Eşkiya Belgelerinde İki Öküzler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgelerinde İki Öküzler

light_celal1

Kullanıcı
Cevap: Eşkiya Belgelerinde İki Öküzler

sırlar dökülüyor

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ayı olsunda tavuk olsunda balık olsunda gerisi kolay siz bunları buldysanız çok çok iyi birde mağaralar var bunlarda lazım en iyisi en kolayından başlamak

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

çalkaya herhalde beni yanlış anladın, ben zaten para yerlerinin bir kısmının yerini biliyorum sadece ayağım ağrıyor dedim, ben beş sene önce cansadak ustaya mesaj yazıp bölgeyi bulduğumu belirtmiştim ve o zaman para yerleri ve değirmenlerin yerini oturtamamıştım, cansadak ustaya hacı ağa lazım demiştim, yani büyük konsorsiyom, çünkü bu bölgeyi arayan konsorsiyomlar var, bir ingiliz kız epey zaman önce gelip aramış çünkü ingiliz parasıda çok, dürbünle bakarsan göremessin demek ne demek oluyor sen anlamadın demekki, sen o resimleri açıkta olacak diye biliyorsun ve bu bilgilerinle ne resim görebilirsin nede paralarını sökebilirsin, resmi nerede arayacağını bilmezsen bulamazsın arkadaş, sana bir soru sorayım kızmaz isen yanık değirmene yakın ayılar olacak para yerlerini sormuyorum ayıları nasıl bulabilirim cevaplarmısın, ayıları bulmadan para yerlerini çözemessin, dikkat et ayı demedim ayılar dedim. hadi oynayan kızlarda orda olacak diyeyim ama değirmenin hangi tarafında ve nasıl görülebilecekler, hoşçakal

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

yanlış anlaşılacak durum yok dedenin değirmenini kaleyi şelaleyi çakıl yığınlarını mı soruyon olabilir yıllardır vede yayınladığım belgelerde işaretlerin kapalı mağaralarda olduğunu yaza yaza dilimde tüy bitti bende okadar belge var ama ben yer aramam gider bulurum alındıysa alınan yeri görürüm alınmadıysa duruma göre br çaresine bakarım bizde rivayet olmaz olursa boşuna aramış olurum beni imtihan etmene gerek yok yayınladığım belgelerin hepsinin adresi yazıyor iş yapmaya niyetin varsa sarı meşelikten direkli mağaradan 24 kulaç şelaleden yavrusu olan ayıdan 7 şelaleleden dededen kumtaşlar mevkisinden yataklı mağaradan bir yerden başlayalım maddi manevi konlarda vede teknoloji güvenlik konularında ne lazımsa fazlasıyla mevcut yeterki orada aradığımız bişi olsun kızılçıklı burundan kara çobandan kurtbabadan sarı çiçekten aklında nere varsa ama benzetme işaretin peşindengitmem orjinal sanatçı tarafından özenle yapılmış olacak ozaman varım 24 kulaç şelalendeki haçlar duruyorsa oradan balık tutarak başlayalım ayağında artık düzelsin paradenince ölüler ayağa kalkıyor :D:D

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kapımız herkese açık

oskar

Kullanıcı

yedi civcivli tavuk def çalan çingene acı su iki büyük tümülüs altın madeni galerileri kuzeyinde kapı kaya iki yol çatalı değirmenler balık haritalı taş baltacık taşı topal ayı şelaleler vs bunları bulun bakalım şu öküzlerin icabına

mağara içindeki balık işaretli taş ilgini çekermi ustam,yeri yurdu belli,balığın içine kroki çizilmiş ,fotosunu yayınlamak istemiyorum,saygılar.

fenerli ustamla beraber yaza çalışabiliriz.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

çalkaya 24 kulaç şelalede mihraplı göle inemedim askıda olduğundan, evveliyatında yürüme koridoru şelalenin aynasında varmış giderken kırmışlar gitmişler, mihraplı göle ineyim gölün içindeki balığı bulayım önce, gölde diri balık merdivenin altındamı olacaktı ayıdan korkmuş ya yoksa ayının yemiş olduğu balığın iskeletinimi sormuştun, şelalenin aynasında merdiven dokuz adet basakları ilgini çekmiyormu, bana kalsa en güzeli mihraplı gölün içindeki kara taş ama onun için tornada özel zincirli boru anahtarı yaptırmak gerek, çalkaya 24 kulaç şelalenin altın ögüten şeytan değirmenine nerden girilir acaba, değirmene girinceye kadar sekiz caydırma paraylamı yüz göz olmamız lazım, şelale değil sanki satranç oyun tezgahı zira 366 piçin icadı, balıkçının koltuğu ve şifreleri şelalenin gerdanlığı gibi, şeytan deredeki şelale sayısı yedi değil dokuz tanedir, unutma şifreler hep üçleme olur ana baba oğul sistemi hep ola gelmiştir, sen ayıyı eksik söyledin orda üç ayı var biri gölün içinde balık ziyafeti çekiyor. hoşça kal

Son düzenleme:

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

dede dobrinin değirmeni önündeki üçgen tarlanın şelale köşesinde üç tane koyma kaya üçgen şekilde konmuştur, birinde kahve fincanları resimleri olacak, burayı arayan bir arkadaşım var git diyor o kayayı devir altındaki parayı al diyor iyide kaya en az üç ton var bu işlerde yalnız oldunmuydu bakar durursun, dedenin değirmenini yaktılar adınıda yanık değirmen koydular, çalkaya bu bölge yılan kaynıyor sıcak yerde yatmayı sever yılan, paranın sıcaklığını en çok yılan hisseder nede olsa soğuk hayvan, yılanlardan dolayı mağaralar tekin değil. hoşça kal

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

hem bilgi bizden hemde çalışacakmıyız okısım kolay yılanların çaresi vardır belgedeki gibi hemen devirip alacam sanıyoruz olay yerinde iş değişiyor