LL Çubuk İle Metal Tespiti @BulursamKader25 | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam ticari tüccar dersen üzülürüm. Kime ne dedim. Kimden ne istedim. Balkaya abimin yerine rica etti baktım. Sever sayarım önceki sitelerden de. Bizim için değer önemli kadir kıymet sevgi saygı önemli. Başkasına bir şey diyemem. Ama yanlış görmeyin yeter.
Bakın ben fikriyatın evvelden de rastlanmışına istinaden gördüklerimi söyledim. Sizin bir tüccar yada çıkarcı olduğunuzu söylemedim. Görüş ticari görüştür buda demek değildirki siz tüccarsınız. Şayet ona kati suret ile inanmış olsaydım bunu açıkca dile getirirdim. Eleştiri görüş ve yorum sizi incitmemeli. Zaten amacımız kimseyi de kırmamak. Benim kişisel yapım şeffaflıktan yana olduğu için size farklı gelmiş olabilir. Alınmanızı kırılmanızı darılmanızı istemem. Selametle. 🙂🤚
Selam @Necat usdam mutlaka haberiniz olacak ,Demem oki ben sadece söz ile işlem yapmayacağım, mutlaka Mala , Tork gpr gibi cihazlarla ve sahipleriyle birlikde icraat yaparım , ve bilgileneceksiniz İNŞAALLAH ,, Saat 2 ile 3 yönleri arası icraat ile degilde teknik olarak neticelendirilmeli , Yoksa fiyasko olur ,,
Bakın şunu bir kere ezberhanenize entegre edin saat yönleri üzerinde gömü tekniği standarttır bunun dışına çıkılmaz çıkılmışsada içi boştur dolu bulanı çıkmaz. Saat 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 bunlar anlamsız. Anlam kazanan tek şey inanca dayalı zaman dilimi ve yön hesabıdır. Siz iyisi mi cihazınızla teğit edin yorumunuzla o zaman bilgilendirin bizi. Diğer türlü kati suretle ezber tahmin ve şansa dayalı işlem olur. Selametle 🤚

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selam @Necat usdam mutlaka haberiniz olacak ,Demem oki ben sadece söz ile işlem yapmayacağım, mutlaka Mala , Tork gpr gibi cihazlarla ve sahipleriyle birlikde icraat yaparım , ve bilgileneceksiniz İNŞAALLAH ,, Saat 2 ile 3 yönleri arası icraat ile degilde teknik olarak neticelendirilmeli , Yoksa fiyasko olur ,,
Balkaya ustam sözlerimiz üzülmemeniz için, inşallah olumlu sonuç alırsınız. Nasibiniz bol olsun.

balkaya34

Kullanıcı
Balkaya ustam sözlerimiz üzülmemeniz için, inşallah olumlu sonuç alırsınız. Nasibiniz bol olsun.
Biliyorum usdam ALLAH razı olsun , Bütün imkanları bir araya getirip gerçeği görmek isdiyorum ,Bunda masrafımız zaten olmayacak , Acak arabamıza yakıtını koyup ilk yerimiz Nalbant alanı olacakdır burada Bol ve cok sık vaziyette KANTARON Otun oldugu yer var , burası ulaşımada test etmeyede çok müsaid bir nokda,
bir firsat verirse ALLAH , biseyler olur ,Bundan kesin size bilgi verecegim ,
ALLAH a emanet olun ,

Kader25

Admin
Sen daha 30 tonu 3-5-10 ton civarı olan bulduğum yerleri görmedin kardaş. Artik ton işinide geçti. Ülkeyi yeniden inşa edecek kadar var bulduklarım. Tabiki sadece kontrol ve teyit etmesi kaldi. Yinede Ne desem boş diyen olabilir. Fakat en yakinimdakiler puştluk yapınca güvenim kalmadı kimseye ki işlem yapayım. Layık olan elbet nasibini bulur.
Abi bundan kisa bir zaman once birisi bana burada 300-500 kilo mal olabilir deyince, biyikalti tebessum ediyor, inanmiyor amma muhatabima bunu soylemiyordum.

Herkesin bilgisi, bildigi kadar.
Allah cc karşima bir bileni cikardi.
Ben cok sey ogrendim kendisinden.
Ona gore bu bilgiler 1/1000 bile degildi.
Lakin benim icin cok seydi.

Ahde Vefa kardasimizin actigi konuya bak.
Burada muhtelif en az 3 ton mal var.
Tespit etmek/bilmek -çogu yerde- artik bana da zor degil. Ama buralari acmak, ana mala ulasmak o kadar kolay degil, devlet acar ancak acilacaksa.

Lakin bu tur yerlerin etrafinda ana mala cok az, amma bugunun insanini ihya edecek kadar gomuler oluyor. Bunlar bulunup alinabilir. Ancak konu acanlar iyi fotograflama yapmadiklarindan, kendi kafalarina gore kompozisyon kurguladiklarindan uygun fotoyu cekemiyorlar. Hal bu olunca bizde isaretleyip 2 metre dal buraya diyemiyoruz.
Guzelim yerler unutulup gidiyor.

Herseyin hayirlisi.
Rizkin Sahibi Cenabi Allah cc.
Verirse olacak
Vermezse olmayacak.
Dogaseverler sebebini isliyorlar.

Insanlara cok da kahretme, gucenme.
Genel ahval budur.
Kufe halki, Hz.Huseyini hem cagirdilar hemde destek olmadilar. O gunden bu gune degisen cok sey yok.
Ben cozumunu buldum;
Ne is yaparsam niyetimi duzeltiyorum,
Gordugum yamukluklara da aldirmiyorum.

Emir Kulal Hz.lerinin dergahinda fitne kazani kaynatmislar da Şahi Naksibendi ks. Emir Kulal ks. Dergahtan kovmuş. Koyun kopeklerini uzerine salmislar, cocuklara taslatmislar.

Hz.Aise anamiza iftira atanlar, sahabenin icinde yasayan munafiklardi.

Imtihan bu abi.

Netice de yine Allahimizin cc emri imdadimiza yetisiyor:

SADIKLARLA BERABER OLUN.

Allah cc bize de nasip eylesin sadiklarla beraber olmayi. Amin.

Kaleli21

Kullanıcı
Abi bundan kisa bir zaman once birisi bana burada 300-500 kilo mal olabilir deyince, biyikalti tebessum ediyor, inanmiyor amma muhatabima bunu soylemiyordum.

Herkesin bilgisi, bildigi kadar.
Allah cc karşima bir bileni cikardi.
Ben cok sey ogrendim kendisinden.
Ona gore bu bilgiler 1/1000 bile degildi.
Lakin benim icin cok seydi.

Ahde Vefa kardasimizin actigi konuya bak.
Burada muhtelif en az 3 ton mal var.
Tespit etmek/bilmek -çogu yerde- artik bana da zor degil. Ama buralari acmak, ana mala ulasmak o kadar kolay degil, devlet acar ancak acilacaksa.

Lakin bu tur yerlerin etrafinda ana mala cok az, amma bugunun insanini ihya edecek kadar gomuler oluyor. Bunlar bulunup alinabilir. Ancak konu acanlar iyi fotograflama yapmadiklarindan, kendi kafalarina gore kompozisyon kurguladiklarindan uygun fotoyu cekemiyorlar. Hal bu olunca bizde isaretleyip 2 metre dal buraya diyemiyoruz.
Guzelim yerler unutulup gidiyor.

Herseyin hayirlisi.
Rizkin Sahibi Cenabi Allah cc.
Verirse olacak
Vermezse olmayacak.
Dogaseverler sebebini isliyorlar.

Insanlara cok da kahretme, gucenme.
Genel ahval budur.
Kufe halki, Hz.Huseyini hem cagirdilar hemde destek olmadilar. O gunden bu gune degisen cok sey yok.
Ben cozumunu buldum;
Ne is yaparsam niyetimi duzeltiyorum,
Gordugum yamukluklara da aldirmiyorum.

Emir Kulal Hz.lerinin dergahinda fitne kazani kaynatmislar da Şahi Naksibendi ks. Emir Kulal ks. Dergahtan kovmuş. Koyun kopeklerini uzerine salmislar, cocuklara taslatmislar.

Hz.Aise anamiza iftira atanlar, sahabenin icinde yasayan munafiklardi.

Imtihan bu abi.

Netice de yine Allahimizin cc emri imdadimiza yetisiyor:

SADIKLARLA BERABER OLUN.

Allah cc bize de nasip eylesin sadiklarla beraber olmayi. Amin.
Eyvallah güzel kardeşim can baştacı ustam. Senin yüreğinin temizliğini biliyorum. 4-5 yıldır tanıyoruz birbirimizi. Birbirimizin kalbini kırmadık hamdolsun. Kalbimizi kıran ayarsizlarada hallerine acıdık biz bunlara ne yanlış yaptık diye. Yinede herkesin canısağolsun ne diyelim.
Sitelerde görüyorduk yazıları "ili yeniden inşa edecek kadar var " "Turkiye yi yeniden yıkıp kuracak kadar var" sözlerini.
Şimdi ise biz bulduk biz diyoruz. Çok olan bizim işimiz değil. Inan insanoğlu her zaman nankördür güven yok doğruluk yok iman yok. Herşeyi dilde sözde. Tabiki yüreği güzel insanda Çok. RABBİM bizleri onlara dost eylesin. Çok mal beladır az mal huzurdur her zaman. Azı verecek olana hamdolsun ya azda olmasa ne yapardık. Nasip kısmet en başta en önemli. RABBİM dünyamız ve ahiretimizde maddiyatimizi ve maneviyatimizi bizi azdırmayarak isyankar günahkâr olmayacak şekilde artırsın. RABBİM bizleri ve kıyamete kadar olacak tüm zürriyetimizi razı olduğu imanlı ve salih kullarindan eylesin. AMİN

balkaya34

Kullanıcı
Selam arkadaslar ,,
Pontusun 75 adet depo olarak.kullandığı gizli gomuler var , Bu sayfalarda 100 kilo 150 kilo gibi meblalar o kalelerin sakladiginin Zekati dahi olamaz , Bunlar ülkemizdedir ,
Ben bunlarında birgün bir koçyigit tarafından ortaya çıkaracağına inananlardanım , yeterki önü kesilmesin ,
ALLAH izin verirse tabiiki,

Kaleli21

Kullanıcı
Selam arkadaslar ,,
Pontusun 75 adet depo olarak.kullandığı gizli gomuler var , Bu sayfalarda 100 kilo 150 kilo gibi meblalar o kalelerin sakladiginin Zekati dahi olamaz , Bunlar ülkemizdedir ,
Ben bunlarında birgün bir koçyigit tarafından ortaya çıkaracağına inananlardanım , yeterki önü kesilmesin ,
ALLAH izin verirse tabiiki,
Abi 100 kg 500 kg 1 ton 5 ton neki. 30 tondan 300 tondan bahset ki için açılsın. 2 ay önce tesbit ettigimden bu yana uykularım kaçtı keşke bakmasaydim bulmasaydim diye 😊 öyle ufak tefeklerle kendini üzme 😊🤗😂
Boyumuzu aşan yerlerle işimiz olmaz. Fakat günü geldiğinde devletimiz için umut olur inşallah bu bol yerler.

balkaya34

Kullanıcı
Abi 100 kg 500 kg 1 ton 5 ton neki. 30 tondan 300 tondan bahset ki için açılsın. 2 ay önce tesbit ettigimden bu yana uykularım kaçtı keşke bakmasaydim bulmasaydim diye 😊 öyle ufak tefeklerle kendini üzme 😊🤗😂
ALLAH yardım eylesin usdam ,,

Kader25

Admin
Selamun Aleykum.

Altin metalinin tespiti ile alakali
En öz sekilde nasil yazip cizeyim diye bir analiz yaptim, 3 sayfa ozetin ozetini yazip cizdim, su an hazir elhamdulillah.

Hatirladigim ustalarimiza DM den mesajla bildirecegim. Unuttugum, atladigim, bana da gonderecektin diyen ustalarimizda bana buradan yazsin, onlari da DM ye dahil edeyim.
Yeni uyelere simdilik gondermeyecegim. Buraz zaman gecsin, ,bilahare onlari da dahil ederiz.

Istirhamim şudur:
DM den bu bilgileri okuyan ustalarim lutfen bir baskasi ile paylasmasin. Ne zamana kadar paylasmasin? Hedefe ulasincaya kadar. Kim altini buldu paylasabilir kendi cevresiyle. Hedefe ulastiginizda konu anlasilmis olacak ve bu konuyu anlatacak tecrubeyi de yakalamis olacaksiniz. Konu anlasilmadan, tecrube edilmeden ve hedefe ulasilmadan paylasilirsa bize kizanlar ve sovenler cikabilir, buna gerek yok. Zira beklentiler her zaman cok kuvvetli oluyor.

Uç kağitçi cubuk saticilarinin bu yazilari gormesine rizamiz yoktur. Olsaydi zaten bu konuyu burada genelde işlerdik.

Bu cakallarin videolarini izledim, yazilarini okudum, inanin %70 kadari bizlerin yazilarindan okudugu bilgileri aktariyorlar. Bizim verdigimiz bilgilerle, bir sekilde insanlari ikna edip kandiriyorlar malesef.

Basta belirtigim sekilde en basit ve yalin halde, teferruata girmeden yazdim cizdim. Akliniza gelen her soruyu orada sorunuz. Konu iyice pekişsin, anlasilsin. Sorulari herkes gorecegi icin bosuna vakit kaybi da yasamamiş olacagiz.

Rizik Allahtan cc.
Hirsimiz yok, gayretimiz var.
Gerisi Rabbimizin takdiri.

Ve-s selâm.