Eşkiya Belgeseli | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgeseli

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Arkadaşlar şubilgisarı pekbeceremiyorum kusurabakmayın hepinize tektek cevap vermekisterdim bencebuişin aslı hanişu içinde ayranpınarı 777 21 sonundada düztaştır 326hane diyebiten bibuçuk sayfalık bibelge var iştebütün hikayeogibi gerisi ondan türetilmiş kulaktan kulağa gitmişgibi geliyorbana ebced işinegelince benimilmim buna yetmiyor azbiraz arapçalügattan falan karşılaştırarak bişeler eldeettim adminin yayınladığı arapçabelge var onunla benimaraştırmam arasında pekbişe kalmamış yani oyazıyı dahaönce okumuş olsaydım keşke bukadaruğraşmazdım tabiki benimkişahsi birgörüş elbette herkesin bidoğrusuvar amabenimkafamda karışık diğerlerini yoksayamıyorum illede hepsibukadar diyemiyorum yukardayazdığım belgeyi cifirilmini iyibilen birhocaya çözdürebilirseniz benimeldeettiğim bilginin onkatını eldeedersiniz bakınhalkalıkaya erzincanda bukaya anlatıldığıgibi biriki emaresivar ama ordayazılanların tamamıdeğil mesela bildiklerimegelince işaretler güneşle vakitlerle alakalı çıkıyor doğalşekillerle silüetlerle falan belki size uydurmagibi gelebilir ama gördüklerim bildiklerim buyönde ilerliyor teşekkürler
sizinle iki konuda mütabıkız diyebiliriz
üç yedi yirmi bir diye başlayan belge ali ağanın belgesidir
bende daha önce orjinala yakın belgenin bu olduğunu diğerlerinin bundan türetildiğini yazmıştım
dğeri ise güneş ışınlarıyla ve gölgelemeyle bazı işaretleri yansıtsada bu hepsini kapsamıyor
bu eşkiya volçanın bir kaçtane gömüsünde var.
cifir iimiyle çözülebileceğini düşünmüyorum
normal eşkiya işaretleri kullanmıştır,bunlar nasıl çözülüyorsa onlarda aynı yöntemle çözüleblir.
[

gıral

Vip Üye
257.jpg

gıral

Vip Üye
arkadaşlar bilgisayar üzerinden vidyoyu durdurup ceptlf dan fotoğraf çekerek yükledim inşallah bukonuya birazdaha renk katar faydalı olur saygılar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
dikkat ayran pınarı 1132 yerde malımız var der ama işi birtek nokta bozar oda 1. yani birinci husus der 1 = 132 buda görüldüğü üzare 123 yada 321 213 gibi parayı nasıl hangi sistemle sakladıklarını anlatır sistemi bilen malı bulur bilmeyen yeri bulur malı alamaz adresi olmayanda dağdere ismi tutuyordiye gezer cebindekini yer

gıral

Vip Üye
Ustalarım resimlere yorum yaparsanız sevinirim orda göremiyebilirsiniz olan işaretler üçtane v üçtane üçgen çarpı baykuş güvercin insan başı vs deve