Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ben anlamayacağım için videolara bakmadım. ama ustam maşaallah bu ne sürat. biraz meraklansınlar. :D sonra bu tür yükleme hazım zorluğu da yapabilir.:D
başarabilenler için çok faydalı olacağı inancımı belirtirken,bütün arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
emeğin teşekkürlere sığmayacak büyüklükte.
not olarak,
faydalı olacağını nereden biliyorsun düşüncesine binaen, bir imalatını bir kaç kez test etme imkanım oldu. nereyi verdiyse veya ben nereyi tespit ettimse hiç bir sapma yapmadan ,tamamen ayni noktalarda buluştuk. bu inançla ,yaptığınız çalışmalar ,istenilen amaca hizmet verecek kalitede olduğunu düşünüyorum.

mc_307

Kullanıcı
ben anlamayacağım için videolara bakmadım. ama ustam maşaallah bu ne sürat. biraz meraklansınlar. :D sonra bu tür yükleme hazım zorluğu da yapabilir.:D
başarabilenler için çok faydalı olacağı inancımı belirtirken,bütün arkadaşlarım adına teşekkür ederim.
emeğin teşekkürlere sığmayacak büyüklükte.
not olarak,
faydalı olacağını nereden biliyorsun düşüncesine binaen, bir imalatını bir kaç kez test etme imkanım oldu. nereyi verdiyse veya ben nereyi tespit ettimse hiç bir sapma yapmadan ,tamamen ayni noktalarda buluştuk. bu inançla ,yaptığınız çalışmalar ,istenilen amaca hizmet verecek kalitede olduğunu düşünüyorum.
Düşüncelerin için sağol ustam. Elimizden geldiğince acemi arkadaşlara da bu konuları hem öğretmek hem de aşılamak niyetindeyim. Herkesin evde bir alet yapıp bu işlere ucuz ama işe yarar ekipmanlarla devam etmesi için uğraşıyorum.
Videoları sende izle ustam. Sen bile yaparsın, bilmeyen birinin anlayabileceği şekilde anlatıp video çekiyorum.
Bahsettiğiniz yenikarabağ mfd sanırım, beğendiğinize sevindim.