Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

ersan

Admin
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

eğer mezar,mezar odası mahzen vb. yerlerde ,girişinden,tünelin uzunluğuna ,odaların çapına hatta varsa içerdeki gizli bölmelere kadar,ne bir noksanımız nede fazlamız çıkarsa ,bütün masraflarını ,sitenin huzurunda taahhüt ediyorum.
önce üstten çizip derinliğide dahil,santimlerine kadar ,burda paylaşacağız. sonradan kem küm olmayacak.
benim bu teklifime karşı sen ortaya ne koyarsın ve önerime ne dersin,merakla bekliyorum. siteninde güzel bir reklamı olur.
saygıda sevgide bizden kroscu kardeşim.

bölge köy dışında ustam siz bu işte varmısınız yokmusunuz açıkça onu söyleyin bana bir vadi düşünün ortasından çayı geçen okutma işini geçin ustam güvenilecek hiç insan kalmadı hemen hemen bu işlerde şu yukardaki yazına göre israrla bekliyorum son sözünüzü, yoksa yanlış anlamayım inanın çubuklara güvencim yok denecek kadar azdır benim. böyle bir çubuk varsa niye olmasın zaman daralıyor kış geliyor saygılar.[/QUOTE]

merhaba krosku usta ben hepten dedin kadar deyilim ustam tam sm- mine kadar denk bulabilsin hem bilmiyorum dunyada yule buyuk anik cubuk ustalari olsun tam sm mine kadar herseyi suylesin

cipskolik

Kullanıcı

ben bu cubuklari ustam kendim yaptim kimbilir ne zor bir is deyil ,,burada okuyuver benim konulari ve 1 ci resimdekiler icin oluyor konu.

ustam konularını okudum takip etmekteyim benim merak ettiğim hazır satılanlarda işe yarıyormu merak ettim tşk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bölge köy dışında ustam siz bu işte varmısınız yokmusunuz açıkça onu söyleyin bana bir vadi düşünün ortasından çayı geçen okutma işini geçin ustam güvenilecek hiç insan kalmadı hemen hemen bu işlerde şu yukardaki yazına göre israrla bekliyorum son sözünüzü, yoksa yanlış anlamayım inanın çubuklara güvencim yok denecek kadar azdır benim. böyle bir çubuk varsa niye olmasın zaman daralıyor kış geliyor saygılar.

merhaba krosku usta ben hepten dedin kadar deyilim ustam tam sm- mine kadar denk bulabilsin hem bilmiyorum dunyada yule buyuk anik cubuk ustalari olsun tam sm mine kadar herseyi suylesin[/QUOTE]
yüzünde lokmayı dolaştırıp ağzına götüremeyen yemek yiyor sayılırmı. büyüklük ANCAK YÜCE RABBİMİZE aiit bir sıfattır. aciz kullarında ancak yeteneği ve tecrübesi olur. başarabilirsek,noksanlıklarımızı telafi etme gayretinde olalım ,lokmayıda ağzımıza götürmeyi başaralım. yeterli olmadığımız veya yeterince bilmediğimiz bir konuda arkadaşlarımızı ikilemde bırakmanında vebaline girmeyelim lütfen.
burda açık yüreklilikle bir admin arkadaşımızında ismini yazdık. ondan alacağınız cevaplar bile bazılarının inanmasını yinede sağlamayacaktır.
güvenin olmadığı ve irademiz dışındaki bir çalışmaya ,acun beyin programındaki gibi şansa kutu çekenlerdende değiliz.
RABBİM işinizi rast getirsin gönlünüze göre versin.

kroscu

Kullanıcı

güvenin olmadığı ve irademiz dışındaki bir çalışmaya ,acun beyin programındaki gibi şansa kutu çekenlerdende değiliz.
RABBİM işinizi rast getirsin gönlünüze göre versin.

güvensizlik verecek bir yazı yazdığımı sanmıyorum.bu işi eline bir belge geçip yeni başlıyanlardan da değilim.şans kutusu çekenle zaten işim olmaz ustam .iradenizin dışındaki çalışma nasıl oluyor onu anlamadım.seni irade dışında gösteren kanıya nasıl vardınız .
asi usta beni birebir tanıyan ve bu konudaki tecrübemide en iyi bilen bir kardeşimdir. bizim çekincemiz ne tuzaklar nede 50 m. mesafedir.insanlar belli bir deneyim kazanmadan,bir işteki ayrıntıların önemini yeterince kavrayamayabilir.
bu yazıyı yazdığınıza göre haritanın detayının önemi yok demektir.santimine kadarda çubukla yapıyı çizerim diye iddia ediyorsunuz .benim teklifimde de art niyet olmadığına göre her şey resmi pay eşit geriye ne kalıyor ustam kafanızdaki soru işaretini tahmin eder gibiyim çubuklar ya yanıltırsamı ALLAHcc herkesin gönlüne göre deyil kalbine göre versin selamlar

ikizceli

Vip Üye

temennilerine ,binlerce,amin.. milyonlarca amin...
işaretli yerler olsa aşarız ama haritalar boyutludur,şifrelerle yapılır,her çizgi bile bir detaydır,okutularak, verdiklerini tam anlamak gerekir. neticeye götürecek yol bu olmalı diyorum.okutmayı geç diyorsun,detayında önemi yok dedin diyorsun. lütfen kusura bakma ,ayni dili konuşamıyoruz. bu yaklaşım,benim irademin dışında bir zorlama olmuyormu.
her yazınızda böyle bir tesbite inanmadığınızı da yazıyorsunuz. herkes iradesinde özgür.görmediği birebir yaşamadığı bir şeye inanmak zorunda değilki.ama buna bizde ön yargı derler peşin hükümde derler.güzel kardeşim,inancın olmadığı ortamdan güvensizlik doğmazmı. inanç olmadan davet etmeninde mantığını anlamakta zorlanıyorum.
yolunuzda bahtınızda açık olsun...

ersan

Admin

işaretli yerler olsa aşarız ama haritalar boyutludur,şifrelerle yapılır,her çizgi bile bir detaydır,okutularak, verdiklerini tam anlamak gerekir. neticeye götürecek yol bu olmalı diyorum.okutmayı geç diyorsun,detayında önemi yok dedin diyorsun. lütfen kusura bakma ,ayni dili konuşamıyoruz. bu yaklaşım,benim irademin dışında bir zorlama olmuyormu.
her yazınızda böyle bir tesbite inanmadığınızı da yazıyorsunuz. herkes iradesinde özgür.görmediği birebir yaşamadığı bir şeye inanmak zorunda değilki.ama buna bizde ön yargı derler peşin hükümde derler.güzel kardeşim,inancın olmadığı ortamdan güvensizlik doğmazmı. inanç olmadan davet etmeninde mantığını anlamakta zorlanıyorum.

(alkış)(alkış)(alkış)cokkk doru suzler bunlar ustam (alkış)(alkış)(alkış)

kroscu

Kullanıcı

aynı dili konuşuyorduk aslında ilk başlarda ikizceli ustam iş ciddiye dönünce sizi anlamakta zorlandım açıkcası isterseniz yazdığınız yazıları tekrar okuyunuz.çubukların her türünü gördüm ben 35 yıl içinde çoluk çocuk sanmayın beni.ağzım yandıki inancım yok denecek kadar aza düştü çubuk konusunda az para az emek verditmediler büyük iddiada bulunuyorsunuz sonrada detaylara takılıyorsunuz büyük lokma yiyip büyük konuşmamak lazım kusura bakmayın.inancın olmadığı yerde tabiki güven olmaz ben senin yazına inandım ki iş yapma teklifinde bulundum çubuklara ben deyil siz sonsuz inanıyorsunuz santimine kadar bunu kanıtlıyacak da sizsiniz ben deyil beni utandırın kanıtlayında madem o kadar güveniyorsunuz .sizi çekimser bırakan acaba dediğiniz, çıkmazsa bütün masrafları vereceğinizi sitenin huzurunda taahhüt etmeniz mi ,çok iddialı yazılar bunlar ikizceli ustam söz ağızdan namludan çıkan mermi gibi çıkar geri dönüşü olmaz ancak bir yerlere çarparsa sağa sola döner sizinle iş yapmak isterdim .sizinde yolunuz bahtınız açık olsun

Son düzenleme:

ikizceli

Vip Üye

sevgili kardeşim,sen ilk mesajınada tahrikle ,bizi yalanlayarak başladın hem ara mesajlarındada devam ettin ve son mesajındada öyle bitirdin. ben yinede sana karşı en küçük bir saygısız kelime kullanmamışımdır. yaşadıklarına inanıyorum en iyide ben anlarım. ama maalesef beni anlamak yerine hep kendince adıma bir bahane ile suçlamada bulunuyorsun. konuyu okuyanlar ALLAH aşkına söylesin.
harita dediğin anda ,yetersiz kalabileceğimizi,okutulması gerektiğini hemen söyledim.
kişi atalarının malı için geldi ,yanlış yere vurdu dedim.kendi adıma olanları burda açmıyorum.ve o insan alandan ağlayarak ayrıldı. amaç bağcıyımı dövmek yoksa üzüm yemekmi olmalı.birazda benim yazdıklarımı sen anlamaya çalışmış olabilseydin.
insanlar pazardan bile bir şey alırken inceler. bu şekilde yorumlar yerine ,bizim hakkımızda biraz bilgi toplayabilir,benide incitmezdin.bize bu site bir kimlik vermiş,hiç tanımadan yoldanmı tuttular.bizi birebir tanıyan kaç tane ustamız adminimiz var.bir menfaat karşılığıda çalışanlar değiliz. benim hayatta ,rağbet etmediğim tek şey dünyalıktır.bir değil on kazı masrafı olsa arkama bile bakmam. beni , güzel dostluklar ,kalıcı sevgiler,samimi paylaşımlar kısaca güzel olan her şey cezbeder. kefenin cebi yok be güzel kardeşim.
yazdıklarıma gelince ,biz çok acıkırsak belki büyük lokma yeriz ama ,sözlerimiz ,becerimizin yanında, herkes emin olsun küçücüktür. amacımızda insanlarımızın netice almasına bir nebze olsun katkıda bulunma gayretidir...
fazla uzatmadan ,gün ola harman ola denir ya. yarınlarında ne getireceğini hiç birimiz bilemeyiz. bakmışsın bir gün kapımı çalıyorsun,kim bilebilir.
ALLAH a emanet ol kardeşim,sağlıcakla kal.