kuş,yön sayı ..! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

kuş,yön sayı ..!

Kervan07

Admin
Hocam sıvrı derken var ama 3 başlı cok buyuk değil.en azından görünen kısmı,ancak oynamaz yerınden dıbe doğru sanırım genışlıyor

zaten benim demek istediğim bu,görünen kısmı az olacak ve dibe doğru inecek! o kayayı resimlersen iyi olur..ben eskiden akyazıdaydım artık antalyadayım..orda olsaydım mutlaka gelirdim yanına

Eskap

Kullanıcı
domuz kafasına benzeyen rersim hangisi
bu domuz kafasına benzeyen kayanın yakınlarında sivri ucu görünen kaya varmı? demir bir cubukla toprağı bi şişle bakalım ne tarz kayalar bulacaksın! burasının mahsen olma ihtimali var

Eskap

Kullanıcı

Hocam benb bunu soktum yerınden Altında delık vardu ıkı tane..ancak dogal bırsey gıbı..arka yuzeyde bırbırıne yakın ıkı delık sanırım bırbırıne bağlantılıydı..bakayım eskı resımlerde varsa atayım sana..burası yon işaretinin 90 adım gerısınde yarı tüm olan bır yerde..yuzeyde bundaN BASKA TAŞDA YOK

Eskap

Kullanıcı
bu taş cok buyuk degıl ama yınede sokerken traktorsoktuk ama ıkı kısı bıle kaldıramaz cok agır..saga sola cevırmek oldukca zor

Kervan07

Admin
bu kayada net işcilik var..kayalari yerinde sökmeden olduğu yerde inceleme yapmalisin..hangi taşın nereye baktığı çok önemli...birde cubukla burda mutlaka boşluk ara..arazin findiklik olduğu icin araziyi genel göremiyorsun bu yüzden işaretlerin karşılık bulamiyor..boşluk aramada ısrarcı olursan bu işin üstesinden gelirsin.

GRİ

Kullanıcı
yeriniz kalitelidir lakin işiniz baya bir zahmetlidir.kapalı bir alnı vermektedir.
boşluk çubuklarıyla işin sonucunu bitirebilirsiniz.

Eskap

Kullanıcı
selamun aleykum..Hayırlı sabahlar...
bu pazar bıraz daha farklı resımler ıcın bahçeye gıttım aynıya yakın resımler bıraz farklı..resımler fazla umarım resımlerın hepsını koymakla sızı yormam. vakıt oldukça atacağım inş..yenı baslıkmı açayım yoksa buradan devammı edeyım...

Eskap

Kullanıcı

sabit hali..