Eşkiya Belgelerinde İki Öküzler | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgelerinde İki Öküzler

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Eşkiya Belgelerinde İki Öküzler

bu yerede şelala başında biadet oyma haç olur su üzerinden geçer yakınında toz altın vardır yeri biliyosan helali hoş olsun peşpeşe sıralı kazan göllerinden haberin varmı gölün kıyısındaki kayalarda haç işareti olacak ben yaşlı adamım 30okkadan fazla götüremem:D biri senin biri benim osun koltuk taşıdafana değil burada eşkiya başı balıkmı tutuyormuş ne biz yazıp çizerken adamın aradığı öküzler kapıkayadaki çemeyemi gitmiş oradaki büyük yığma kızılcık ağacı duruyormu acaba doğru yanlış yazıyoruz inşallah biri kuyuda kalmazkoptumkoptum

Son düzenleme:

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

kazan dere diye değirmen dereye girip arkacık değirmenini bulmuştum, kazan göllerinin kılavuz taşlı olanımı demiştin çalkaya yoksa iç aynada tuğla örgüsü olan gölümü kasdediyorsun, yedi küfe para saklı mahseni senin taşıma istihaddini aşar sen yaşlısın otuz kiloluk yer sana nerden bulacağız, köpek butundaki para sana uyarmı ?

beyazkartal

Kullanıcı

arkadaslar bu sari golun yerini gercekten bilen varsa ortak birseyler yapariz sari golun oldugu bolgede 7 civcivli tavuk topal ayi olacak 3 tane cingene olacak varsa bilen goruselim sari gol su ile doldugu zaman sadece bir yerden akabiliyor olucak sari gol cok yerde var gercegi nerde bilen yok

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

bilmekle iş bitmiyor maddi imkan geniş olacak üsdüzey bilgi olacak iyi ekip olacak teknoloji olacak seni götüreyim sarı göle oranın sarı göl olduğunu anlamasın bile