Zaman Kendini Dağlara Vurma Zamaniysa

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Sende şans olsaydı köprüden dusmezdin senin zeytinlerini kargalar yemezdi :p:D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ama sayın ustam yakaladığım balık çok büyüktü yakalandığı gibi benim ipi çekti :D bende boşta bulndum galiba birde baktımki aaaa..o kış gününde derenin soğuk sularınla sarmaşıyorum.:eek:
Ondan sonra günlerce burnunu çektin biliyorum.

TEVFiK

Vip Üye
Ondan sonra günlerce burnunu çektin biliyorum.
evet sayın ustam burnumu çok çektim hatta bu yazımı yazarken bile yine burnum depreşmeye başladı herhalde o günler aklına geldi:eek::D kendimi o günlerdeki gibi halsiz ve yorgun hissetmeye baladım :( şimdi İzniniz ile ben horlamaya gidiyorum :eek: siz benden sonra yazın,yazın ben 2 saat sonra kalkabilirsem bende yazarım :eek::D en güzel geceler sizin ile birlikte olsun.;) :) rüyamda belki bir tane saksağan vururum nasıl olsa alt tapakada başaramıyorum bari üst tapakada başarayım.:D :rolleyes: Saygılarımla.:)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
evet sayın ustam burnumu çok çektim hatta bu yazımı yazarken bile yine burnum depreşmeye başladı herhalde o günler aklına geldi:eek::D kendimi o günlerdeki gibi halsiz ve yorgun hissetmeye baladım :( şimdi İzniniz ile ben horlamaya gidiyorum :eek: siz benden sonra yazın,yazın ben 2 saat sonra kalkabilirsem bende yazarım :eek::D en güzel geceler sizin ile birlikte olsun.;) :) rüyamda belki bir tane saksağan vururum nasıl olsa alt tapakada başaramıyorum bari üst tapakada başarayım.:D :rolleyes: Saygılarımla.:)
İyi uykular Tevfik ustam