Asker,merdiven,çoban.... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Asker,merdiven,çoban....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kardeşim özel mesajına yazdım. inşallah faydası dokunur. bu sorduklarım ile alandaki bulgularını karşılaştırmaya başlayalım. teyitlediğin müddetçe kalanını da aktarmaya devam edeceğim. nasibin varsa eğer bende vesile olmak isterim.

mevkii isimlerini fark ettim. ona göre de olması gerekenleri anlattım. hayır olsun inşallah.

bir de şu aşağıdakinin kabartmasını buldum desen varya tadından yenmeyecek.

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
@ASİAVCI @Warning @its78 @BoZKu®T @SAKARYALI @denizliden20 @kervan07

arkadaşlar bu konu dikkatinizi çektimi, sizlerden ricam bu konuyun başından sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. @wolf_52 üstad. sorduklarımın bazılarını teyitlemiş durumdadır. tutarlılık söz konusudur yani. eğer bahsedilen durumlardan kırılmamış olanları görseller ile sunulursa bu konu hakkında detaylı çalışma yapmamız uygun olabilir. wolf52 usttanın da rızası olursa. bu konu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi wats yada buradan özel mesajdan ismini belirttiğim ustalar b,ildirir iseler sevinirim.

sen bu yeri resmi kazımız için uygundur dersen ben paylaşmakda sakınca görmüyorum dersen. ve sadece bunları burada anlatıp hadi gel bul bakalım,,,,, ben anlattım gerisi sende demezde evvela üzerine düşen sorumlulukları yerine getirirsen. mesela buraya ait fotodur ve bilgi paylaşımıdır. konum bilgisidir. bunları paylaşmakda sakınca görmüyorsan bana bunlar hakkında özelden bilgi paylaşımı yapabileceksen sevgili arkadaşım. o zaman bende sana buradan şunu diyorum. senin bu yer hakkında beklentin eğer nasip olsunda kardeşlerimiz hep beraber alalım bunu diyorsan ben sana sonuna kadar yarenlik yapacağımı bildirmek isterim. profesyonel makina profesyonel işaret çözümü ve buraya ait gerçek kayıdın bulunması paranın son noktasının da koyulması hususunda. burda eğer bir para bırakıldı ise onu bulmak benden ve resmi kazı ekibimizden olsun. ama sana şunu da eklemek isterim. mesafen koceliye uzaksa o zaman sana yardımım hemen ışık hızı ile olmayabilir. sabırlı olabilecekmisin.
herşey sence okeyse ve tamam uygun dersen ve bu yerlerde en az bir kaç işaretin görselini bize güncel olarak sunabileceksen ben her türlü senle yürürüm ve varım. bunu okuyan diğer resmi kazı ortaklarım arkadaşlarım da fikirlerini buraya yazabilir.

wolf_52

Kullanıcı
@ASİAVCI @Warning @its78 @BoZKu®T @SAKARYALI @denizliden20 @kervan07

arkadaşlar bu konu dikkatinizi çektimi, sizlerden ricam bu konuyun başından sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. @wolf_52 üstad. sorduklarımın bazılarını teyitlemiş durumdadır. tutarlılık söz konusudur yani. eğer bahsedilen durumlardan kırılmamış olanları görseller ile sunulursa bu konu hakkında detaylı çalışma yapmamız uygun olabilir. wolf52 usttanın da rızası olursa. bu konu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi wats yada buradan özel mesajdan ismini belirttiğim ustalar b,ildirir iseler sevinirim.
hiç bir sıkıntı yok, her zamman derim benim paylaşmakdan yana sıkıntım hiç olmadı ,bu sattden sonrada olmaz, inşallah,umduğumuz gibidir rabbim hayırlısını nasip etsin,ecmain....diyer ustalarımın da bu konuya müdayil olması beni sevindirir,saygılarım la...

ASİAVCI

Kullanıcı
HARBİÇİ SEN OLAYI SOMUTLAŞTIRDIYSAN VEDE OLUMLU BAKIYORSAN WOLF 52 USTANINDA CEKİNCESİ YOKSA HER DAİM BEN VARIM YORUM YAPABİLMEM İÇİN KONU HAKKINDA FİKRİM YOKTUR SENDEKİ BELGELERLE UYUŞUYORSA OKEYDİR KARDEŞİM SIKINTI YOK

babahalit

Usta
Kullanıcı
orduya,aıt,fatsa,balaban,elıco,aybastı,,uzun,dere,,,bılgılerı,,var,,amma,,kısmet,

wolf_52

Kullanıcı
orduya,aıt,fatsa,balaban,elıco,aybastı,,uzun,dere,,,bılgılerı,,var,,amma,,kısmet,
babahalit,ben ilgilenemem esnafım burda he demeyle vakdim olmuyor,lakin adam gibi adam var ordu merkezde,artı her işini resmi yoldan hallediyor, tanışdıra billirim,bu konuda yardımcı olurum,karşlıklı kafanıza yatarsa yürür gidersinz...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
sanırım arkadaşların çoğu da olumlu bakıyor. nasip kısmetse @wolf_52 usta ilk bulgularınıbizimle paylaşınca bahsettilklerini resimleyince konuya gereken hassasiyeti hep beraber gösterelim.

wolf_52

Kullanıcı
sanırım arkadaşların çoğu da olumlu bakıyor. nasip kısmetse @wolf_52 usta ilk bulgularınıbizimle paylaşınca bahsettilklerini resimleyince konuya gereken hassasiyeti hep beraber gösterelim.
eyvallah,allah razı olsun herkezden, ilk fırsatda havlar müsade etmesiyle beraber üstüme düşeni yerine getireceğim,hakımızda herşeyin hayırlısı olsun...

wolf_52

Kullanıcı
bu bal kayası,na yüzmüzü dönersek, sağ çaprazım yönünde tahmini yönü güney doğu yönünde 3 gen, piramite benzeyen sivri bri tepe vardır,şimdiki adı hızarkaya,eski adı,şahin kaya,mış arkdaşımın babası gençliğinde çobanlık yaparken,4 tane zirvede mezarın olduğnu söylemiş,duryormu bilemem,yeni edindiğim ek bilgi bu,...bal kaysınla bu şahin tepe arası tahmini teplerden ve toprak yoldan gidersen yaya,4 satt çeker sanrım,arabayla 30 dk,...