Asiavcı kimdir | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Asiavcı kimdir

**seyyah**

Kullanıcı
Cevap: Asiavcı kimdir

selam arkadaşlar konuyu bilmediğim için fazla yorumda doğru olmaz ama ustayı çoktan takip ediyoruz iyi bilgilerde aldık ben şahsen alehte söylenen ya da yapilan saldırılar çirkin dir diyorum geçmiş olsun.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

selam arkadaşlar konuyu bilmediğim için fazla yorumda doğru olmaz ama ustayı çoktan takip ediyoruz iyi bilgilerde aldık ben şahsen alehte söylenen ya da yapilan saldırılar çirkin dir diyorum geçmiş olsun.

birilerinin camiada pabucu dama atılacak gibi olunca böyle oluyor artık tapınakcılara bu topraklarda rahat olmayacak türklerin gözü açıldı kıblesi farklı tipler korkacak asiavcı yanlız degil.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

birilerinin camiada pabucu dama atılacak gibi olunca böyle oluyor artık tapınakcılara bu topraklarda rahat olmayacak türklerin gözü açıldı kıblesi farklı tipler korkacak asiavcı yanlız degil.
:p :p :p
ben kıblesini bilemem ama ustamızın yalnız olmadığının herkesce bilinmesini isterim.
kalbi sevgiler kardeşim. sağlıcakla...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

:p :p :p
ben kıblesini bilemem ama ustamızın yalnız olmadığının herkesce bilinmesini isterim.
kalbi sevgiler kardeşim. sağlıcakla...

ustam yıllarca din adına yerin altındaki hazineleri tapınakcılardan aldıkları bilgilerle çıkarıp yine o tapınakcılara teslim eden bir güç vardır azıcık insanlara düzgün bilgi veren biri çıkarsa anında linç kampanyası sizde bilirsiniz çubuk meselesinden kimlerle ugraştınız gerçegi insanlara ögretince kötü olursunuz işte bunların görünen yönü farklıdır bakalım önümüzde neler görecegiz.allah c.callah c.c kerim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ustam yıllarca din adına yerin altındaki hazineleri tapınakcılardan aldıkları bilgilerle çıkarıp yine o tapınakcılara teslim eden bir güç vardır azıcık insanlara düzgün bilgi veren biri çıkarsa anında linç kampanyası sizde bilirsiniz çubuk meselesinden kimlerle ugraştınız gerçegi insanlara ögretince kötü olursunuz işte bunların görünen yönü farklıdır bakalım önümüzde neler görecegiz.allah c.callah c.c kerim.

biz nelerini yaşamadıkki,veya yaşayanı görmedikki,güzel kardeşim. burda görünenler hiç bir şey. beni farklı kıbleye dönenlerden ziyade en çok üzen , bizden görünüpte onlara hizmet eden,satılmışlar. bunların kıblesi hiç belli değil.
arkadaşlarımızda bu konuda hassasiyet göstersinler.
sağlıcakla kardeşim.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

biz nelerini yaşamadıkki,veya yaşayanı görmedikki,güzel kardeşim. burda görünenler hiç bir şey. beni farklı kıbleye dönenlerden ziyade en çok üzen , bizden görünüpte onlara hizmet eden,satılmışlar. bunların kıblesi hiç belli değil.
arkadaşlarımızda bu konuda hassasiyet göstersinler.
sağlıcakla kardeşim.

eyvallah ustam kalpler bir olunca yolumuzda dogru olur dostlarla birlikte yavan ekmek yenir bal kaymak olur iyiki varsınız .

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

itin birinin kulağına karsuyu kacırdım okadar sağda solda uygunsuz konuşuyormuş. Erkeğim diye geziyorsa aha meydan yazsın herkezde bilsin ben kimmişim

yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz çünkü o yol çıkar tanrı dagına yoldaşını bırakıp kaçanın topu degişilir bir sokak kaltagına

çok olan dan çok az olandan az demiş

ALİ KUŞÇU .

TILSIMX1

Kullanıcı

tam okuyamadim konuyu ama alavere dalavere yapmak yakismaz .asi usta guzel site paylasim ustasi .tesekkur sunar saygi ve hurmetlerimle.