Çok Acil Destek | Define işaretleri ve anlamları

Çok Acil Destek

balabey

Kullanıcı
merhaba dostlar,

evimin arkasında yıllar önce bir gömü olduğu rahmetli dedeme söylenmiş dedem vefat etmeden önce erkek çocuklarına söyledi bunu.biz 3 tane makine getirdik hiç anlamam define işlerinden üç makine de burada altın var dedi.istanbuldan emekli bir ******* getirdik para teklif etti bırakın gidin dedi.şimdi yarın bir arkadaşımla civa çubuklarla yeniden kontrol edeceğiz ancak kesinlik açısından olup olmadığını nasıl anlayabiliriz.daha önce 1 buçuk metre "Yasak Kelime" yuvarlak bir beton taş altından kil ve küp parçaları çıktı biraz toprak alıp hocaya götürdük az kazmışsınız dedi ve o gece evde tuhaf şeyler olunca toprağı geri kapattık.şimdi akıl danışacak olursam üstadlara soruyorum burada sizce birşey var mıdır ?

evimizin 100 metre yukarısında küp mezarlar çıktı ve 250 metre arkamızda inşaat sırasında kilise çıktı.

nasıl kesin sonuca varabiliriz ?

ya da bu konuda bana destek olacak bu işin ehli insanlardan destek talep ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MAVRAN

Super Moderatör
balabey Usta öncelikle aramıza hoş geldin, hayırlı olsun. yerin bir kaç fotosunu yükleseniz iyi olurdu, bek böyle afaki konulara yorum yapılmıyor.
Yinede size şunu söyleyeyim eğer siz orada çalıştığınız saat eğer sabah namazından ikindi arası ise gerçekten sıkıntılı bir yerdesiniz. ancak ikindi namazdan sonra sabah namazı arası çalıştıysanız korkmayın devam edin, ancak resmi olarak lütfen.
O komutan neye istinaden size para teklif etti verdiği para iyi ise eyvallah deseydiniz sizin için daha hayırlı olurdu. Çubuk konusunda usta değilseniz işiniz zor bir usta bulmalısınız. Yoksa benim gibi kas yaparsınız.

balabey

Kullanıcı
mavran ustam yorumun için teşekkürler bahsettiğim alan kuyunun yanında topraklık bir arazi yaklaşık 10-15 metre genişliğinde ev yapılırken böyle bir durum söz konusu değildi amcamlara gelip haritayla bizim yerimizi göstermişler ancak şu an çok fazla konuşulduğu için sessizce biz çıkarmak istiyoruz.civa için gelecek olan arkadaşın kan grubu 0 rh ve bu grupta çalışıyormuş sanırım çubuklar.

esrarengiz2828

Kullanıcı
merhaba dostlar,

evimin arkasında yıllar önce bir gömü olduğu rahmetli dedeme söylenmiş dedem vefat etmeden önce erkek çocuklarına söyledi bunu.biz 3 tane makine getirdik hiç anlamam define işlerinden üç makine de burada altın var dedi.istanbuldan emekli bir ******* getirdik para teklif etti bırakın gidin dedi.şimdi yarın bir arkadaşımla civa çubuklarla yeniden kontrol edeceğiz ancak kesinlik açısından olup olmadığını nasıl anlayabiliriz.daha önce 1 buçuk metre "Yasak Kelime" yuvarlak bir beton taş altından kil ve küp parçaları çıktı biraz toprak alıp hocaya götürdük az kazmışsınız dedi ve o gece evde tuhaf şeyler olunca toprağı geri kapattık.şimdi akıl danışacak olursam üstadlara soruyorum burada sizce birşey var mıdır ?

evimizin 100 metre yukarısında küp mezarlar çıktı ve 250 metre arkamızda inşaat sırasında kilise çıktı.

nasıl kesin sonuca varabiliriz ?

ya da bu konuda bana destek olacak bu işin ehli insanlardan destek talep ediyorum.
merhaba öncelikle hoş geldiniz ben genelde cihaz kullanırım sizin getirdiğiniz cihaz nasıl bilemem ama cihazı kullanan iyi bi uzman olmalı yada dürüst olmalı şimdi gelelim sizin konunuza öncelikle evin yanındasınız değilmi bu gibi yerlerde meteryallar çok bulunduğu için dedektörün değerli veya değersiz vermeside doğal olabilir sizin yapmanız gereken cihaz yanınızda iken orayı temizlip bi daha bakmak ama ayrımda bakmalısınızki cevap alabilesiniz uzun sinyalinde bakarsanız bazı yanılmalarınız olabilir küp kırığı uzun sinyalinde cihazın sinyal alması gibi ayrımda net bi sinyal alınıyosa yeri temizledikten sonra envare olabilir unutmayınki cihazlarda geneli değrli diye verebilir bu derinliğe bağlı olarak değişebilir saygı vede sevgilerimle

Moderatör tarafında düzenlendi:

balabey

Kullanıcı
esrarengiz2828 hocam teşekkürler şöyleki bir durum var daha önce civa cubuk getiren arkadaş iki eline altın aldı alana o şekilde girdi ve çubuklar önce açıldı sonra bir anda kapandı bu çubukların doğruluk payı yüzde kaçtır

MAVRAN

Super Moderatör
mavran ustam yorumun için teşekkürler bahsettiğim alan kuyunun yanında topraklık bir arazi yaklaşık 10-15 metre genişliğinde ev yapılırken böyle bir durum söz konusu değildi amcamlara gelip haritayla bizim yerimizi göstermişler ancak şu an çok fazla konuşulduğu için sessizce biz çıkarmak istiyoruz.civa için gelecek olan arkadaşın kan grubu 0 rh ve bu grupta çalışıyormuş sanırım çubuklar.
Beni yanlış anlama ancak soracağım. Amcanla veya bu haritayı size servis yapanla aranız nasıl, sanırım sizin maddi durumunuz biraz iyi, size burada bir şeyler var diyerek bir oyun içine düşürmesinler sakın.
2828 ustamın cihaz uyarılarına dikkat edin bu konuda tecrübe sahibidir size yardımcı olabilir.

balabey

Kullanıcı
haritayı getiren arkadaşı hiç tanımıyorum daha öncede hiç görmedim 2400 euroluk bir cihaz kiraladık istanbul tarafından ve getiren arkadaş bu işlerle uğraştığını söyledi mavran üstad cihazı açıp baktıklarında nokta atışını ilk onlar gerçekleştirdi ancak biz onların dediği zaman kazmadık orayı şimdi orada birşey varsa çıkarmak istiyoruz ancak bu işler nasıl yapılır bilgimiz yok evet maddi durumumuz orta halli denecek kadar iyi bize bu konuda özellikle makinasıyla destek verebilecek arkadaşımız varsa çok seviniriz

MAVRAN

Super Moderatör
Yardım yapacak birileri çıkar mı bilmem ancak. Bir oyun içine düşmeyin dikkatli olun böyle çok canı yananlarla karşılaştık. Lütfen kaçak kazıdan uzak durun. Çalışmalarınızı yasal yollardan yapınız.

balabey

Kullanıcı
Yardım yapacak birileri çıkar mı bilmem ancak. Bir oyun içine düşmeyin dikkatli olun böyle çok canı yananlarla karşılaştık. Lütfen kaçak kazıdan uzak durun. Çalışmalarınızı yasal yollardan yapınız.
desteğin için çok tşk üstad

esrarengiz2828

Kullanıcı
haritayı getiren arkadaşı hiç tanımıyorum daha öncede hiç görmedim 2400 euroluk bir cihaz kiraladık istanbul tarafından ve getiren arkadaş bu işlerle uğraştığını söyledi mavran üstad cihazı açıp baktıklarında nokta atışını ilk onlar gerçekleştirdi ancak biz onların dediği zaman kazmadık orayı şimdi orada birşey varsa çıkarmak istiyoruz ancak bu işler nasıl yapılır bilgimiz yok evet maddi durumumuz orta halli denecek kadar iyi bize bu konuda özellikle makinasıyla destek verebilecek arkadaşımız varsa çok seviniriz
arkadaşım yalan kesinlikle konuşmak bile istemem ama beni böyle yerlere çok götüren oldu bi çok cihazın nokta yaptığı yerden sadece çivi veya at nalı topladım açmadanda dedim bu demir diye ha bazılarında tek parada çıkabiliyor ama dediğim gibi cihazı iyi kullanan biri size yardımcı olacaktır bakıp yeri biraz temizledikten sonra yine tutarsanız belli olacaktır saygı vede sevgilerimle not.cihaz derinliği en fazla 1.5 bilemedin 2.olur saygı vede sevgilerimle