Asiavcı kimdir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Asiavcı kimdir

AYAN

Kullanıcı
Cevap: Asiavcı kimdir

Slm. usta seni görüp şahsi olarak tanımasakta yorumlarından,yazılarından,geniş arşiv birikiminden ki bu işte baya bi üst seviyede olduğun anlaşılmakta,her konuda elinden gelen yardımı yaptığını ve siteye olan katkılarını görüyoruz,kısaca bu kadar.usta seni önceden de izlerim,burda diğer değerli ustalarla bir bütünsünüz siz bildiğiniz yolda devam ediniz,sizin tecrübe ve bilgilerinizde yararlanmadım diyen nankördür.saygılar.
bu arada yaşın benden küçükmüş.

cantar

Vip Üye

arkadaşım seni her ne kadar yakından tanımasamda yazdıklarından paylaştıklarından nasıl bir kişilik sahibi olduğunu hasbel kader biliyorum...
güzel insanların ağızlarından çıkan güzel sözleri kelamları duyduğun kadar çirkin ve kötü insanların ağızlarından çıkan kötü sözler karalayıcı incitici sözleride duyacaksın...
Bunlar senin kendi yolunu çizgini asla değiştirmemeli....
hani derler ya it ürür ulur kervan yoluna devam eder gider.....
Benim şahsıma kendi forumumda bir başka forumun müdavimi küfür etti o onun aşağılık kahpe ******** kötü niyetli bir kişi olduğunu gösterir o onu alçaltır ama biz değerimizden bir şey kaybetmeyiz....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Asiustam i iyi anliyorum.ve tum site sakinlerinden ozur dileyerek benden duymaya alışık olmadığınız ifadelerle birkac birsey yazicam.

Bazı serefsizler sitemizdeki birkac nadide ustamiz icin arka planlardan karalama lekeleme çalışmaları yapiyorlar.
Dolayisi ile bu durum rahatsiz ediyor ustalarimizi.rahatsiz derken, hee yazmiyim ozaman paylasmiyim ozaman gibi değil. Ben bukadar paylasim yapipta yinede insanlar boyle nankörlük yapıp kotulemek istiyorlar diye düşünüp uzuluyorlar.

Biraz akıllı olup mantıklı olmak gerek, burada gizli kapakli is yapılıyor olsa kim yararlanabilir kim faydalanabilir. Bukadar İnsanız bir cok kisi birbirini biraz taniyor. Ben bu sitede insanlara zarar verecek bir usta tanimadim.hep faydalı olan insanlar tanıdım.

Cubukmu lazim oldu asi usta elindeki tum cubuklari anlatti.gidipte pahalı *****lara paramizi kaptirmayalim diye. Diger ustalar olsun.konulari dogru acan ve anlatan ustalara neredeyse giris yerini gosterecek kadar net bilgi verdi.
Ben resmi is yapacam diyenlere gidip bizzat yardim edildi.karsiliksiz.

Ersan usta taaa bulgardan burda cubuk konusu paylaştı. Belkide bir çoğumuz ilk defa duyduk onun anlattiklari.buda yetmezmis gibi birde ordan hediye gonderme cabasina girmiş temiz kalpli bir arkadaşımızdir kendisi.

Ve buna benzer tum ustalarimiz.cantar usta bir cok uyemizin ufkunu acmistir mesela vs vs..

Bukadar iş 3 krs menfaat beklenmeden bedavaya uye olunan bu sitelerde karşılıksız yapılıyor. Acaba bu durum kimin zoruna gidiyor, neden ustalar karalanmaya çalışılıyor.

Adamlar siteye girmiyor ama ozelden yardim istiyor, siteden yardım edelim diyince karalamalar başlıyor.

Açık ve net olayım. Site uzerinde oynanan bir oyun var, ve ben bu oyunu bozucam.kimseyi suclamiyorum.ama altindan her kim cikarsa çıksın şahsım adina affim olmayacak. Hem ifşa edecem.hemde bilişim suclari birimine gerekli bildirimleri yapacam.huzur bozucu eylemler yapiliyor diye.
Umarım ciddiyetimiz anlaşılmıştır.
Hic bir siteyi hedef gostermiyorum.gosteremeyizde.

Ustalarimizi uyelerimize kotuleyen kisilerin pesindeyim.sonuclari buradan paylasmaya devam edicem.kim olursa olsun ustalarimizi uzmeye karalamaya hakki yoktur.
Her bir usta gece gunduz demiyor bizlere uardim ediyor, sonra birileri cikip bunlara guvenmeyin diyor. Kime güvenelim serefsiz ahlaksiz yalanla dolanla insanlarin aklini bulandiran sizleremi guvenelim.

Cepten giriyorum bu sebeple daha yazamiyorum zor oluyor.daha yazıcam. Bukadar emek verilmis bir siteyi , bukadar degerli ustanin bulustugu bu siteyi kimseye yedirmem.

Selametle kalın inş

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Kucuk bir not duseyimde.arkadaslarimiz yanlis anlamasin. Bizde bazen ozelden ustalara soru soruyoruz bundan dolayi bizemi laf soyluyorlar diye dusunmeyin.
Benim lafım dogru yerlere ulaşır o kisiler cevabini alir.kendinden emin olanlar zaten ustune alınmaz.

Saygilar sevgiler.

xenon

Kullanıcı

Asiustam i iyi anliyorum.ve tum site sakinlerinden ozur dileyerek benden duymaya alışık olmadığınız ifadelerle birkac birsey yazicam.

Bazı serefsizler sitemizdeki birkac nadide ustamiz icin arka planlardan karalama lekeleme çalışmaları yapiyorlar.
Dolayisi ile bu durum rahatsiz ediyor ustalarimizi.rahatsiz derken, hee yazmiyim ozaman paylasmiyim ozaman gibi değil. Ben bukadar paylasim yapipta yinede insanlar boyle nankörlük yapıp kotulemek istiyorlar diye düşünüp uzuluyorlar.

Biraz akıllı olup mantıklı olmak gerek, burada gizli kapakli is yapılıyor olsa kim yararlanabilir kim faydalanabilir. Bukadar İnsanız bir cok kisi birbirini biraz taniyor. Ben bu sitede insanlara zarar verecek bir usta tanimadim.hep faydalı olan insanlar tanıdım.

Cubukmu lazim oldu asi usta elindeki tum cubuklari anlatti.gidipte pahalı *****lara paramizi kaptirmayalim diye. Diger ustalar olsun.konulari dogru acan ve anlatan ustalara neredeyse giris yerini gosterecek kadar net bilgi verdi.
Ben resmi is yapacam diyenlere gidip bizzat yardim edildi.karsiliksiz.

Ersan usta taaa bulgardan burda cubuk konusu paylaştı. Belkide bir çoğumuz ilk defa duyduk onun anlattiklari.buda yetmezmis gibi birde ordan hediye gonderme cabasina girmiş temiz kalpli bir arkadaşımızdir kendisi.

Ve buna benzer tum ustalarimiz.cantar usta bir cok uyemizin ufkunu acmistir mesela vs vs..

Bukadar iş 3 krs menfaat beklenmeden bedavaya uye olunan bu sitelerde karşılıksız yapılıyor. Acaba bu durum kimin zoruna gidiyor, neden ustalar karalanmaya çalışılıyor.

Adamlar siteye girmiyor ama ozelden yardim istiyor, siteden yardım edelim diyince karalamalar başlıyor.

Açık ve net olayım. Site uzerinde oynanan bir oyun var, ve ben bu oyunu bozucam.kimseyi suclamiyorum.ama altindan her kim cikarsa çıksın şahsım adina affim olmayacak. Hem ifşa edecem.hemde bilişim suclari birimine gerekli bildirimleri yapacam.huzur bozucu eylemler yapiliyor diye.
Umarım ciddiyetimiz anlaşılmıştır.
Hic bir siteyi hedef gostermiyorum.gosteremeyizde.

Ustalarimizi uyelerimize kotuleyen kisilerin pesindeyim.sonuclari buradan paylasmaya devam edicem.kim olursa olsun ustalarimizi uzmeye karalamaya hakki yoktur.
Her bir usta gece gunduz demiyor bizlere uardim ediyor, sonra birileri cikip bunlara guvenmeyin diyor. Kime güvenelim serefsiz ahlaksiz yalanla dolanla insanlarin aklini bulandiran sizleremi guvenelim.

Cepten giriyorum bu sebeple daha yazamiyorum zor oluyor.daha yazıcam. Bukadar emek verilmis bir siteyi , bukadar degerli ustanin bulustugu bu siteyi kimseye yedirmem.

Selametle kalın inş

+
aynen katılıyorum ustama yedirmeyelim arkadaşlar bu güzelim oluşumumuzu

DEMEKKİ DOGRULARI PAYLAŞMIŞIZ BU GÜNE KADAR. YAPILANLAR BUNUN İSPATI

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

kardeşimizi üzen canını sıkan,olayın akışını bilseydik bizleride gardımızı ona göre alma şansımız olurdu.
eğer iki kişi arasında veya bir toplumda geçen bazı konuşmaların,ustamıza yansıması ise ,yansıtanın iyi niyetine rağmen en az diğeri kadar yanlış yapmıştır. belki bir olayın içinde söylenenlerin farklı yansıması olabilirmi diye düşünmek istiyorum.
iki hasımdan birinin yanında diğerinin adı geçerse, kendisi için iyi düşünceler içinde olduğunu söylemek ,aradaki husumeti kaldırmaya bir sıcaklık oluşumuna çokbüyük katkı yapar. aksini söylemekte tersine tepkiyi ve husumeti çoğaltır, ustamızın içinde bulunduğu duruma düşmesine vesile olur. dinimizin şiddetle yasakladığı bu durumunda büyük vebali vardır. konuşmalardaki sözler belki aleyhte bir amaç düşüncesinde olmayıp sözün gereğide söylenmiş olabilir. bazen kastı aşacak veya kendi egomuzu öne çıkarma çabaları olurya,belki böylede olabilir. ayrıca laf götüren kişinin düşüncesinide amacınıda bilemeyebiliriz.
muhterem kardeşim durum bu şekilde gelişmişse ,daha sabırlı olmanı ve olayı iyi analiz etmeni isterim.
şekli yöntemi ne olursa olsun seni üzen her gelişme bizleride üzer. bizlerin verebileceği bir destek, yapabileceğimiz bir görev var ise ,şüphesiz bir bütün olarak yanında olduğumuzun herkesçe bilinmesinide isteriz.
sağlıcakla sevgiyle....

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

asiavcı ustayı şahsen tanımasamda siyaseten ve çeşitli konularda ortak yanlarımız oldu birkişiyi tanımak için kısa zaman değil uzun zaman gerekli ben derimki altın çöpe düşse değer kaybetmez

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

olayın ve asiavcı yı üzen konuyu bir nebze biliyorum ve abiminde dediği gibi abi diyorum çünkü sürekli görüştüğüm oturup muhabbet etiğim bir insan. asi avcı yı bu sitede benden daha iyi tanıyan olduğunuda zannetmiyorum. ADAM gibi ADAM ABİ gibi ABİ hiç bir karşılık beklemeden herkesin yardımına koşmayı seven gerektğinde çocukla çocuk olan ender insanlardan birisi.
dedğim gibi konuyu az çok biliyorum. ASİAVCI abim herzaman olduğu gibi yanındayım abi. anca beraber kanca beraber.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

abilerim ustalarım sadece asiavcı ustamız üzerinde yoğunlaşmayın.bir kaç ustamız için bu kampanyaya başlanmış,kötü olarak tanıtılmıştır.
arkadaşalr konunun özü bahsedilen ustalara sağda solda güvenmeyin diye yazılar yazılıyor.
şahsım adına ve kendilerini tanıdıgım kadarıyla güvenim tamdır ustalarımıza.

bir süre biraz sessiz durdu ustalarımız,onların yokluğunda bu işi çıkardılar,tabiri caizse ortamı boş buldular,hee bunlar yazmıyor ortalık bize kaldı gibi fing atmaya çalıştılar sanırım.

benim adım ramazan,ben bu oyunu bozarım :)