Çarik Ve Definesinin Yeri | Define işaretleri ve anlamları

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Madem ki mekanın usta ve üstat'larımın değeri gönlümüz de hissediliyor,buna mütevellit sizlerle de bu bilgiyi aktaralım,öğrenebildiğimiz önemli hususları aktaralım ki millet,devletimiz kalkınsın,beğeni önemli değil önemli olan RAB'bimin beğenmesidir,öğreten o'dur muhakkak
VOaRjI.jpg
Evet arkadaşlar göründüğü gibi Kocaman kayadaki 1.işareti neymiş (ÇARIK) öndeki beyaz kare kısım mahzeni anlatıyor üstündede başka bir mahzeni anlatan kısmıda göz ardı edilmemeli tabi,neyse Çarık ve arkasının üst kısmında BALIK bize gidilecek yol var define için diyor,peki bu gidilecek yol,yön ne tarafta onuda aktarayım ucu istikametinde arkası gelecek şarzım bitiyor

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Madem ki mekanın usta ve üstat'larımın değeri gönlümüz de hissediliyor,buna mütevellit sizlerle de bu bilgiyi aktaralım,öğrenebildiğimiz önemli hususları aktaralım ki millet,devletimiz kalkınsın,beğeni önemli değil önemli olan RAB'bimin beğenmesidir,öğreten o'dur muhakkak
VOaRjI.jpg
Evet arkadaşlar göründüğü gibi Kocaman kayadaki 1.işareti neymiş (ÇARIK) öndeki beyaz kare kısım mahzeni anlatıyor üstündede başka bir mahzeni anlatan kısmıda göz ardı edilmemeli tabi,neyse Çarık ve arkasının üst kısmında BALIK bize gidilecek yol var define için diyor,peki bu gidilecek yol,yön ne tarafta onuda aktarayım ucu istikametinde arkası gelecek şarzım bitiyor
Merhaba ...
Beni mazur görün ama bu anlatiklarin ve bahsi geçenlerin hepsi bu kayadami ?
Eminmisiniz? o_O

yoksul

Kullanıcı
ustam ben de göremedim ama herhalde gözüm az gördü ustalar daha iyi biliyorlar diye çaktırmadan bekliyorum merakla

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Vj8sV0.jpg
Arkadaşlar hemen hemen bu şekilde çarık, ben yaptıranın gözüyle gördüğümü düşünüyorum,benim gözümle bakmanız önemli tabi, olmuyorsada sağlık olsun herkesin görebilme şansı olmayabiliyor,(Kablumbağa kayada çarık ve BALIK olacakmış)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
VjlLcj.jpg
Tam da aradığımız gibi kablumbağa yaklaşık 500mt'de ve onun altında toprak altından çıkan yarım insan boyundaki kayada,çarık,üzerinde de balık bize=burdan ÇARIK Hazinesine giriş var diyor Ana giriş...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Vjl95y.jpg
Üstteki 1.işaret olan büyük çarık'a yönlendiren çarık budur aslında,arası 500mt berisinde bu,
Yani bu küçük çarık büyük çarık'a,büyük çarıkta kablumbağa 'ya yönlendirdi,ilk bu resimle hazine mahzen girişi 1km

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
O kablumbağa girişinde ve bu çarık'ların bulundukları yerin mahzen odalarında definesi var,Tesbiti yapıldı,Tünel ile daha nerelere gidecez ALLAH bilir,Eşkiya İşareti mantığı böyle

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Merhaba ...
Beni mazur görün ama bu anlatiklarin ve bahsi geçenlerin hepsi bu kayadami ?
Eminmisiniz? o_O
Evet çözdüğümü aktarıyorum eminim,sizin için Çarığıda çizmeye çalıştım,Çarık olan kayada birçok işaret mevcut 2 oturan deve 1 eşşek vede burası pamukcu yokuşu,devebağırtan da derlermiş...