Magra _ Mihrablı 5 Satırlık Yazı | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Magra _ Mihrablı 5 Satırlık Yazı

İRON

Kullanıcı
sofranız fakir ama bir okdarda zengin içerikli.
bir zaman herkesin her göçmenin her çalışanın
her baba yiğidin her fakirin ( birzamanlar) her zenginin sofrasıdr.
bizde az yemedik peynir ekmek soğan domates dağlarda bayırlar da kırlarda çayırlarda.
demekki ankara kardeşimiz boşuna dememiştir burası gezilecek yerlerdendir diye.
hakkatende doğru sölemiş.
buraya bir hafta boyunca yaz aylarında sadece pikniğe bile gidilr.
kamp kurmak gezmek dolaşmak yemek içmek ibadet etmek vs...
ne diyim be muabrek rabbim muvaffak eylesin inş...
aslında zengin sofranızın sağındaki solundaki buyuk oymaları bile buranın ne kadarda zorlu bir yer olduğunun kanıtıdır tabi.
görebilene anlayna...
ne diyim be mubarek hakkında hayrlısı olması dileği ile..
kolay gelsinn

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
muhittin ustam önce afiyet olsun oralarda yavan ekmek yesen kaymak olur bal tadı alırsın ben hayatımın engüzel çayını kara bir çaydanlıkta bir yörükçadırın da içmiştim ya inan ogünlerin tadını unutamadım bu fosilleri bende görmüştüm erdemlinin yukarılarıy dı torosların en tepelerin de bir yerdi adeta bir denizdi fosil denizi aslında buralara da sadece yüzelsey araştırma yapmış il kültür müdürlüğü bakanlık olsa ne kadarını araştırır türkiyenin bütcesi yetmez daglık klikya ya ayaklarına saglık gerçekten güzel resimler sağolsın.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
muhhittin ustam son dan ikinici resimde mezarlık çiçeklerini gördünmü nerde mezar varsa orada görürsün.

Muhittin

Kullanıcı
muhhittin ustam son dan ikinici resimde mezarlık çiçeklerini gördünmü nerde mezar varsa orada görürsün.
Ankara Üstadım ,Saolasın. Zamanla daha güzel fotolar gelir inş diyelim... (Allah1 c.c) c.c ömrümüze ömür canımıza can sıhat huzur versin yeterki.