Resim vb. üzerinde radyestezi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Resim vb. üzerinde radyestezi

El-Ensari

Kullanıcı
Fark etmez bir adet yad 100 adet benim için aynı. Ben bakarım sarkaç nereyi veriyor ise orası derim. Sarkaç başarı oranın %50 ise çubuk %100. Sarkaç kullanım amacım benjm uydu üzerinden nokta bulup o bölgede çubukla arama yapmak..
Ama benim kabul etmediğim konu çubuklar değildi ki, resim üzerinde birşeyler sallayarak yer tesbit edenler di.
İsterseniz bir daha okuyun.🙂

El-Ensari

Kullanıcı
Çubuk nasıl çalışır? Sarkaç da aynı mantık.
Konumuz, resim üzerinde bir şeyler sallayarak yer tesbit etmek. 🙂
Sadece sarkaç değil, resim üzerinde ne sallardan salla, dediklerim hepsi için geçerli.
İster sarkaç salla ister Çubuk salla ister tesbih salla ister parmak salla ister kendini salla fark etmez.

oymak beyi

Kullanıcı
resim uzerine sarkac evet pek mantıklı bir tarafı yok.guzel de bir tartisma konusu . simdiye kadar sagolsun ustamiz atılan resimlere bakıp tespitini söyledi, lafı da dolandirmadan şurada yada burada diyerek nokta verdi amma kimse de gidip açıp neticeyi soylemedi. Ensari ustamizin teklifi cokguzel bi teklif hem uzun zaman önce bizzat kendisi gömmüş bir gömü hem yerini biliyor , açmak bakmak icin uzun bir zamana da ihtiyac yok. bu testi ve sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum. her iki ustamizi da samimiyetlerinden dolayı tebrik ederim. testi merakla bekliyorum. saygılar

TRUVA

Admin
Eyvallah gardaşım,
Madem bu kadar iddialı ve kendinizden Emin konuşuyorsunuz,
Uygun görürseniz şöyle bir test yapalım.
Köyde ki arazide çeşitli testler için sakladığım bir Cumhuriyet altını var.
Yarın köye gideceğim inşallah, oranın biraz uzaktan resmini çekeyim ve burada paylaşayım eğer gerçekten yerini tespit edebilirseniz, akla mantığa ilme bilme aykırı olduğunu kabul ettiğim halde size inanacağım ve dediklerinizi kabul edeceğim.
Not: eğer 1 cumhuriyet altını az derseniz, sayısını artırabilirim.isterseniz bilezik te ekleyebilirim.
Hazır sizin gibi bu ilme ve tecrübeye sahip bir kardeşimizi bulmuşken, bu işi bir neticeye vardıralım
Ne dersiniz?
@Necat. @BoZKurT @Kader25 @AhdeVefa @Deli Fırat @GÜLBAHÇELi ve sitedeki bütün dostlara da Şahitlik etmeleri için davetimdir
Kardeş resmi çek at birde ben bakacam. Tutturabilecekmiyim.sanirim iş iddiaya bindi .

El-Ensari

Kullanıcı
resim uzerine sarkac evet pek mantıklı bir tarafı yok.guzel de bir tartisma konusu . simdiye kadar sagolsun ustamiz atılan resimlere bakıp tespitini söyledi, lafı da dolandirmadan şurada yada burada diyerek nokta verdi amma kimse de gidip açıp neticeyi soylemedi. Ensari ustamizin teklifi cokguzel bi teklif hem uzun zaman önce bizzat kendisi gömmüş bir gömü hem yerini biliyor , açmak bakmak icin uzun bir zamana da ihtiyac yok. bu testi ve sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum. her iki ustamizi da samimiyetlerinden dolayı tebrik ederim. testi merakla bekliyorum. saygılar
Eyvallah Kardeşim. Saygılar