Mineral Eleme Sistemiii.....

aliömer

Kullanıcı
Malzemeleri temin ettikten sonra kabloların uzunluğunu boyunuza göre ayarlayın Sensörün yere 20 cm kadar yakın durmasını sağlayın. Resimleri dikkatlice inceleyin Sensörün hemen üst kısmında iki kabloyu bant yardımıyla bir birine bağlayın ki dengede dursun. Bu bağlantının üst tarafında kabloyu ikinci bir noktada daha bağlayın yanlız ikinci bağlantıyı yaparken kablo çubukların hareketlerini kısmayacak şekilde olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
@ikizceli

Ustam öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ederim bütün mazemeler hazır dahil elimde 30 tane var bulamayan olursa hediye edebilirim :)

İkizceli ustam size çok merak ettiğim bir soru sormak istiyorum ben çubuk işinde yeniyim bir kaç deneyimim oldu sapı bakır gerisi pirinç çubuk kullandım bana yön vermediler sadece olay yerinde kapanıyolar veya açılıyolar.

Sorum şu sol ayağımda dizimden bileğime kadar pilatin var bu sizin sistemi olumsuz yönde etkilermi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk
sevgili kardeşim ,insanlarda çakralardan oluşan ve insandaki enerjiyi oluşturan aura dediğimiz bir yapı vardır.
vücudumuzdaki çakraların görev yaptığı bir alandaki oluşan bir arıza belki vesile olabilir. anlayabileceğin bir dille yazıyorum. bazı insanlarda çubuklar hiç çalışmaz. sende yerin üzerinde çalışması bile küçümsenmeyecek bir başarıdır. çakraların açılması da mümkündür. internetten bulabilir oradaki uzman görüşlerinden faydalanabilirsin. belki faydası olur. yalnız bu sistemi kullandığın zaman sıkıntı yaşamayacağın inancındayım. moralini yüksek tut kardeşim. inşaallah uzak mesafelerdende alacaksın. selametle inşaallah.

Son düzenleme:

Mirkut

Vip Üye
Emeginize saglik. ALLAH c.c gonlunuze gore versin aikintilarinizi gidersin. Gorunen oki hayli zaman harcanarak bu aeviyeye getirilmis bir yapi var kim bilir ne zorluklarla nice yerlerde sirf bu isi cozebilmek icin nice masraflar ve vakit harcanmis ve bize sunuluyor. ALLAH c.c a emanet olun selametle kalin tekrar tesekkurler.

barbelo

Kullanıcı
@ikizceli

Ustam azınızdan bal damlıyo neden dicekseniz önceleri bende çubuk hiç çalışmıyodu bilinç altıma bu çubuk bende çalışacak diye sürekli kendimi adapte ettim ve sonunda çalıştı çok sevindim.

Ama bunu kendim başardığıma inanmıyordum taki siz bu yazıyı yazana kadar çubuk çalışmayan abilerime kardeşlerimede burdan söylüyorum kendinizi içten inandırın adapte edin eminimki çalışacaktır.

Ben çubuğu tutarken hep şunu hayal ediyorum vicudumdan kollarıma bir elektik akımı sürekli olarak gittiğini, bu şekilde çalışmaya başladı denemek isteyen denesin işallah faydasını görecektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliömer

Kullanıcı
İkizceli ustam sizin ricanız bile benim için bir emir. Dediğiniz gibi belki birbirlerini Hayır duasını almış oluruz.
Bu yöntemi yapacak olan arkadaşlar şunuda bilsinler bu yöntemi hart disk sizde kulanabilirler.

Yörük2006

Kullanıcı
aliömer ustam tam soracakken cevap verdiniz :) ustam olmadan kullanılabiliyorsa şu soruyu sorma gereksinimi hissettim sensör toprağa değse tepkide değişme olurmu ? olur cevabını verdiğinizi varsayarak tahtadan sensörün altına 50-60 cm gibi destek koysak çubukların dönmesinde yönlendirmeyi en aza indirmede fayda sağlamış olurmu teşekkürler ustam

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
aliömer ustam tam soracakken cevap verdiniz :) ustam olmadan kullanılabiliyorsa şu soruyu sorma gereksinimi hissettim sensör toprağa değse tepkide değişme olurmu ? olur cevabını verdiğinizi varsayarak tahtadan sensörün altına 50-60 cm gibi destek koysak çubukların dönmesinde yönlendirmeyi en aza indirmede fayda sağlamış olurmu teşekkürler ustam
Yörük ustam,benim diye açmış olduğu konuyu izlemedinmi. orada yerlerin üzerinde yapılan tespitler var.
kullanıldığı zaman zaten toprağa deymiş olacak. mümkünse kabloların bir ucunu yere değilde az yükseğe kaldırınız,diğer ucuda mutlaka toprağa temas etsin.hava da olduğu zaman enerji akımı sensöre ulaşmayacağı için böyle bir durumda sadece çubukları kullanır duruma düşülür. umarım anlatmışımdır.

Son düzenleme: