kayadaki işaretler

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: kayadaki işaretler

ustam rex olacak garabet nasıl desem :confused: hayvanlar aleminden olup dört ayaklı bir canavar arazide kaçak kazı yapanların paçasından yapışıyormuş kurtuluş yok amedli ustamın bir resmi vardı adamcagız ağaca tımanıp kurtulmaya çalışmışsada nafile içler acısı bir durumdu :( mevlam kimsenin başına vermesin...
Anaa Bakın Benim Başıma Gelenleri Görüyormusunuz ama bana yorumda bulundu :confused: tühbe bir rex kadar olamadım :( desenize
herneyse buradan Sayın Rex Ustama Sevgilerimi yollıyayımkoptumkoptum
Saygılarımla.

NOVANDA

Kullanıcı

S.a. Ah,ahhhh Vallahide Şimdi Gördüm Sizden Çok Özür dilerim Sayın NOVANDA Ustam :( :( :( :( :( :( :(
Lütfen bana küsmeyesiniz İnanın Çok Üzüldüm Benim Körlüğüme veriniz lütfen:(
Sevgi ve Saygılarımla.

Estafurullah abi benimkisi sadece latife.Şahsın adına kötü bir şey demek ne bana nede kişiliğimize sığar.

Birçok konuda geçer mezar olunca dere nerede diye sorulur ve hepte olur ne hikmetse .Hikmeti şuradan gelir. Ölü gömme geleneklerinde su günah temizleyicidir.Mezarlar için Y harfinin anlamı ise isis ve osirise kadar gider. Unutmayalımki Haçta bir çeşit Ydir . Şahsim adına her mezar işarete çok yakın olacak diye bir kaide yoktur. Anladığım şu ki önce mezarı yapıcağın kayayı yada arazi yüzeyini bulursun işaret koyacağın taşı sonra istersen bağdattan getir. Mezar işaretlerinin yanında bulunan yardımcı işaretler Y oyma kanal vs.vs. Mezar için yol ve yön göstericidir. Aradığın mezar çatalın ortasında epeyde büyük .Yok desen bile 3 ten 1 haçın uzun ayağı eder yine mezar verir .sayılara vursak 4 yine mezar verir. Y de yerini ...............

Değerli abim vefat konusunda bir bilgim yoktu. Mevlam rahmet eylesin ellerinden öperim........

Kal sağlıcakla fethiyeye gelirsen beklerim.

A21MEDLi

Admin

ustam rex olacak garabet nasıl desem :confused: hayvanlar aleminden olup dört ayaklı bir canavar arazide kaçak kazı yapanların paçasından yapışıyormuş kurtuluş yok amedli ustamın bir resmi vardı adamcagız ağaca tımanıp kurtulmaya çalışmışsada nafile içler acısı bir durumdu :( mevlam kimsenin başına vermesin...

Lacivert ustam senin erkenden havlu atacağını zanetmiyordum,Rexe daha düne kadar pire torbası diyordun,ne olduda bugün CANAVAR diyonn,protestoseni ağaca tırmandırdığından buyana bayaa tırsmışsın.:(

TEVFiK

Vip Üye

Lacivert ustam senin erkenden havlu atacağını zanetmiyordum,Rexe daha düne kadar pire torbası diyordun,ne olduda bugün CANAVAR diyonn,protestoseni ağaca tırmandırdığından buyana bayaa tırsmışsın.:(
koptum koptum koptum koptum koptum
Allah Sizin Yüzünüzü Bir Ömür Boyu Güldürsün İnşallah.
Saygılarımla.koptum

beytanya

Kullanıcı

Rex usta efsane oldu:) Lacivert usta baya korkmuş:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

710675.jpg

cantar

Vip Üye

ağacın çevresinde dibinde ve çöküntü olan yerlerde bir çok mezar var.....
6316PIC_0074.JPG

6995PIC_0072.JPG

siz mezarlarınızdaki ölülerinizi yeni koyduğunuz gömdüğünüz ölülerinizi vahşi hayvanlar çıkarıp yemesinler başkaları zarar vermesinler diye üzerlerine taş koymuyorsunuz sanırım...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

cantar usta resmi negatif etmek neiş mutlaka anlamı vardır