Zaman Kendini Dağlara Vurma Zamaniysa

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
@Tevfik ustam aha bu zeytinin dibinde diye diye söktün demi bütün zeytinleri şimdide 500 fideyi boşalan araziye dikiyorsun :D:D @ankara ustam o tapancada neyinnesi ruhsatı varmıdır ne işe yarar
Ustam gözünden kacmiyor okadar eşyanın içinden gizledigim makinayi nasıl gördün malum dağ dayiz ne çıkacağı belli olmuyor taşıma ruhsatlidir zor alimdir vergileri harç ları canımı sıksada emanet şart bizim Tevfik ustanın başının belası kargalari avlayacam yanına gidince.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Yav karga yenirmi ben odun köftesi yiyeceğim ta oralara gelmişken ne kargasi kuladan da Nar alacağım unuttun ben gurme yim Tevfik ustam.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Yok ben vazgeçtim aliveli44 ustamın tavık ları bana yeter ben onun yanına tilki vurmaya gideceğim

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

TEVFiK

Vip Üye
Missssss gibi et kokusu burnuma geldi ne kadar güzel koktu herhalde bir Lokma--çık banada verirsiniz umarım.aliveli ustamın tavukları yenmez çünkü onlar yumurta tavuğu olduğu için etleri çok sert olur.ben çiğneyemem :( Broiler tavuğu olursa O zaman başka çiğnemeden yutarım.:D burada karga eti yiye yiye bende kargalaştım.:D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Missssss gibi et kokusu burnuma geldi ne kadar güzel koktu herhalde bir Lokma--çık banada verirsiniz umarım.aliveli ustamın tavukları yenmez çünkü onlar yumurta tavuğu olduğu için etleri çok sert olur.ben çiğneyemem :( Broiler tavuğu olursa O zaman başka çiğnemeden yutarım.:D burada karga eti yiye yiye bende kargalaştım.:D
Yav ustam tavık filan kalmadı kemiklerini bilem Tilkiler çoktan mideye indirip yuvalarin da yatiyorlar dır bizde evde keyif yapıyoz seni kargalarinla baş başa bıraktık.

TEVFiK

Vip Üye
Yav ustam tavık filan kalmadı kemiklerini bilem Tilkiler çoktan mideye indirip yuvalarin da yatiyorlar dır bizde evde keyif yapıyoz seni kargalarinla baş başa bıraktık.
:eek: (ağla) (ağla) (ağla) :eek: (ağla) (ağla) :eek: (ağla) (ağla) bendeki şansta bu kadar olurdu zaten olmasaydıda şaşardım (ağla) ben elimdeki kargalarımıa bakayımda biraz daha etlensin yolunuz düşerde bu taraflarda gelirseniz.hazır olsun :D