Forum Şekillendirme Öneriler | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Forum Şekillendirme Öneriler

**seyyah**

Kullanıcı
Seyyah ustam abim, şuraya bir video ekliyorum. Telefondan görünüm ile ilgili. Yaşlı demeyelim yeni teknoliji çok karışık diyelim . Şunu çok rahat soylebilirimki kullanmış olduğumuz forum yazılımı bir çok yazılıma göre çok üst seviye bir yazılımdır. Bildiri geldiğinde yukarıda kıpırdayan zil simgesi bile yazılımdaki kodlamanın nekadar stabil olduğunu göstermeye yetecektir.
Bu konu öneri istek ve şikayetler üzerine açıldı. Tabiki istediğinizi yazacaksınız. Bizde elimizden geleni yapacaz. Fakat çözünürlük gerçekten iyi, bu eklenen fotoğrafın kalitesine bağlı. Birde yaşlılık diyince aklıma geldi, yakın gözlüğünüz yanınızda dimi :)

Usta o oynayan zil mükemmel diyecek yok
Seyyah ustam abim, şuraya bir video ekliyorum. Telefondan görünüm ile ilgili. Yaşlı demeyelim yeni teknoliji çok karışık diyelim . Şunu çok rahat soylebilirimki kullanmış olduğumuz forum yazılımı bir çok yazılıma göre çok üst seviye bir yazılımdır. Bildiri geldiğinde yukarıda kıpırdayan zil simgesi bile yazılımdaki kodlamanın nekadar stabil olduğunu göstermeye yetecektir.
Bu konu öneri istek ve şikayetler üzerine açıldı. Tabiki istediğinizi yazacaksınız. Bizde elimizden geleni yapacaz. Fakat çözünürlük gerçekten iyi, bu eklenen fotoğrafın kalitesine bağlı. Birde yaşlılık diyince aklıma geldi, yakın gözlüğünüz yanınızda dimi :)

Resimlerede alişmam zaman alacak galiba yaşim 46espiri yaptim.D

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör

ustam bilen biliyor herşey yazılımla panele girip işaretlemeyle olmuyor işler belki bilmeyenler öyle sanabilir yazılım işi herkezin harcı deyil o işlerden anlayan yazılım işini yapa bilenler tarafından yapılır sen elinden geleni yapıyon resimler daha öncede söylediğim gibi pikseline göre açılıyor pikseli yüksek resimler sayfayı kaplıyor düşük leride haliyle küçük görünüyor bunları yazmamın sebebi bilmeyen arkadaşlar için herşey yazılımla oluyor sanıldığı gibi kolay deyil sana kolay gelsin