Ayrılık zamanı

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selâm aleyküm hayırdır mübarek biz eskilerden bir kaç kişi kaldık nasıl gidersin sanır mısın derdimiz define dir biz gönüllerde ki definenin peşindeyiz hepizin bir işi bir uğraşı var iş güç ibadet hepinizin önceliği bana bak gün boyu nadiren gelirim ama gece olunca hani yeni okula başlayan çocuk son dersi nasıl beklemeye eve koşmak için o halle gelirim sırf dostlardan ayrı kalmamak için burada da sadece define konulara veya bölümü yok dini konularda tut günlük yaşama kadar her bölüm var dost muhabbeti var burayada bir vakit ayırmak lazım dostunda vebali var degilmi mübarek

Marco27

Kullanıcı
@Kafkaslı ustam, geceleri forma girip konuları okurum çoğu zaman. Sizin yorumlarınızı arardı gözlerim. Bizlere çok deneyim, tecrübe kattınız. Allah razı olsun. Gitmenize gönlümüz el vermez. Saygılar, sevgiler dilerim.

MAVRAN

Super Moderatör
@Kafkaslı Kardeşim ayrılık zamanı diyorsun evet gel o zaman birlikte gidelim olmadı diğer kardeşlerimiz de bizimle gelsin 50'nin üzeri hadi göç ediyoruz diyelim. Burada bir hak üzerinize düşmez mi şimdi, gençleri bizi sevenleri ve sizin o güzel mana dolu yazılarınızdan manevi haz alacak olan kardeşlerimizi bırakalım mı şimdi.
Sen de farkındasın kaç gün oldu İKİZCELİ abimiz için ona ulaşmanın bir yolunu arıyoruz, şimdi biz İKİZCELİ abiyi yeniden aramıza alabilmek için enerji sarf ederken Bir bakıyorum KAFKASLI Ustam ayrılmak istiyor😥 doğrusu kalbim kırıldı.
Ustamın da yazdığı gibi biz buraya define için mi giriyoruz her zaman. Yüz yüze görüşmedik ancak inanır mısın yüz yüze tanıdığım bir çok insandan daha çok burada olan dostluğu seviyorum 💕 keşke imkanım olsa da bütün siteyi misafir edebilsem.
Hem daha @Kader25 ustamın yanına gideceğiz halka yapıp muhabbet edeceğiz.
Ben kabul etmiyorum ayrılmanızı razı değilim. İlle de ben gidiyorum diyorsan burada bıraktığın dostlarına sen sırtını dönmüş oluyorsun, biz çıkmak istediğin o kapıya bakıyor olacağız.
Burada bir kardeşim senin gidişine razı olmayacak buna inan.
Yine de karar senin Hakkım helal olsun yaptıysam bir suç hada affola inşellah.

AhdeVefa

Kullanıcı
Yüzyüze hiç birinizi görmsemde, değerli ustalarsınız.İnsan her yerde herşeyi okuyabilir öğrenebilir.Lakin doğruyu yanlışı gösteren olmadığı zaman insan şeşer. hepinizin ayrı ayrı bilgi ve tecrübesi var. Ve bu bilgi ve tecrübeden bizleri mahrum bırakmayacağınızı ümit ediyorum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ve aleynaaleykumselam,

kıymetli abim bu tür konulara aslında alışığım. seninde malumun üzere bu forumlarda hadi bana eyvallah diyerek konu açan çok olmuştur. kiminin umurunda olmazdı kimide gideceksen git der goy goy yapardı. yazılan yorumları görüyorsun içtenliği samimiyeti görüyorsun. değişiyoruz seviyoruz seviliyoruz. birinin kisvesine bakarak bu kişi sevilir veya sevilmez denmez. konuştuğu lafa laftaki takva ya ,takvadaki duruşa bakılır değilmi. seni kaç yıldır tanırım bilmiyorum fakat epeyi oldu. (taaa hutame den tanırım :) siz hutamenin ne olduğunu ne bileceksiniz...) severim sayarım, yüz yüze görmediysemde görmüş gibi muhabbetim vardır.herkesin oldugu gibi benimde gönlüm bizi unutmaman yönündedir.

seni bir nebze olsun anlıyorum, dünya boştur, dünya süslü bir zihnettir, dünya bir meşguliyet mekanıdır, dünya insanı nefsinden bağlayan süslü bir rüyadır. insanın boş vakti olmamalı dersin doğruda dersin. herşeyi teker teker bıraktığın bir yerde seni buraya bağlayan ne olsun ki. bir yanda Allaha hicret bir yanda şeytana hizmet. sen dersinki şeytan nekadar daha omzuma binecek vakti gelmiştir nefesini kesmenin, İnşaAllah bu hususda mutmainde olursun. Rabbim güç ve sabır versin.

ne o bozkurt git mi dersin bana - estağfurullah abim, mekan sahibine git demek kime düşer. haa bizimde değildir de, oyalanıyoruz işte. çok vaktini ayırma her zaman girme, mavran abimin dediği gibi dost kazanmak kolay değil kaybedince bulmak hiç kolay değil. cumadan cumaya bayramdan bayrama olsun gel selamını ver, iyi olduğunu bilelelim. Mevla'm neyler neylerse güzel eyler. Allah c.c işlerini kolay etsin, emeklerini boşa çıkarmasın. bizede dua ayır.

Allah'a (c.c) emanet olasın.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Oldum olası ayrılıkları sevmem, ben şahsen burayı Allah rızası için bir hizmet vesilesi gördüm, bir okul bir sınıfa girer gibi girer çıkarım... sizler gibi çok değerli dostlar edindim, candan Allah için sevdiğimiz, dualarımıza kattığımız, ilminden irfanından nasiplendiğimiz çok kıymetli dostlarımız oldu elhamdülillah... dostlukların bitmediği kardeşliğin hakim olduğu saygının sevginin yardımlaşmanın daim olduğu bir ortam hep arzu edegelmişimdir, buranında bir hizmet kapısı olması, sizler gibi değerli dostlarımızın varlığı ile mümkün olacağı malumunuzdur,, hiç seven sevdiğini üzermi !? sık olmasada arada bir hasbihal etmek arzumuzdur varsa hakkımız helal olsun...