Kayseri yeraltı zenginlikleri araştırma dökümanı | Define işaretleri ve anlamları

Kayseri yeraltı zenginlikleri araştırma dökümanı

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu sayfada yazılan yazılar Oklit ustamızın temin ettiği bilimsel bir araştırmadır. Oldukça uzun bir araştırma olup , aslı üzerinde kısaltmalar yapılarak sizlerin istifadesine sunulmuştur. Aralıklarla dökümanın parçalar halinde tümü yayınlanacaktır. İsteyen arkadaşımıza döküman bütün halinde gönderilebilir. Okunma kolaylığı açısından parçalar halinde yayınlanacaktır. Oklit ustamıza teşekkür ediyoruz.

2.jpg1.jpg

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@OKLiT ustamızın emeğine sağlık.👏👏 Harika çalışma olmuş. Saygılar, sevgiler dilerim ustalarım.
Eyvallah arkadaşım esas bundan sonra
Görseller gelecek @Necat. Ustam sırası ile yükleme yapacaktir bizden önce anadoluda nasıl yaşantı olmuş yer alti yaşam yerleri ibadet yerleri ve gömü sistemi şu andaki önsöz girişi fotoraflardan çok yazilarida okumanizdir
Mekana faydalı olduksak ne mutlu bizlere

Marco27

Kullanıcı
@Necat. Ustam merhabalar. Bu konunun devamı varsa eğer kısaltma yapmadan paylaşabilir misiniz kıymetli ustam. Genelden özele doğru bir çalışma. Çoğu üyemiz ve ben bu kıymetli çalışmadan faydalanmış oluruz ustam. Saygılar, sevgiler dilerim. Emeğinize sağlık.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Necat. Ustam merhabalar. Bu konunun devamı varsa eğer kısaltma yapmadan paylaşabilir misiniz kıymetli ustam. Genelden özele doğru bir çalışma. Çoğu üyemiz ve ben bu kıymetli çalışmadan faydalanmış oluruz ustam. Saygılar, sevgiler dilerim. Emeğinize sağlık.
Tamamı yayınlanacak. Oldukça uzun bir döküman olduğu için sıkıcı olmaması adına parça parça yayımlıyoruz. haftada 1 ya da 2 kez 2 veya 3 sayfa ilave edilecek.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Adama bak bize çay içirip sızdırtıp kendisi ansiklopedi yazmış. 😂
Yok hocam bu belgeler gec kaldi @Necat. Ustam da idi ilk vip üye oldugum zaman
Uni tezi gibi vermistim ozamanlarda necat ustam mekanın düzeni ile ilgileniyordu zaman bulamadigindan yayinlayamadi
Bu zamana sarktı yinede emegine sağlık cok güzel bir gorsel şöleni mekanınıza faydalı olursak ne mutlu bize

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yok hocam bu belgeler gec kaldi @Necat. Ustam da idi ilk vip üye oldugum zaman
Uni tezi gibi vermistim ozamanlarda necat ustam mekanın düzeni ile ilgileniyordu zaman bulamadigindan yayinlayamadi
Bu zamana sarktı yinede emegine sağlık cok güzel bir gorsel şöleni mekanınıza faydalı olursak ne mutlu bize
Bakma takılıyorum ben. Emeğinize sağlık. Bilgi paylaşınca faide sağlayınca bilgidir. 🙂👍