek yok sanırım. Güzel konu ve yorumlarını bekliyorum.
tesekkur ederim saolasin bugun mavran abimle bayramdayiz cok sevindirdiler bizi :) ALLAH razi olsun
Ustamın böyle yazdığınıza ben inanmadım. Zor bir görev bizlerin omuzlarına yüklendi, dilerim hayırlısıyla aldığımız bu görevi ifa ederiz. Bize güvenen inanan Kardeşlerimize kalpi teşekkürlerimizi sunarım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

değerli definemekanı ailesi,
sitemizde yeni değişiklikler olmuş olup olmaya devam edecektir, hak edenler haklarını alacaklardır.
sitemize mesai harcayıp ilgi ve alaka gösteren arkadaşlar tecrübe ve birikime göre görevlendiriliyor.

bunların içinde ;
@BABACONDA
@MAVRAN
@wolf_52

ustalarımız yetkili ustalar sınıfına dahil edilmiştir.

kendilerini tebrık eder, forumumuz adına hayırlı olmasını dilerim.

@esrarengiz2828 ustamızın dikkatınden kaçmamış olması normaldir,forumda sürekli aktif ;)

diğer konu ile bu konuyu birleştircem. yorumlara burdan devam edelim lütfen.

esrarengiz2828

Kullanıcı
selamunaleykum,

değerli definemekanı ailesi,
sitemizde yeni değişiklikler olmuş olup olmaya devam edecektir, hak edenler haklarını alacaklardır.
sitemize mesai harcayıp ilgi ve alaka gösteren arkadaşlar tecrübe ve birikime göre görevlendiriliyor.

bunların içinde ;
@BABACONDA
@MAVRAN
@wolf_52

ustalarımız yetkili ustalar sınıfına dahil edilmiştir.

kendilerini tebrık eder, forumumuz adına hayırlı olmasını dilerim.

@esrarengiz2828 ustamızın dikkatınden kaçmamış olması normaldir,forumda sürekli aktif ;)

diğer konu ile bu konuyu birleştircem. yorumlara burdan devam edelim lütfen.
ustam kusura bakmayın açıtm konuyu ama sevdiğim arkadaşlar değer verdiğim arkadaşlar yalnız ustam bazı arkadaşları sitede göremiyom @komana ustam@kanas ustam bir çok ustam kayıp başlarına bişey gelmemiştir umarım eskisi gibi siteye girmiyolar saygı vede sevgilerimle