Ali Bey ve Emin Ağa Değirmeni | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ali Bey ve Emin Ağa Değirmeni

esrarengiz2828

Kullanıcı
Benim bildiğim Van İran sınırında
Ustam parayı bulan şimdiye kadar hiç ben buldum dedimi bu harita ve yer isimleri her yerde aynı her memlekette var diyebilirm onun için millet boşa arıyor veya aratıyorlar

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gıral

Vip Üye
Ustam parayı bulan şimdiye kadar hiç ben buldum dedimi bu harita ve yer isimleri her yerde aynı her memlekette var diyebilirm onun için millet boşa arıyor veya aratıyorlar

Usta bulan gasteye ilanmı verecek kurbanolum yapmayın sizingibi kurt ustalara yakıştıramıyorum belliki birileri arattıyor kimsenin kimseye güven duymadığı şugünlerde kimsede eteğindeki taşları dökmüyor ortaya esrarengiz2828 ustam seninde dediğin gibi maksatlı arattılıyor

esrarengiz2828

Kullanıcı
Usta bulan gasteye ilanmı verecek kurbanolum yapmayın sizingibi kurt ustalara yakıştıramıyorum belliki birileri arattıyor kimsenin kimseye güven duymadığı şugünlerde kimsede eteğindeki taşları dökmüyor ortaya esrarengiz2828 ustam seninde dediğin gibi maksatlı arattılıyor
Bende onu kastettim zaten @gralım onun için yer aramak bulmaktan zor kimse ben burayı buldum şunu aldım burasu belgede geciyordu diyen çıkmaz

gıral

Vip Üye
Doğru usta demekki belge peşine düşmemek gerek işaret bul çöz ya nasip

Eli bey

Kullanıcı
arkadaşlar alibey değirmenini bulamazsınız çünkü değirmen yok hiç var olmadı olmayan şeyi niye arayıp soruyorlar bir yer varsa adresi yazar adresi olmayan şeyi nasıl bulacaksınız dev bir kayaya alibey değirmeni denmiş millette değirmen arıyor tabikii
Ah ustam ah siz nokta atışı yaptınız