Yorum Sizin

Mirkut

Vip Üye
ilk önce araziye hakim olurdum, tüm şüpeli burguları değerlendirp keşvedip başarabileceğim yerden başlardım,her ok yönünde araşdırma yap kerten kele gibi ileriye bakıyor karşısında ne var ve bu kerten kelenin üstünü ve haç olan büyük taşı ıslatıp kurmaya yakın resimleyin bol bol herşey gözüksün,ve kayanın üstü mezar oymaları var bu da bölgede bir çok mezarın habercisi bu taş kıroki taşı gibi duryor, aklımzda şüpe kalmamısı için düşük bir ihtimalde olsa denmeye değer, tahta tokmakla boşluk bakmanızı öneririm, ve bu taşın altı güzel kaya oda mezarı olabilecek nitelikde duryor, ve sarı mavimsi çarpıladığım yerdeki taşlar koyma gibi, giriş için güzel bir yer basit gibi dursada, aldatmacada olabillir, bu resmin kadraja girmeyen alt kısmı uçurummu?? giriş için en güzel yerler uçrumlarda olur...şeyet uçurumsa dışardaki mezarlarda bu uçrumun başlarında olur
Tesekkurler ustam dikkatli bir sekilde inceleyip bilgileri aktaracam ALLAH azze ve celle izniyle. Insallah kolay olanida bulurum iki tane gencler ikisinide tanirim pirlanta gibiler birinin kardesi hasta digeride evlenecek. RABB im bana nasipnetmesede onlara etsin INSALLAH c.c

wolf_52

Kullanıcı
Tesekkurler ustam dikkatli bir sekilde inceleyip bilgileri aktaracam ALLAH azze ve celle izniyle. Insallah kolay olanida bulurum iki tane gencler ikisinide tanirim pirlanta gibiler birinin kardesi hasta digeride evlenecek. RABB im bana nasipnetmesede onlara etsin INSALLAH c.c
RABBİM herkezin gönlüne görre versin, hayırlısıyla inşallah

tuncers

Kullanıcı
ustam işaretin yakınların da mezar olabilir ya da işeretin yakınlarında bi tepe varsa tepede de olma ihtimali yüksek statüsü yüksek bi mezar çıkar yani boş olmaz..

Hazineyi miras bırakabilirsiniz ama kullanmadığınız bilginin; ne siz ne de mirasçılarınıza faydası vardır.

Mirkut

Vip Üye
ustam işaretin yakınların da mezar olabilir ya da işeretin yakınlarında bi tepe varsa tepede de olma ihtimali yüksek statüsü yüksek bi mezar çıkar yani boş olmaz..

Hazineyi miras bırakabilirsiniz ama kullanmadığınız bilginin; ne siz ne de mirasçılarınıza faydası vardır.
Gittigimde hertarafi inceleyecem ustam INSALLAH c.c
Yalniz Iscilik guzelde kafama takilan X isareti hafif kanadinda egrilik var noktayi baska yere tasirmi acaba. Yoksa kayanin kendisi cok guzel duruyor

tuncers

Kullanıcı
Gittigimde hertarafi inceleyecem ustam INSALLAH c.c
Yalniz Iscilik guzelde kafama takilan X isareti hafif kanadinda egrilik var noktayi baska yere tasirmi acaba. Yoksa kayanin kendisi cok guzel duruyor
ustam iyi bi mantık yürütürsen işeretin eğriliği sayesinde mezarın yönünü çözebilirsin genelde bu gibi işaretlerin mezarı derinde olur..

A21MEDLi

Admin
Mirkut usta,orda taşlı veya taş döşeli 4 patika yol
veya bir göbek boyunu geçmeyen 4 taşlı dere olmalı,bu dereler bir yerde birleşiyor.
taşlı dememdeki kastım,patika yol veya derenin içine bakıldığında boydan boya yoğun olarak sıralı taşlar görünüyor.

Mirkut

Vip Üye
Hepinize gonulden tesekkur ederim yorumlariniz gercekten benim icin degerli. Tek tek butun ustalarimin yorumlarini degerlendirecem.
Ummeti muhammed in kandilini kutlar islama birlik beraberlik ve hary getirmesini cenab i hak tan niyaz ederim.