Eşkiya Belgeseli | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgeseli

gıral

Vip Üye
Arkadaşlar merhaba benyeni üyenizim önceşunu belirtmek istiyorum benbirşey bilmiyorum cahilin biriyim eğerbir cahilin lafına inanıcaksanız obenim belgelerhakkında çokşeyokudum çokyerlerden farklı sitelerden forumlardan falan banagöre buişin aslı astarı var fakat yazılanlar söylenenler gibi değil oşekliyle arayıpta kendinizi yormayın belgeleri ebcedle inceleyin şifreleri kendiniz çözün uzunişama gerçekbu başkatürlüsü rastgele olur bununuğruna yıllarını herşeylerini yitirmiş insaları görüp duyuyoruz üzülüyorum böylebiyazı yazmayı istedim doğru bildiğimi paylaşmakistedim ümmeti Muhammed için

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH razı olsun kardeşim.
insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.
siz bu konudaki tecrübelerinize istinaden ,üyelerimizi uyarı niteliğinde yazıyı kaleme almışsınız. eşkiya kayıtlarınıda bilinenler bilinmeyen gerçeklerin belki % 5i bile değildir. insanlarımız bir hayal peşinde maalesef boşu boşuna koşturur durur. kayıtlarda geçen bir yer onlarca bölgede karşınıza çıkabilir. bunlara girmeye gerek yokta,eğer size bu ebced le hesaplama nasıl yapılmalı diye merak edenlerimiz mutlaka olacaktır. acaba buna net cevaplar verebilirmisiniz. selametle kardeşim.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
gıral üyemiz adresi olmayan kayıtları okumuştur çoğunluk öyle ama adres yazanlarda denen yeri en fazla 3 günde bulursun 3 gün bile çokya o da zaman aşımı

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Eşkiya belgeleri velçanın belgelerinden ibaret değil
bununla Türkiyede bir çokyerde eşkiya yaşamış
sadece bir ay içinde şahit olduğum eşkiya bölegesi onlarcadır
bunların bir çoğuda bakir,
hatta kendi kendimede sormadan edemedim Türkiyede ne kadar eşkiya varmış ,
volçanın belgelerine gelirsek bu adam tam bir profsyönel
tabiri caizse eşkiyaların piri,diğerlerinin yaptığını onla çarpsanız unun yaptıklarına ulaşamaz,
onla yada yirmiyle çarpmazsanız volçanı anlayamazsınız,ve çözemezsiniz,
bu adamı çözmek için beyin sınırlarını zorlamanız gerek,
bulamazsınız demek bana göre işin kolay olanını tercih etmektir.

gıral

Vip Üye
Arkadaşlar şubilgisarı pekbeceremiyorum kusurabakmayın hepinize tektek cevap vermekisterdim bencebuişin aslı hanişu içinde ayranpınarı 777 21 sonundada düztaştır 326hane diyebiten bibuçuk sayfalık bibelge var iştebütün hikayeogibi gerisi ondan türetilmiş kulaktan kulağa gitmişgibi geliyorbana ebced işinegelince benimilmim buna yetmiyor azbiraz arapçalügattan falan karşılaştırarak bişeler eldeettim adminin yayınladığı arapçabelge var onunla benimaraştırmam arasında pekbişe kalmamış yani oyazıyı dahaönce okumuş olsaydım keşke bukadaruğraşmazdım tabiki benimkişahsi birgörüş elbette herkesin bidoğrusuvar amabenimkafamda karışık diğerlerini yoksayamıyorum illede hepsibukadar diyemiyorum yukardayazdığım belgeyi cifirilmini iyibilen birhocaya çözdürebilirseniz benimeldeettiğim bilginin onkatını eldeedersiniz bakınhalkalıkaya erzincanda bukaya anlatıldığıgibi biriki emaresivar ama ordayazılanların tamamıdeğil mesela bildiklerimegelince işaretler güneşle vakitlerle alakalı çıkıyor doğalşekillerle silüetlerle falan belki size uydurmagibi gelebilir ama gördüklerim bildiklerim buyönde ilerliyor teşekkürler

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
internete has voyvodası yazın volçanların voyvodaların kimler olduğunu bulursunuz

gıral

Vip Üye
arkadaşlar size kemaraya aldığım güzelbişeler göstermek istedim fakat yükleme yapamadım çokuğraştım foto olarakta beceremedim nasipolmayınca olmuyor demekki nasılolacakbilmiyorum bileniz varmı bilgisayardan yapamıyorum

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Forum kullanma klavuzu var
Ordan öğrene bilirsiniz