Reis tarafından ar-ge yapılan yer | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Reis tarafından ar-ge yapılan yer

Trakyali81

Yasaklı
Yasaklı
"buraya istanbuldan profösyönel para ile çubukcular geldi"

Merhaba.

Yaptiginiz masrafa üzüldüm açıkçası.
Verilen emeğe, harcanan zamana ve tüketilen umutlara daha çok üzüldüm.

Çubukçu, para alarak gelip yer bakarım diyorsa emin olun ki kendine faydası yoktur. O'nun oradaki profesyonelliği, müşteri ve yolunu bulma üzerinedir.
Doğru,dürüst,adaletli iş yapan çubukçu, gittiği yerden para almaz,alamaz.. Böyle bir karaktere sahip olabilirse zaten başarı ona yakındır.
Profesyonel cubukcuyum diyen kişi, öncesinde zaten bulmuş,çıkarmış ve maddiyatla işi kalmamış insandır.
Çubukçu insan, doğadan, yeni yerlerden, tespitten, kafa yormaktan, analiz etmekten zevk alan kişidir. Bunu para ile kiyaslamaz.
Parayı öne süren kişi yanlış kişidir. Ortak olurum der, pay alırım der, masrafa da ortağım der, bunlar olağan..

Neden cubukcunun üzerinde bu kadar durdum derseniz, belli metrajların üzerinde teknoloji de yaniltabiliyor. Hele ki alınan verileri değerlendirme de zayıf kalıyorsa sahibi...

Çubukçu sadece boşluk üzerinden gider ve tüm hesaplarını boşluk tecrübesi ile yaparsa da çok yanılır. Boşluk gibi kendini gösteren onlarca sorun teşkil edecek durumlar her zaman vardır. Boşluk, en basitinden kendini kopyalama yapar apıştırır bırakır.
Metalin karakteristiğini bilmek ve boşluklu ise boşluk içindeki metalin doğruluğu ile ancak emin olunabilir.

Çubukçuyum , profesyonelim ama Ücretli yer bakarım diyenlerle muhatap olmamanızı şiddetle tavsiye ederim.
Rast gelsin..

gıral

Vip Üye
Gerçekten üzgünüm reis
Ustalar söylenecek nevarsa söylemiş
Herşey operatörlerin eline bırakılmış
Buraya gidilen yolda işaret yığma vs defineye ait biiz açarken çıkabilecek emare vs hiçbiri yokmuydu?
Sağlık olsun canınızsağolsun nediyelim

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Falan filan falan filan fıstık fındık falan filan çubukçu şöyle olur böyle olur biz çubukçunun zeki çevik ahlaklı ve beleş olanını severiz. Birşey sormak istiyorum altın nasıl bulunur bu durum ile alakalı fikri olan var mı ? Misal bana biri gelip şef kimsenin yapmadığı birşeyi yapmak lazım ozaman maliyetleri yüksek olsa bile satış kârları yüksek oluyor para kazanırız deyip akıl veriyor bende kendisine akıl verme para ver paran var mı diyorum yok diyor hem paran yok hem fikrin çok ama bilgin yok benim yaptıklarımı hayal dahi edemiyorken bana bedava akıl veriyorsun nasıl olacak bu iş diyorum haklısın şef diyor. Ben haklı olmak istemiyorum sonuç elde etmek istiyorum.

Show yapmaya gerek yok ortada ölü var kokmaya başladı cenazeyi kaldırmak şart. Ama herkes imam, namaza duracak cemaat yok. O olsa bu olur şu olsa falan olur filan olur her forumda hep aynı lakırtılar.

Adam kral Kobra yılanı yakalamak için bacağına çaput sarıp yuvasına sokuyor kral ısırdığında çekip dışarı çıkarıyor.
Balığa gidiyor aradığı balığın sevdiği yemi takıyor. Yeme gelince çekip çıkarıyor.
Tavşanı kekliği kaldırmak için köpek salıyor.

Herşeyin bir yöntemi var altını bulmak için bir yöntem yok mu altın neyi seviyor neyi gördüğü zaman saklandığı delikten çıkarıyor kafasını.

Japon bilim adamlarının son çalışmalarında altına %95 oranda benzeyen metal yapmışlar kullandıkları ana malzeme bakır elementi . Enteresan değil mi.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Reis ustam öncelikle başından geçen bu olumsuz tecrübe için geçmiş olsun demek isterim. Ve @Trakyali81 ustanın dediklerinede noktası noktasına katılıyorum. Ücretle gelip bakarım diyen her kim olursa olsun hangi işi yapıyorsa yapsın o iş olumsuz olur zaten. Senin ar ge konusu çubuk konusuna döndü fakat güzel bilgi ve paylaşımlar çıktı ortaya. Herkese teşekkür ederim.

Son olarak, bu arge diye adlandırdıgımız çalışmanın resmi olarak yapıldığı yönünde bir not yazmayı unuttuğunu düşünüyorum. ;)

its78

Vip Üye

Herşeyin bir yöntemi var altını bulmak için bir yöntem yok mu altın neyi seviyor neyi gördüğü zaman saklandığı delikten çıkarıyor kafasını.
Kıymetli ustam mutlaka bu yazdığınızı başaran vardır. İmkansız birşey yoktur, belki birbirine öğretme yoluyla hala devam ediyordur. Ama o ilim bizde yok şuan, olanlara selam olsun.

Bir yerde sarı yada şu var diyebilmek nasıl marifetse, aynı zamanda burada birşey yok diyebilmekte marifettir.
Bu konuda burada birşey yok diyebilen bir usta bulmak lazım.

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için .
burada ben yakın zamanda başımdan geçen gercekleri yazdım .
özet olarak burada çubukta yanıldı cihazlarda yanıldı uydudan bakımda yanıldı ,büyük bir oda görmüştük
biz 7m de kalın kireç tabakasına denk geldik bembeyaz pamuk gibi ama çok sert bir tabaka
50 cm kalınlığında 2ve 3 m genişliğinde up uzun gidiyor ,
biz bunuda kırıp parçalayıp alta indik kile girdi ve öyle devam ediyor ,
karot vurduk 4 yerden aynı kil devam ediyor herhangi bir şeye denk gelmedik ,
yapıcamızı yaptık bütün düşündüklerimizi uyguladık ,
çıkan kireç parcaların içi parlak beyaz gelin teli gibi küçük parçacıklar halinde her yeri sarmış şekilde idi.
bu minarelli parçaları bizim dedektörlere tuttuk denemek için .bangır bangır bağırıyor ayırmada ise hepsi değerli veriyor .
demir hariç hepsini veriyor .sonra anladıkki mineral olan yer herşeyi yanıltıyor .
ve kafa kafaya verip çalışma sistemimizin yanlış olduğuna karar verdik .
şuna karar verdik önce cubukla bakılıcak kendi cubuklarımızla ve arkadan karot 4 köşeden ve ortadan işlem yapacak ,
ondan sonra cihazlar devreye girecek, fiziki analiz önce olucak . sora AR-GE çalışması en son aşamada yapılıcak .
sevgi ve saygılarımla.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
kafa kafaya verip çalışma sistemimizin yanlış olduğuna karar verdik .
şuna karar verdik önce cubukla bakılıcak kendi cubuklarımızla ve arkadan karot 4 köşeden ve ortadan işlem yapacak ,
ondan sonra cihazlar devreye girecek, fiziki analiz önce olucak . sora AR-GE çalışması en son aşamada yapılıcak .
sevgi ve saygılarımla.
Reis usta öncelikle zahmetiniz boşa çıkmış, olanla ölene çare yok. Güzel tarafı ise size ömürlük bir ders olmuş.Bu tecrübeler parayla alamayacağınız tecrübeler. Keşke emeğinizin karşılığını alabilseydiniz ama olmamış. Bu tür zorlu yerler mükafata giden yolda değerli yolgöstericilerdir.. İnşallah bir sonrakinde bu tecrübeleriniz işe yarar ve umduğunuza kavuşursunuz.