Resim vb. üzerinde radyestezi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Resim vb. üzerinde radyestezi

El-Ensari

Kullanıcı
Tuttuğunda sen ne hediye ediyorsun. Benim sarı kızlar hazır. :D
Aha herkesin önünde sözüm olsun, bulan gelip mangal yiyecek, semaver de çay içecek, o Cumhuriyeti de alıp götürecek.
Ama bulamazsanız eğer, açıkça yazıp diyeceksiniz ki , resim üzerinde sarkaç, tespih ,parmak vb. sallamak nafile işmiş , biz boşa sallıyormuşuz.
Hodri meydan. 😄😄😄

TRUVA

Admin
Aha herkesin önünde sözüm olsun, bulan gelip mangal yiyecek, semaver de çay içecek, o Cumhuriyeti de alıp götürecek.
Ama bulamazsanız eğer, açıkça yazıp diyeceksiniz ki , resim üzerinde sarkaç, tespih ,parmak vb. sallamak nafile işmiş , biz boşa sallıyormuşuz.
Hodri meydan. 😄😄😄
Benim Sarı kızlar hazır bahçemden dedim.afjyet olsun.

Ekli dosyalar

• 20221224_212015.jpg
    20221224_212015.jpg
    149.7 KB · Görüntüleme: 3

El-Ensari

Kullanıcı
Hodri meydan. 😄😄😄
@Necat. Abi şahid ol.

@demreli
@TRUVA

TRUVA

Admin
Arkadaşlar dedektörleri çubukları atıp Demreli ustamızla Truva ustamızı takip edin. :) Peki yer bilemeyen bir şey ısmarlıyormu :)
Bahçeden sarıkız ısmarladım ya usdat yukarıda. Ben bu arada bisey sallamıyorum elimde. O yüzden beni sallama işine karıştırmayın. Sallamadan bulmaya calisacam .bulursam nasıl bulduğumuza söyleyecem.