Asiavcı kimdir | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Asiavcı kimdir

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: Asiavcı kimdir

Asiavcı ustam sen yaşca ve bilgice tecrübeli insansın bu boş lakırtıları yapanlara kulak asma biliyosun dünyanın doğası birileri bişey yapar bir başkasıda hasetliğinden atar tutar daha önce cantar ustamızada taş kaya falcısı diye sağda solda konuşuyolar demişti oda bi zaman sinirlenmişti olaya biz senin az yada çok ne kalitede ne karakterde birisi olduğunu biliyoruz meyve veren ağacı taşlarlar abim salla takma kafana memlekette anguttan bol ne var

KERASUS

Kullanıcı

asi ustamı şahsen tanımam ama uzun zamandır takip eder tanırım.bu zamana kadar bi yalnışını görmedim.hep birşeyler öğretmek için çaba sarfetmiştir.meyve veren ağaç taşlanır ustam.takma .ite köpeğe mahal verme...:):):)çiçek sanaçiçek sanaçiçek sana

Sarpedon

Kullanıcı

Ben Asi Ustaya kefilim. Yalanı dolanı yanlişi olmaz. Emektardır, fedakardır.
Kimse çıkaın şöyle böyle yaptı desin.
Yada herkes haddini bilsin

DRAGON-34

Kullanıcı

Sayın, bence saygı değer bir kardeşimiz dostumuz ağabeyimiz sin beni kimse sevmek zorunda değil ben de kimseyi sevmek zorunda değilim bir kimse hakkında konuşmak YA GIYBETDİR YA İFTİRADIR ikiside günahtır ben seni yıllardır formlarda takip ediyorum bence faydalı,hayırlı bir arkadaşsın insanlara yardımcı olmaya çabalıyorsun sağ ol var ol.Bizler burada siyaset yapmıyoruz siyaset adamı da değiliz kim ne derse desin isteyen sever isteyen sevmez başkalarının sözleriyle sana farklı tavır gösterecek olan insanlar da zaten senin dostun değillermiş onları önemsemeye ve üzülmeye değmez sanırım bizi sevende sevmeyende sağolsun niyetleri bozuk olanları da ALLAH ıslah etsin.çiçek sana

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Sayın, bence saygı değer bir kardeşimiz dostumuz ağabeyimiz sin beni kimse sevmek zorunda değil ben de kimseyi sevmek zorunda değilim bir kimse hakkında konuşmak YA GIYBETDİR YA İFTİRADIR ikiside günahtır ben seni yıllardır formlarda takip ediyorum bence faydalı,hayırlı bir arkadaşsın insanlara yardımcı olmaya çabalıyorsun sağ ol var ol.Bizler burada siyaset yapmıyoruz siyaset adamı da değiliz kim ne derse desin isteyen sever isteyen sevmez başkalarının sözleriyle sana farklı tavır gösterecek olan insanlar da zaten senin dostun değillermiş onları önemsemeye ve üzülmeye değmez sanırım bizi sevende sevmeyende sağolsun niyetleri bozuk olanları da ALLAH ıslah etsin.çiçek sana
bence en anlamlı yorumlardan biri bu.

gönlüne sağlık.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Asi abi bu konuyla ilgili senin ile röportaj hazırlığı içindeydim, Abi konuyu kısaca açmışsın
Saygı değer ustalar
Sevgili üyeler
Asi ustamızın ne kadar değerli
Ne kadar saygıya layık olduğunu
Hepiniz bahsetmişsiniz ve
Her kezde bilmekte
Ustamızın ve ustalarımızın arkasından
Af edersiniz terbiyesiz karılar gibi konuşanlar bulunmakta
Eğer ki o konuşan/konuşanlar
Ben kötü karı değilim erkeğim diyorsa çıksın
Ben asiavcı hakkında bunları konuştum
Demek istediğimi doğru anlamışsınız
Ya da arkadaşlar ben bunu söyledim
Yanlış anlamışsınız desin
Skype mıdır nedir
Oralarda buralarda dedi konu yapacağına
Erkek gibi çıksın
Kardeşim ben senin hakkında bunu söyledim
Ya da bunu duydum desin
Bir de şöyle bir durum var dostlar
Sadece asi abi değil
Diğer değerli ustalarımıza da
Çeşitli yakıştırmalar yapılmaktadır
Ustalarımızın bunlara kafa yormamalarını rica ediyorum

Bakın azı bozuk karılar bu sitenin sahibinin adı Ramazan bu oyunu bozar:)(alkış):)(alkış)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Mertlik namertliğe boyun eğerde,
Haysiyet paraya satılır olmuş,
Hırsızlık yolsuzluk altın değerde,
Dürüstlük çöplüğe atılır olmuş.

Acılar karşısında metin ol
Belaya düşersen cesur ol
Birini seversen MERT ol
Hepsi başına gelirse
allah c.c a emanet ol.

ASİAVCI

Kullanıcı

arkadaşlar güzel temenni vede dilekleriniz için çok teşekkürler duygular karşılıklıdır bilesiniz.
benim bu konuyu acmamdaki maksat benim alınmam veya darımmam gibi algılanmasın sitede bazı üye arkadaşlara özelden veya SKYP dan işte şuşu arkadaşlar şöyledir bunlara dikkat edin yada paylaşımda bulunmayın gibi telkinler olunca haliyle yönetimde olan biri olarak konunun acıklığa kavuşmasıdır arzumuz yoksa mertce karşımıza cıkıp sen busun demeleri bizi rahatsız etmez bilakis kendimize dahada ceki düzen vermemizi sağlar.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

şahsen tanıdıgım ve her konuda kefil olacagım asiavcı ustaya kim ne derse desin adam gibi adam derim it ürür kervan yürür meyve veren agaç taşlanır neden bu kadar sürede camiada kendini sevdirmiştir bir düşünmek lazım tabiki sevmeye yenleri olacak ancak bir arkadaş olarak kendini severiz sayarız ilkleri başaran adam camianın birilerinin nasırana basmış olmalı kısaca bir kaç it vardı tuttmuşlar ankara çayına atmışlar ustam kafana takma senin arkadaş ve dostların sana yeter.;););)