belgeden çözümleme yapabilirmiyiz ustalar?

star21

Kullanıcı
Cevap: belgeden çözümleme yapabilirmiyiz ustalar?

bos beles adamlar..bosverin arkadaslar..klavuzu karga olanın derdi dermanı zordur..bu arkadastaki bilgi degil kustahlik...bilgiyi ogretmis ama saygiyi untmus..gerci o dostumunda bir sucu yok adamlik saygilik adamin yureginde olacak...hayatimda hic bir kimse icin hic bir sitede boyle sey yazmamistim..ama bu hak etti..-.

tum can dostlarimdan özürdiliyorum affiniza siginar..kusurum oldu ise affola can dostlarim...

KANAS_USTA

Admin

ALLAH ına gurban agam adam olsun başımızın ustunde yerı var yeterkı bıze ahlakı nıyetı temız ınsan olsun baş kosede yerı var. nıfak fesatlık tohumları ekmeye calısanlara ne sıtede ne yuregımızde yerı var.

star21

Kullanıcı

adam olsun başımızın ustunde yerı var yeterkı bıze ahlakı nıyetı temız ınsan olsun baş kosede yerı var.

seninde yaradanina kurban can dostum bu lafin oturdu yerine..agir tas vardir yerinden oynatilmaz...
hafif tas vardir bir ise yaramaz anlayana....

savaş

Kullanıcı

şunu anlamıyorum. birisi paylaşım yaptığı zaman birileri saldrıyor. o kişi de karşılık verince suclu oluyor. ve ceşitli şeylerle itham edililiyor. ispat layamıyorda nerden cıkarıyor fitne fesatı. isterseniz bunu da banlayın. güc elimde demek oluyor bu. kime ne yaptım. siz de yorumlara saygılı olmayı öğrenin dost acı söyler.

light_celal1

Kullanıcı

tılsımdan bahsediyor sanırım

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamunaleykum,

serdengeçti adlı kullanıcının daha önceki yorumlarında bir hata veya bir saygısızlık görmedim.lakin son yorumlarında nedense yapmaması gereken yorumlar yapmış.daha öğrencek çok şeyiniz var demek ayıp bir itham.omega ustadan çok şey öğrendim demiş.omega ustayı bende çok takip ettim,ama hiç bir zaman böyle saygısızlıgını görmedim,

ve omega usta senin gibi tren rayı metrobus teli debriyaj teli demiyor.mekanik aksamı komple anlatıyor.

en sinir oldugum yorum tarzı,tek kelime ile anlatmaya çalışılan yorumlarır.tren rayını biliyorsan ne anlama geldiğinide biliyorsundur,insanları yalvartmak çokmu hoşunuza gidiyor.bi seferde anlat,adam anlamazsa birazdaha anlat,baktın anlamıyor susarsın.böyle olmuyor malesef.banlanmanızı istemezdim,ama saygılı olmalısınız.

bu forumda bu sebeplerden kimsenın banlanmasını istemıyorum,ne olur biraz saygılı sevgili olmak zormu,insan değilmiyiz biz.neyi paylaşamıyoruz,

Bin biliyorsan, bir biliyorum diyeni dinle, o bir bilmediğin, bildiğin binin içinde olmayabilir, derler.

selametle.

tuarec

Kullanıcı

tren rayından kasıt tren güzergahı geçirilirken tespit ettikleri timülüs veya degerli saklama noktalarının yakınından geçirilerek bu noktalardaki mallar kamufle edilerek alınmış olmasıdır

Bozkurt ustam tam 12 den isabet etmişiniz

Son düzenleme: