Yönetimde Yenilik | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yönetimde Yenilik

MAVRAN

Super Moderatör
Değerli Arkadaşlarım, Dostlarım, Ustalarım ve Kardeşlerim.

Bu güzel temenni ve dilekleriniz için en kalbi teşekkürlerimi sunarım, bu sevginiz karşısında kendimi yeniden değerlendirdim ve tanıdım. Bir Abimin söylediği gibi, sanal alemde de olsa sevenlerin arasında olma hazzını bana yaşattınız. ALLAH sizlerden razı olsun.

Sizlerle çalışma imkanı bulduğum için RABBİME ŞÜKREDİYORUM. Bana bu fırsatı veren site yönetimine de ayrıca teşekkür ediyorum.

Sizler tarafından sevildiğimi hissediyorum ve bende sizleri sevdiğimi bilmenizi isterim.

Aramızda çok daha iyi arkadaşlar olduğu biliyorum, onlarında zaman içinde hak ettikleri yere geleceğine inanıyorum. Saygı ve Sevgilerimle. ALLAH'A EMANET OLUN.

Kader25

Admin
selamunaleykum,

değerli definemekanı ailesi,
sitemizde yeni değişiklikler olmuş olup olmaya devam edecektir, hak edenler haklarını alacaklardır.
sitemize mesai harcayıp ilgi ve alaka gösteren arkadaşlar tecrübe ve birikime göre görevlendiriliyor.

bunların içinde ;
@BABACONDA
@MAVRAN
@wolf_52

ustalarımız yetkili ustalar sınıfına dahil edilmiştir.

kendilerini tebrık eder, forumumuz adına hayırlı olmasını dilerim.

@esrarengiz2828 ustamızın dikkatınden kaçmamış olması normaldir,forumda sürekli aktif ;)

diğer konu ile bu konuyu birleştircem. yorumlara burdan devam edelim lütfen.

Yeni gördüm bende,
@BABACONDA
@MAVRAN
@wolf_52
Ustalarım hayırlı olsun. Yönetim çok güzel bir tasarrufda bulunmuş. Hepinizden çok şey öğreniyoruz.
Allah cc razı olsun. Çömez ustaya tabi olurmuş. Usta iyi olursa boynuz kulağı geçermiş. :)

Saygılar, Selamlar.

wolf_52

Kullanıcı
Yeni gördüm bende,
@BABACONDA
@MAVRAN
@wolf_52
Ustalarım hayırlı olsun. Yönetim çok güzel bir tasarrufda bulunmuş. Hepinizden çok şey öğreniyoruz.
Allah cc razı olsun. Çömez ustaya tabi olurmuş. Usta iyi olursa boynuz kulağı geçermiş. :)

Saygılar, Selamlar.
allah razı olsun kardeşim hepimz birbirmizden sebepleneceğiz inşallah..