Eşkiya Belgeseli | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgeseli

Mirkut

Vip Üye
Resimleri yükledim usta amahiç bakaneden yok yorumsuz kaldılar
Resimlerden hicbirsey anlasilmiyor kardesim. Birseyler yazmak icinde yazsak vebale gireriz degilmi. Resimleri yukleme yaptiginiz yerde yine video yukleme var oradan bakip elinizdeki videoyu yukleyebilirmisiniz. Elimizden geldigince kardeslerimize yardimci olmaya calisiriz goruntulere vakarak. Selametle saglicakla kal kardesim.

gıral

Vip Üye
Resimlerden hicbirsey anlasilmiyor kardesim. Birseyler yazmak icinde yazsak vebale gireriz degilmi. Resimleri yukleme yaptiginiz yerde yine video yukleme var oradan bakip elinizdeki videoyu yukleyebilirmisiniz. Elimizden geldigince kardeslerimize yardimci olmaya calisiriz goruntulere vakarak. Selametle saglicakla kal kardesim.
Usta bunları yükleyenekadar bittim birde vidyoyu denerim odaçok uzuniş aslında çekindiğimşu videodan konum bulabilirler oyüzden yüklemekte istemiyorum yanlışmıdüşünüyorum usta belkidahanet kareler çekebilirsem foto yükleyim gene buhaliyle yorumlayanda olursa memnun olurum şimdiden emeğinize teşekkür ederim

wolf_52

Kullanıcı
resimler çok kötü kardeş, detay hiç yok, boş bir yer değil kantimce,siz daha net resim çekmye bakın sağlam bir makinyala bu sizin lehinize olur...

gıral

Vip Üye
resimler çok kötü kardeş, detay hiç yok, boş bir yer değil kantimce,siz daha net resim çekmye bakın sağlam bir makinyala bu sizin lehinize olur...
Teşekkürler usta resimler falan hikaye senin alaka göstermen banayeter

wolf_52

Kullanıcı
Usta şuanda oralar çokkarlı yaza inşaallah ama yazımda söyledim olanları işaretleri onlardan biyorum çıkmazmı
boş br yer değil gördüm kadarınla lakin hedef nokdasını daraltmak açısından net görmek icap eder,ki sağlıklı yorum yapabilsin ustalar..

gıral

Vip Üye
boş br yer değil gördüm kadarınla lakin hedef nokdasını daraltmak açısından net görmek icap eder,ki sağlıklı yorum yapabilsin ustalar..
Anladım usta sağolasın pekibişeysoracam biryerde yani toplamda 100metrekare alan içinde bukadarçok işaret olması neanlamageliyor ordagörünmeyen dahaçok işaretler var amaonlar dahauzağında kurbağa kaplunbağa deve buüçü kaya şeklinde büyükyani