Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi

mc_307

Kullanıcı
mc _307 abim. pic entegre kodlaması üyeleri zorlayabilir. bu kodlamayı elektronikci dükkanlarında yaptırabilirmiyiz? uzun süredir aklımda dısarı cıkıp sormak ama soramadım henüz.
Ustam bulunduğunuz bölgede meslek lisesi varsa elektronik bölümü okuyan veya öğretmeni olan kişilere yükletebilirsiniz. Ben yükleme aparatını kendim yaptım, yalnız bu aparatında yazılımını başka bir aparatla yüklemek zorundayız. Devreyi sanırım herkes yapar. Yazılımını 5 snyede yuklerler. Ya birini bulcaklar ya da aparat alcaklar.
Belki de talep fazla olursa ben mcuları getirtirim, yükler gönderirim, tabi aldıģım fiyat ve verdigim kargo parasını eklerim... tekrar gönderirken kargo alıcıya ait olur

its78

Vip Üye
Ustam bulunduğunuz bölgede meslek lisesi varsa elektronik bölümü okuyan veya öğretmeni olan kişilere yükletebilirsiniz. Ben yükleme aparatını kendim yaptım, yalnız bu aparatında yazılımını başka bir aparatla yüklemek zorundayız. Devreyi sanırım herkes yapar. Yazılımını 5 snyede yuklerler. Ya birini bulcaklar ya da aparat alcaklar.
Belki de talep fazla olursa ben mcuları getirtirim, yükler gönderirim, tabi aldıģım fiyat ve verdigim kargo parasını eklerim... tekrar gönderirken kargo alıcıya ait olur
@mc_307 ustam yazılımı entegreye yükleme konusunda yardımcı olursanız,bizde bu devreyi yapmayı isteriz,pic eğitimi aldık ama uzun senelerdir uğraşamıyoruz.
Onun için microcontroller devreler gözümüzde büyüyor

mc_307

Kullanıcı
@mc_307 ustam yazılımı entegreye yükleme konusunda yardımcı olursanız,bizde bu devreyi yapmayı isteriz,pic eğitimi aldık ama uzun senelerdir uğraşamıyoruz.
Onun için microcontroller devreler gözümüzde büyüyor
Ustam dediğim gibi maliyetimi eklerim ve talep olursa o sayıda pic ister yükler gonderirim. Bende pickit2 Yükleyici var kendim yaptım.
Gözünüzde büyümesin mcu işleri. Zaten yazılım hazır. Sadece yukleme yapılcak

Warning

Kullanıcı
@mc_307 Dostum eline yüreğine sağlık çalışmalarını takdir ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Mevlam Gönlüne göre nasip etsin

mc_307

Kullanıcı
Plaketi bastım. Soldaki bizim plaket :)
@aliveli44 ustam sagdaki de kulucka makinesi icin :D

ce8d4a9bd9819f0b68a9c2eee5d5d930.jpg