Arkeoloğun Kazıda Bir Günü Nasıl Geçer? | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Arkeoloğun Kazıda Bir Günü Nasıl Geçer?

denizliden20

Kullanıcı
havalandirma bacalari tam odanin ustunde olmaz su girmesini engellemek icin tunellerin oldugu kisimlara denk getirilir muhtesem bir ustalik ve muhendislik ornegidir.
emareleri genelde yeni donemliler bozuyor yada sahtesini yapiyor.
soyle dusunun dogada yillarca kaybolmayacak emareler secmek zorundasiniz bunlar neler olabilir oncelik tatli su kaynagi 3.5.7 tepeler kel tepe agac bitki yetismeyecek sekilde olan sivri veya beyaz tepe v.b olan yerler ayrica bitki ve agac turleri.

yani ustam benim tezim doğrumu ?işaretsiz olan yerlerin işaretleri ufuktaki dağlar ve dağlarda gizliliği ne dersiniz

metin77

Kullanıcı
inşllh o çizdiğim yerlerdeki tepkileri güzel analiz edersen aynı tepkileri sende alırsın.ama çubuklarla yap makinalar derine dalamaz
O zamana kadar elimde bir zirkonyum cubuk olur tahminim. Arastirmaya devam ediyorum buldum say :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
maşallah ustam bu konuda bildiğim en iyi ustalardandır bu konuda konuları var 12 den vurur allah nazardan saklasın
Amin amin aman nazar degmesin. Oyleymis bende sonradan ogrendim. Bana bir kac yer cizdi bakalim var mi. Var sa zaten hakkini yemem. :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi