Işaretlerin Çizim Görüntüsü | Define işaretleri ve anlamları

Işaretlerin Çizim Görüntüsü

Sado6161

Kullanıcı
Ustalar bi tanışım bı çizimleri gönderdi gördüğünüz herşey yerli yerinde duruyor bunlardan bişiy anlaşıla bilirmi veya kayda değer bişiy çıkarmı saygılar hepinize
1bb03dbee4b05927fef095702dbe19eb.jpg
05752893e51bee4a4ac54a1729c321c0.jpg
0ddce2e9a9bb7c17cda2a6c1496c1fc0.jpg
3787c148852ad84b2bcceb03ee60aec7.jpg
837e496b8f162f1ed196d087bb5e9b36.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sado6161

Kullanıcı
Doğru sölüyorsun bebe 555 usta lakin adam biraz titiz anca çözebileceğin bişiy olursa gel ne tazmıssam hepsini olduğu gibi gösterim belki ustalar bişiy çıkarır

Sado6161

Kullanıcı
Hepsi aynı yerde değil manyetik ustam ama aynı yörede gümüşhane bölgesinde...

MAVRAN

Super Moderatör
Bütün bunların bir yerde ve birbirine yakın olması güzel ancak güzel olmayan be titiz adam. Belki sözlerinde samimi olabilir ön yargılı olmamalı ancak sen detpiri elden bırakma. Bütün hesapları yapınca malın yerini asla doğru yer verme, 5mt ise 50 mt göster.sana yamuk yaparsa arar durur.
Birde ustalar illa resim ister de eğer sana güvenin resim çekmeye davet ederse bu iyiye işaret. yok ben çekerim sana yollarım terse senin iyiliğin için bu adamdan uzak dur.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel kardeşim,kişi o kadar detaylı çizimler ve bilgiler vermiş ki,ömrünün bir kısmını bu bölgeye vermiş. kaldırmadığı taş ta kalmamış. tabiki satülü yerler. sana bunların bir bölümünden,şurasına bak demek ,yapılacak en büyük kötülük olur. önce kendi bölgen değil. kişde zaten malum. sıkıntı yaşaman mümkün.
ikinci olarak,ustalarımızdan biri şurada bir malzeme olmalı dedi. ki bunların bir çoğu sistemli ve zorlu yerler.gittin,tespit yapamadan anlaman mümkün değil ki. mahcubiyet yaşarsın. gitmemen gitmenden daha senin için hayırlı olur.
buralar senden önce yüzlercesi gitmiştir. samsunda otururken,bir ustamızda gitmişti. benide davet etmişler ama ben gitmemiştim. bu yerlerin çoğu oynanmış yerler. birilerini yaptığı sana faturalanmasın. tavsiyem bu yöndedir.
sağlıcakla ALLAH a emanet ol.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sado ustam yerler güzel ben sadece gidebilirsen gemi kayaya git derim bu adam seni götürmese dahi bilindik bir yer bulabilirsin kamaralar diye ifade edilen mezarları boşluk çubuklarıyla rahatlıkla tespit edebilirsin yalnız burada jandarma karakolu vardı eskiden şimdi varmı bilmem kolay gelsin...

esrarengiz2828

Kullanıcı
güzel kardeşim,kişi o kadar detaylı çizimler ve bilgiler vermiş ki,ömrünün bir kısmını bu bölgeye vermiş. kaldırmadığı taş ta kalmamış. tabiki satülü yerler. sana bunların bir bölümünden,şurasına bak demek ,yapılacak en büyük kötülük olur. önce kendi bölgen değil. kişde zaten malum. sıkıntı yaşaman mümkün.
ikinci olarak,ustalarımızdan biri şurada bir malzeme olmalı dedi. ki bunların bir çoğu sistemli ve zorlu yerler.gittin,tespit yapamadan anlaman mümkün değil ki. mahcubiyet yaşarsın. gitmemen gitmenden daha senin için hayırlı olur.
buralar senden önce yüzlercesi gitmiştir. samsunda otururken,bir ustamızda gitmişti. benide davet etmişler ama ben gitmemiştim. bu yerlerin çoğu oynanmış yerler. birilerini yaptığı sana faturalanmasın. tavsiyem bu yöndedir.
sağlıcakla ALLAH a emanet ol.
ustamla aynı düşüncedeyim senden önce neceleri gitmiştir vede kimbilir neler çıkarmışlardır en iyisi bölgende çalışmak ama yer 4.4 lük deyebilirim(Allah1 c.c)emanet kendini sıkıntıya sokma