Ayrılık zamanı | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Ayrılık zamanı

Mirkut

Vip Üye
Selamunaleykum abe kaç zamandır telefondan arayacaktım seni malum konular hakkında vazgeçtim katılımda yapmadım. Bazen insanlar yeterki laf olsunda torba dolsun derler ve diyorlarda doğruluğuna bakmadan. Senin bir tarafından gidişinide gitmek istemenide anlıyorum, biliyorum abi. ALLAH c.c için sever ve yine Onun için buğzederiz. ALLAH c.c ilmini arttırsın görüşmek üzere selamlar sağlıcakla kal, hayırlı ramazanlar abi.

Sedegor

Kullanıcı
@Kafkaslı Allah a emanet ol Gardaş. Hakkını Helal et. Bizimde hakkımız helâl olsun. Buda benden Son yazı olsun. Yüzsüzlük edip bu yazıyıda senin için yazıyorum. Deprem olmadan ocak 19 dan beri yazdık çizdik. Bir rüzgar esti dalğalarda acemilik çektik. Gah yelkenimiz kırıldı, gah adres şaştı derken, doğrusuyla yanılgısıyla malisef form sitesine yansıdı. Tetadan olana Alfayı, Betadan olana Gamayı anlatmaya çalıştık acemilikten olacak. Sen bilirsinki bir culu olan Gamayı ne kadar bilebilirki anlatsada. Bir dağ başında bulduk kendimizi sonunda. Son Mesaj diyorsun yine ne yazıyorsun diyeceksin :( . Kehf Suresini bile yazıp anlatamadık, bir çok şey anlatılmaz zamana akışa bırakılır öğrendik sonunda. Belki pilav olmadı sofrada, ama parmak emdik oda güzeldi. Kendine iyi bak, sevindim senin adına, ayrılmana, zaman değerlidir. Sen zaten dünyalık define altın küp peşinde değildin. Hayrlısı olsun, dostlugumuz varsa Ahirette nasipse Cennette olsun.

Bu arada tüm Site Form Sakinlerine rahatsızlık verdiğimiz için kusura bakmayın Allah a emanet olun. Bülbül dilini bilmeyen kavğa ediyor zannına düşer bazen. Bizimkisi kavğa değildi.

Cümleten Allah a emanet olun. Hepinize Hakkımız varsa heĺal olsun.

Son düzenleme:

Kafkaslı

Vip Üye
@Kafkaslı Allah a emanet ol Gardaş. Hakkını Helal et. Bizimde hakkımız helâl olsun. Buda benden Son yazı olsun. Yüzsüzlük edip bu yazıyıda senin için yazıyorum. Deprem olmadan ocak 19 dan beri yazdık çizdik. Bir rüzgar esti dalğalarda acemilik çektik. Gah yelkenimiz kırıldı, gah adres şaştı derken, doğrusuyla yanılgısıyla malisef form sitesine yansıdı. Tetadan olana Alfayı, Betadan olana Gamayı anlatmaya çalıştık acemilikten olacak. Sen bilirsinki bir culu olan Gamayı ne kadar bilebilirki anlatsada. Bir dağ başında bulduk kendimizi sonunda. Son Mesaj diyorsun yine ne yazıyorsun diyeceksin :( . Kehf Suresini bile yazıp anlatamadık, bir çok şey anlatılmaz zamana akışa bırakılır öğrendik sonunda. Belki pilav olmadı sofrada, ama parmak emdik oda güzeldi. Kendine iyi bak, sevindim senin adına, ayrılmana, zaman değerlidir. Sen zaten dünyalık define altın küp peşinde değildin. Hayrlısı olsun, dostlugumuz varsa Ahirette nasipse Cennette olsun.

Bu arada tüm Site Form Sakinlerine rahatsızlık verdiğimiz için kusura bakmayın Allah a emanet olun. Bülbül dilini bilmeyen kavğa ediyor zannına düşer bazen. Bizimkisi kavğa değildi.

Cümleten Allah a emanet olun. Hepinize Hakkımız varsa heĺal olsun.
Seni seviyorum ilmin derin aklin selim olsun
Mübarek senden ricağam insanlara aklin almayacağı şeyler anlatma elifi anlat elifin zahirini anlat ne bilelim yunanin gamasindan
Alfasından
Her şey her yerde anlatilmaz bu hadistir ALLAH a emanet ol
Saygi ve sevgilerimle
Dostlara söz verdim ara ara girmeye çalışacağım inşaallah
Sana bir ayet yazayim sende bununla uğraş @Sedegor mübarek sende @DefineHaritasi
Duhan ayet 29Onlar için ne gök, ne yer ağladı ve onlar (ın azabı) ertelenmedi

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Seni seviyorum ilmin derin aklin selim olsun
Mübarek senden ricağam insanlara aklin almayacağı şeyler anlatma elifi anlat elifin zahirini anlat ne bilelim yunanin gamasindan
Alfasından
Her şey her yerde anlatilmaz bu hadistir ALLAH a emanet ol
Saygi ve sevgilerimle
Dostlara söz verdim ara ara girmeye çalışacağım inşaallah
Sana bir ayet yazayim sende bununla uğraş @Sedegor mübarek sende @DefineHaritasi
Duhan ayet 29Onlar için ne gök, ne yer ağladı ve onlar (ın azabı) ertelenmedi
Duhan Suresi Döş Cebimde her daim. Allah razı olsun. Bu Son Yazı dedim bitti bu ikinci oldu, Üç olursa olur gerisi olmaz. Allah a emanet olun. Duhan Gelince Geç olacak :( Olsun İmâ ettiğin gibi. Allah bilir Kime Ne olacağını. Esmez bizden rüzgar daha. Dağ başı hoş İnceden yağmur yağıp soguk olsada iyi buralar sessiz sedasız :( Dede yurdu ata toprağı özlemişim. Susup düşünmek güzel. Konuştukca ayar bozarım, benim ayarm dahada bozulur. Sen Devam et istiyorsan :( Mızrabı eline alıyorsun tel koparmıyorsun sen :( Bizim sazda tel kalmaz uzatmaya gerek yok. Allah a emanet.

Son düzenleme: