kuş,yön sayı ..!

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

karanar

Kullanıcı
valla kardeşim ne diyim ikinci resimler de oldukça hoş, örs şeklindeki kaya, yuvarlak kaya domuz başlı kaya hepsi çok güzel, yalnız örs kaya sanki bir heykelin tamamlanmamış bir kısmı gibi, bir de karadeniz bölgesine yabancı o kayalar. mermermidir granitmidir nedir. yerinde olsam boşluk çubuklarıyla bölgeyi iyi bir tarardım.

Eskap

Kullanıcı
Hocam bu yon işaretinin sag tarafında 50 metre sanırım hiç ot yok..ortadaki cızgıyı olctum ve 90 adım gıttım o domuz kafasına benzeyen taş cıktı tumulus gıbı batıya bakıyor onun olduğu yerdede ot yok gıbıydı kucuk otlar sararmış..oysa etrafı dız boyu yesıllıktı

Eskap

Kullanıcı
Hocam resımde gorunuyorda yakından hıcbırsey gorunmuyor...

Eskap

Kullanıcı
net bosluk veren cubuk hangısıdır.ben kullanabılırmıyım.?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kadir sitemize hoş sefa geldin. konunu uzun zamandır görmeme ragmen kısmet şimdi yorum yazmayaymış. bölgeni belirtmen iyi oldu. çünkü adapazarı yöresinde aynen o şekilde doğala aykırı görünüm veren kayalar her yerde vardır. taşlarının bazıları işaretli ama bazıları doğal. fındık bahcen kesinlikle doğal değil. o yerden ekmek çıkacaktır. okun çözümünü anlatmışlar. bir dene. bahcendeki kuş dediğin bunu detaylı resimlemedin sen bunun için kuş diyorsan bende arazindeki oda ve/veya lahit diyorum. nerde dersen oku dikklate al yada kuşdan 20 metre uzaklaşmadan boşluk mantığı uygulamalısın.

DRAGON-34

Kullanıcı
ben de dayanamadım fikrimi söyleyeyim ..burada bizleri zorlayan senin boşluk kontrolü yapamaman ,,,neyse---- senin son koyduğun fotolardan ikincisinin altını araştırmak gerekir sanırım mezar var ---kare olan taşın kare tarafından girişi olan bir odan var vs ....sanırım orada birden fazla birşeyler var