Forum Şekillendirme Öneriler | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Forum Şekillendirme Öneriler

Mirkut

Vip Üye
Selamunaleyküm Sayın Ustam Allah Razı Olsun aslında ben size çok teşekkür ederim.elinize ve emeğinize sağlık.
kusuruma bakmayınız Lütfen benimkisi yaşlılık alameti olduğu için biraz geç kavrıyabiliyorum ( anlıyabiliyorum) Sevgi ve Saygılarımla.
Gençlere taş çıkarırsın tevfik abi, ALLAH teala hayırlı imanlı ömür versin.

**seyyah**

Kullanıcı
selamunaleykum,

Değerli define Mekanı forum kullanıcıları,

sizlere daha düzgün bir forumu nasıl sunabiliriz diye çalışmalarımız sürerken, sizlerden öneriler almak istedik. Forumu daha kolay nasıl kullanabiliriz veya forumda şu olsa daha kullanışlı olur daha güzel olur dediğiniz gözlemler var ise, elimizden geldiğince oluşturmaya çalışırız.

veya forum bu haliyle gayet güzel dediğinizi de görmek isteriz. :)

iyi forumlar.
Usta bu form güzel ama fotoğraf çözünürlüğü ve ekranda açılması fazla kullanışlı değil.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Usta bu form güzel ama fotoğraf çözünürlüğü ve ekranda açılması fazla kullanışlı değil.
Fotoğraf çözünürlüğü tamamen fotoğrafı yükleyen ile ilgilidir. Bunun forum ile ilgisi yok. Ekranda açılma olayına gelince, Fotoğraf açıldığında büyüteç simgesine basarsanız veya ekranı büyütürseniz resimler büyür.
Buraya bir fotoğraf ekliyorum. Pikseli düşük mü sizce.

Siz mobildenmi bakıyorsunuz bilgisayar danmı ?

Ekli dosyalar

• 20210102_170044 (2).jpg
    20210102_170044 (2).jpg
    929 KB · Görüntüleme: 10

Mirkut

Vip Üye
Fotoğraf çözünürlüğü tamamen fotoğrafı yükleyen ile ilgilidir. Bunun forum ile ilgisi yok. Ekranda açılma olayına gelince, Fotoğraf açıldığında büyüteç simgesine basarsanız veya ekranı büyütürseniz resimler büyür.

Çözünürlüğü gayet güzel mobilden girmeme rağmen. Eline sağlık ustam

**seyyah**

Kullanıcı
Yaw ustam
Çok vijdansızsınız 🤣
@BoZKurT gardaşım da huzur bırakmadınız 🤣
Güzel olmuş diyin de
Bi dinlensin garibanım 🤣
Usta ben üyelerin önerileri dikkate alınıyor diye yazdim bu benim görüşüm
Yaw ustam
Çok vijdansızsınız 🤣
Güzel olmuş diyin de
Bi dinlensin garibanım 🤣

Mobilden bakıyorum bu günün teknolojisine göre uyumlu değil al eline buyuteci :)yaşlıyım .

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Mobilden bakıyorum bu günün teknolojisine göre uyumlu değil al eline buyuteci :)yaşlıyım .

Seyyah ustam abim, şuraya bir video ekliyorum. Telefondan görünüm ile ilgili. Yaşlı demeyelim yeni teknoliji çok karışık diyelim . Şunu çok rahat soylebilirimki kullanmış olduğumuz forum yazılımı bir çok yazılıma göre çok üst seviye bir yazılımdır. Bildiri geldiğinde yukarıda kıpırdayan zil simgesi bile yazılımdaki kodlamanın nekadar stabil olduğunu göstermeye yetecektir.
Bu konu öneri istek ve şikayetler üzerine açıldı. Tabiki istediğinizi yazacaksınız. Bizde elimizden geleni yapacaz. Fakat çözünürlük gerçekten iyi, bu eklenen fotoğrafın kalitesine bağlı. Birde yaşlılık diyince aklıma geldi, yakın gözlüğünüz yanınızda dimi :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yaw ustam
Çok vijdansızsınız 🤣
Güzel olmuş diyin de
Bi dinlensin garibanım 🤣
😂 yorgunluk yok dostum. Elimizden geleni yapıyoruz. Senide ben yoruyorum. Bırak yakamı falan demiyorsun inşallah 😂 son 1 haftadır baş ağrım yıllar sonra tekrar başladı. ( forum ile ilgisi yok ) unutmaz aklınıza gelirse dua isterim.