Yorum Sizin

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam bence nokta taşın yalkınında ama dört mezar belki ötekiler açılmamıştır imşallah raslarsın ustam (Allah1 c.c)gönlüne göre versin saygı vede sevgiler nasip

Kader25

Admin
Sevgili ustam
Mezarda ziyade bana gömü ihtimali ağır bastı.
Gömü bakış açısıyla da işaretlere bakılmalı derim.

Kaya çok tatlı baktıkça keyf veriyor.:)

wolf_52

Kullanıcı
ilk önce araziye hakim olurdum, tüm şüpeli burguları değerlendirp keşvedip başarabileceğim yerden başlardım,her ok yönünde araşdırma yap kerten kele gibi ileriye bakıyor karşısında ne var ve bu kerten kelenin üstünü ve haç olan büyük taşı ıslatıp kurmaya yakın resimleyin bol bol herşey gözüksün,ve kayanın üstü mezar oymaları var bu da bölgede bir çok mezarın habercisi bu taş kıroki taşı gibi duryor, aklımzda şüpe kalmamısı için düşük bir ihtimalde olsa denmeye değer, tahta tokmakla boşluk bakmanızı öneririm, ve bu taşın altı güzel kaya oda mezarı olabilecek nitelikde duryor, ve sarı mavimsi çarpıladığım yerdeki taşlar koyma gibi, giriş için güzel bir yer basit gibi dursada, aldatmacada olabillir, bu resmin kadraja girmeyen alt kısmı uçurummu?? giriş için en güzel yerler uçrumlarda olur...şeyet uçurumsa dışardaki mezarlarda bu uçrumun başlarında olur