3 Ceviz Sıralı 47 Ve 76 Adım | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

3 Ceviz Sıralı 47 Ve 76 Adım

AYAN

Kullanıcı
hedef alanın 30 adıma indi malın 80 yada 180 cm de kilisenin standart malsaklame derinliği bunlar çeşmeye yakın yerde siyah yuvarlak bir kaya olmalı malı onun altındadır bu malzeme makinayla bulunacak para suyun çeşmeden akış yönünü çeşmenin kilisenin neresinde kaldığını net bimelisin ayrıca tek çevizden ileri güneye doğru 390 adımda üç olan başka bir yerdaha var oradada bir malzeme yerin var malın çeşmenın doğusunda yani çeşmenin arkasında kalmış

slm.ÇALKAYA ustam ALLAH gönlüne göre versin, umut vari sözlerin için ve açık net bilgilendirme yaptığın için teşekkür ederim, daha öncelerden bize bir şey kalmışsa araştıracağım ustam kısmette varsa hayırlısı ile olsun, esenlikler dilerim ustam.

AYAN

Kullanıcı
Güzel kardeşim benim 76 +47 zaten sondur neden 3 sıralı cevizin arasından çıkılmazın ispatıdır çünkü topladığında 123 yapar . 231 123 321 bazı arkadaşlarımızın anladığını düşünüyorum. Kısacası bu sayı kendi içerisindeki teslisin arazi yansımasıdır .herzaman bizim için bir üçgen bahce bir 7 sayısı bir iki yakın bir uzak 21 gibi kavram olmak zorunda değildir. Sonuc dini temellere dayandırıldığı sürece işaret yada arazi kişinin isteğine göre belirlene bilir Giriş demişsin 123 e bakılır . Çeşme 29 adımda olmalı buna görede diğer bakılacak noktayı da sen bul .......Bütün sayıları verdim

slm.hey güzel ustam ALLAH yolunu açık etsin, ustam diğer arkadaşlara verdiğim cevaplardan yer hakkında bilgi verdim bende cevizlerden çıkmak istemiyorum fakat ayıp değil ya ustam inan ki anlayamadım, ortada çeşmeden de hiç ibare yok artık sen bilirsin güzel insan,47 adım 29 mt yapıyor, buda 76 - 47 = 29 mt yapıyor, zaten sayıların hep bir birlerine oranları da 1,618 ve 1,617 ve 231 123 321 de 3 ün 1 ise buda tamam, şimdi 3 den 2 ye ve 1 e ise nasıl olacak bundan sonrası tıkalıyım, orda nerden başlayıp nasıl uygulayacağım, saygı ve hürmetle.

AYAN

Kullanıcı
slm, Arkadaşlar Hayırlı Arefeler olsun, Bayramınız Mübarek olsun, her şey gönlünüzce olsun.