Kuru Derede V Işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuru Derede V Işareti

berkant

Kullanıcı
ustam v işaretini çözmek o kadar kolay iş deyildir çok zor bir gömüdür ama ustam sen v işaretini arkana aldığında işaretten 5 adım karşısında bi C işareti varsa malı da tam onun altında aranmalıdır C işaretinin altındaki toprağı birazcık kazınca farklı bir toprak yapısıyla karşılaşırsan o zaman doğru yoldasın demektir. dediğin gibi işaret tam olarak dere çatağında ise boşa kazmassınız kesin malı vardır hemde öyle böyle deyil sülalene yetecek kadar mal çıkar. allah cc. gönlüne göre versin...
usta tam karşısı dogu oradan çigli bi kaya çıktı ama anlayamadım ve karşısı duvar gibi kayalık dik bi yer

Mirkut

Vip Üye
Hosgeldin kardesim.
Cubuk kullanmasini biliyormusun yada kullanabilen bir usta tanidigin varsa noktan burasi. Paylastigin resimlerden kaya yanlarinda ne gibi isaretler var gorunmuyor. mesela mahzene girisi bulmak lazim girisi zorlu olabilir buyuk ihtimalle kaya bloklari uzerinde vardir ve zahmetli bir istir. Bosluk tesbiti yapiniz ustam. ALLAH c.c kolaylastirsin zorlastirmasin hayriyla. Selametle

berkant

Kullanıcı
Hosgeldin kardesim.
Cubuk kullanmasini biliyormusun yada kullanabilen bir usta tanidigin varsa noktan burasi. Paylastigin resimlerden kaya yanlarinda ne gibi isaretler var gorunmuyor. mesela mahzene girisi bulmak lazim girisi zorlu olabilir buyuk ihtimalle kaya bloklari uzerinde vardir ve zahmetli bir istir. Bosluk tesbiti yapiniz ustam. ALLAH c.c kolaylastirsin zorlastirmasin hayriyla. Selametle
Allah razı olsun ustam çubuk var ama atam kullanamıyorum zor bi iş. üstat burda kesin var ama ne yönde bulamıyorum
ustam aramiza hos geldin basetmene bakilirsa bir mahzenden basediyorsun ,,v,,isaretin sivri ucu ne yune bakiyor ve ,,v,,isaretin arka genis kismini bir ulc bakalim kac sm nekadar sa okadar adim ileriye bir bak ve 2 ci bir isaret ara ustam
ustam aramiza hos geldin basetmene bakilirsa bir mahzenden basediyorsun ,,v,,isaretin sivri ucu ne yune bakiyor ve ,,v,,isaretin arka genis kismini bir ulc bakalim kac sm nekadar sa okadar adim ileriye bir bak ve 2 ci bir isaret ara ustam

Moderatör tarafında düzenlendi:

berkant

Kullanıcı
Hosgeldin kardesim.
Allah razı olsun ustam çubuk var ama atam kullanamıyorum zor bi iş. üstat burda kesin var ama ne yönde bulamıyorum

ustam o zaman tam karşısının fotoğrafını at büyük bi ihtimalle erkeğe ait kaya mezarı girişi vardır ordaa
ustat karşı yönün fotoğrafı var resimlerde

Moderatör tarafında düzenlendi:

MAVRAN

Super Moderatör
Bu yağmur duası yapılan yere birde sen duaya çık bakalım yağmur yağacakmı. Ben çok severim böyle yerleri. İslam inanç ve esaslarında böyle yerlerde du edip birşey istemek yok ancak yatan Zatın büyüklüğü önemli ve doğruluğu da. Ne dede mezarları vardı açılıp içinden emanet alınan kadar saygı gösterilirdi. Hastaların iyi olduğu Bekarların eş bulabildiği. Fakirlere iş imkanı olduğu ancak birgün birisi gelip mezarı açar içinden bir küp sarıyı alınca işin rengi ortaya çıktı ana ne fayda.
Bir değerli maden kontrolü yapın şu yere bilinmez.