Arkeoloğun Kazıda Bir Günü Nasıl Geçer? | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Arkeoloğun Kazıda Bir Günü Nasıl Geçer?

ZİRVE

Kullanıcı
Neodyum miknatisla nasil yapildigini tarif ederseniz bende bir denemek isterim. Tesekkurler

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu pahalı bi şey.hazır satılıyor.mineralleri eliyor.ben en son bununla bakarım.sadece altına gider.tüm mineralleri eler.mineral varsa atım yapmaz.

ZİRVE

Kullanıcı
hocam konunu dağıtmadım dimi.kusura bakma ya.özür dilerim.valla daldım gitti.oooffff ben böyle nasıl bi hata yaptım.özür dilerim.büyükler affedicidir.affına sığınırım.

metin77

Kullanıcı
hocam konunu dağıtmadım dimi.kusura bakma ya.özür dilerim.valla daldım gitti.oooffff ben böyle nasıl bi hata yaptım.özür dilerim.büyükler affedicidir.affına sığınırım.
Babaconda naif bir usatamizdir anlayisla karsilar umarim. Bende kendisinden ozur diliyorum. Son olarak bir resmini eklemen mumkun olursa sayet tutari onemli degil yapmayi isterim. Maksat kendime bir ugras cikarayim. Simdiden tesekkur ederim. Saglicakla

ZİRVE

Kullanıcı
metin kardeşim sana foto atmak 2 saniyelik iş.şakül mü yoksa neodyummu .ikiside ayrı bi şey çünkü.neodyum pahalı.ve her yere taşıyamazsın.birazda ağır.bu enson kullanılacak bi alet.kazıya karar verdiğinde en son bununla okeyleyecen.ama pratik yapman gerek.oda bana çok uzaksın.daha çabuk öğrenirdin.ama herşeyin en iyisi ŞAKKKÜÜÜLLLLLL.herkezle her iddaaya varım.a dan z ye.çizdiğim çizimler.verdiğim kroki çıkmasın.tüm masraflar bana ait.uyducularda buna dahil.b en mi çubukçu mu uyducumu.jüri karar varecek.odanın içindeki meteryallerde dahil.tuzaklarda dahili.

esrarengiz2828

Kullanıcı
metin kardeşim sana foto atmak 2 saniyelik iş.şakül mü yoksa neodyummu .ikiside ayrı bi şey çünkü.neodyum pahalı.ve her yere taşıyamazsın.birazda ağır.bu enson kullanılacak bi alet.kazıya karar verdiğinde en son bununla okeyleyecen.ama pratik yapman gerek.oda bana çok uzaksın.daha çabuk öğrenirdin.ama herşeyin en iyisi ŞAKKKÜÜÜLLLLLL.herkezle her iddaaya varım.a dan z ye.çizdiğim çizimler.verdiğim kroki çıkmasın.tüm masraflar bana ait.uyducularda buna dahil.b en mi çubukçu mu uyducumu.jüri karar varecek.odanın içindeki meteryallerde dahil.tuzaklarda dahili.
ustam bravo sen hergün sarıyı buluyon heralim ozaman bilgilerinden yararlandır bizi saygı vede sevgilerimle

ZİRVE

Kullanıcı
ustam bravo sen hergün sarıyı buluyon heralim ozaman bilgilerinden yararlandır bizi saygı vede sevgilerimle
herşey o kadar basit ve kolay değil.arkan çok kuvvetli olacak.korunacan her daim.sıkıştığın zaman alo diyebileceğin yerler olacak.ben sadece resmi de varım.gerisi bana vız gelir.işim olmaz.elime bi kürek dahi alamam.herşey bu vatan için.

esrarengiz2828

Kullanıcı
herşey o kadar basit ve kolay değil.arkan çok kuvvetli olacak.korunacan her daim.sıkıştığın zaman alo diyebileceğin yerler olacak.ben sadece resmi de varım.gerisi bana vız gelir.işim olmaz.elime bi kürek dahi alamam.herşey bu vatan için.
Yani ustam bilgi paylaştıkça güzeldir terimini yok ettin heralim arkann kuvvetli olacak derken biz bu vatan için çalışmıyozmu yada herkes geleceği için çalışmıyozmu o zaman ben niye açılmış yerleri yada işaretleri paylaşıyom allah için kimse boşa izinli kazı almaması için elimden gelen en iyi yönlendirmeleri örnekleri ile sunuyorum yanlşmı şimdi selametle herkesin bilgisi kendine güzel demekki

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
O zaman ustam ben sakliyi bulayim senin misafirin olayim senin icin sakincasi yoksa. Ben neodyum miknatisla sakul benzeri birsey yaptin santim o yuzden fotosunu istemistim. Selametle ustam