kayadaki işaretler

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: kayadaki işaretler

S.a. Sayın Asiavcı Ustam Size Nasıl Teşekkür edeceğimi Bilemiyorum :( Allah C.C. Ne Muradınız,ne Dileğiniz Varsa En Kısa Zaman İçinde Hayırlısıyla Versin İnşallah Allah (C.C.) Sizi Sevdiklerinize ( Biz Sevenlerinize ) Bağışlayıp Sıhat Dolu Uzun Ömür Versin
Güzel Yorumlarınız İçin, Beni Güzel Bilgilendirmeniz İçin, Benim Konum ile İlgilendiğiniz İçin.Size Çok, çok.Teşekkür ederim.
Sevgi ve Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye

Selamunaleyküm ; Sayın Candar Ustam Sizler Gibi Değerli Ustalarım Olduğu İçin Allah'ım Şahidim Olsun'ki Gurur duyar bir O' kadarda Mutlu Oluyorum Allah C.C. Sizleri Başımızdan Eksik Etmesin İnşallah.
Allah C.C. Sizi,Sizlere Sıhat dolu Mutluluk dolu Sevenleriniz İle Birlikte Uzun Yaşamayı Nasip etsin İnşallah.
Güzel Yorumunuz için Size Çok çok Teşekkür eder. Sevgi ve Saygılarımı Sunarım

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Sayın Lacivert Ustam Hayırlı Günler dilerim.
Vallahi bende Hiç Sevmem böyle güzel canlıları
Bir gün İngiliz ile bir İngilizin Evine gittik ama 5-6 kişi varız bu güzel canlı onları görüce yerlere yatar kuyruk sallar amaaaa:(beni görüncede içeriye sokmaz :(
herhalde tipimi beğenmedi pire torbası :confused:
ne yapıb ettiysem olmadı her neyse aradan 2 gün geçti 3.gün bende farkına varmadım amaaa:( sol ayağımı kaptı koptumO'gündür bu gündür Bunlara karşı benim bir alarjim var :(
Bu aradada Avatar İçin çok Teşekkür ederim ama buda benim gibi pek'te çirkinmiş Ustam kadınmı Erkekmi bunuda Anlıyamadım koptum Sevgi ve Saygılarımla.allah c.c

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

S.a. Sayın Lacivert Ustam Hayırlı Günler dilerim.
Vallahi bende Hiç Sevmem böyle güzel canlıları
Bir gün İngiliz ile bir İngilizin Evine gittik ama 5-6 kişi varız bu güzel canlı onları görüce yerlere yatar kuyruk sallar amaaaa:(beni görüncede içeriye sokmaz :(
herhalde tipimi beğenmedi pire torbası :confused:
ne yapıb ettiysem olmadı her neyse aradan 2 gün geçti 3.gün bende farkına varmadım amaaa:( sol ayağımı kaptı koptumO'gündür bu gündür Bunlara karşı benim bir alarjim var :(
Bu aradada Avatar İçin çok Teşekkür ederim ama buda benim gibi pek'te çirkinmiş Ustam kadınmı Erkekmi bunuda Anlıyamadım koptum Sevgi ve Saygılarımla.allah c.c

sevgili dostum atalarımız ne demiş ite bulaşacağına bahçeyi dolaş bende hayvanları severim ama ihtiyaç olmadıkça saklanması taraftarı değilim hele evin içinde aileden biriymiş gibi.. fakat bu it milletinin neyi ne zaman yapacağı belli olmaz çünkü dikkat et devamlı insanın kaba etlerine bakıp dururlar neme lazım :mad: bizden ırak olsunlar.. avatar için espiri olsun diye atmıştım kadınmı erkekmi bende anlamadım ama bu yaştan sonra çokda farketmez kafana takma her açtığımda gülmekten konuyu okumak ne mümkün :D:D:D herşey gönlünce olsun inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye

sevgili dostum atalarımız ne demiş ite bulaşacağına bahçeyi dolaş bende hayvanları severim ama ihtiyaç olmadıkça saklanması taraftarı değilim hele evin içinde aileden biriymiş gibi.. fakat bu it milletinin neyi ne zaman yapacağı belli olmaz çünkü dikkat et devamlı insanın kaba etlerine bakıp dururlar neme lazım :mad: bizden ırak olsunlar.. avatar için espiri olsun diye atmıştım kadınmı erkekmi bende anlamadım ama bu yaştan sonra çokda farketmez kafana takma her açtığımda gülmekten konuyu okumak ne mümkün :D:D:D herşey gönlünce olsun inşAllah...
Vallahi Sayın Ustam Bende Kaba Et'te Yok Zavallının Dişi kırılmıştı koptum koptum koptum
Beni Isırdığına Bin Kere Pişman Olmuşdur.Yazıkk koptumkoptumkoptum
Saygılarımla.;)

cantar

Vip Üye

710675.jpg

bu canavaaaar yavvvvvv gözlerini sahibinin kalça etleri köretmiş illa ısırıcam der Allah sahibinin yardımcısı olsunnnnn...

İRON

Kullanıcı

s.a tevfik usta yanılmıyorsam şayet aradığınız şey bu iki işaretleidğim yerde olacak.çünkü her iki mevkide çok dikkat çekici görünüyor.biri mezar diğeri ise yer altı oda görünümünde..boşluk testi, uygulayıp dolumu boş mu olup olmadığını anlarsınız.yardmım dokunduysa ne ala.inş hakkınızda hayırlı olması dileği slemaetle kalınız kolay gelsin saygılar.......

cantar

Vip Üye

1230s6316PIC_0074a.JPG

arkadaşımız sormuş fotografı siyah beyaza çevirmekteki amaç nedir diye fotografı siyah beyaza çevirdimki arazideki doğal olmayan insan elinden bozulmuş yerlerin gölgelerini farklılıklarını görebileyim tesbit edebileyim diye.
Burada dikdörtgen şekilde olan yerlerin şişleme metodu ile basit mezarların yerleri tesbit edilir..
Ayrıca top şeklinde yaprak görüntüsü olan ağacın hemen altındaki alanda ana mezar yerini araştırırım..
Ben böyle düşünür ve uyğularım diğer arkadaşlarıında düşüncelerine tasarruflarına sağı duyarım...

TEVFiK

Vip Üye

1230s6316PIC_0074a.JPG

arkadaşımız sormuş fotografı siyah beyaza çevirmekteki amaç nedir diye fotografı siyah beyaza çevirdimki arazideki doğal olmayan insan elinden bozulmuş yerlerin gölgelerini farklılıklarını görebileyim tesbit edebileyim diye.
Burada dikdörtgen şekilde olan yerlerin şişleme metodu ile basit mezarların yerleri tesbit edilir..
Ayrıca top şeklinde yaprak görüntüsü olan ağacın hemen altındaki alanda ana mezar yerini araştırırım..
Ben böyle düşünür ve uyğularım diğer arkadaşlarıında düşüncelerine tasarruflarına sağı duyarım...
Selamunaleyküm Hayırlı Günler Sayın Cantar Ustam Evet Bende Farkına varmışdım vede Anlamıştım çokta güzel düşünüp yorumunuzu yapmışsınız Allah C.C. Razı Olsun
Ben bu resmide denk gele çekmiştim ama şimdi İse Sizin,ve Sizlerin Yorumunuz ile yarın tekrar buraya gidip Ağacın dibi ile yanındaki kaya,kayaları çekip tekrar yeni konu açıp sizlere sunacağım
Benim Konumla İlgilenip Yorum'da Bulunmuş Olan Siz ile Tüm Ustalarıma
Ayrı,Ayrı Teşekkür eder. Allah C.C. Razı Olsun derim.
Hepinizin Gözlerinizden Öper,Sevgi ve Saygılarımı Sunarım.;)

KANAS_USTA

Admin

tevfık kardesım
yumurta seklı oymalar kapı ısaretı
dıkdortgen oyma mezar ısaret
ve esasında yonu dogu
amma velakın bu kez sıstem tersten ıslemıs
cunku ıkı adet yumurta seklı oyma olunca tersten ışler
yanı
batıya sevketmıs
ve yıne demınkı konunda oldugu gıbı
batı yonune oymanın agız genıslıgı olcusunde gıdeceksın gerekırse 10 ıle olcuyu carp ...

dere catalı ve donusunu ıhmal etme.