Resim vb. üzerinde radyestezi | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Resim vb. üzerinde radyestezi

its78

Vip Üye
Ustam @El-Ensari

@demreli ustamız şakül ile resimde nokta değil de varlığını yokluğunu tespit ettiğini söylüyor sanırım buna da yüzde 50 ihtimal veriyor.
Bu da alanda arama yapmak için iyi bir ihtimal %50. şüphelendiği yerde şakülün var dediği yerde gidip çubuklarla son noktayı koymak istiyor benim anladığım bu.

Alanı ne kadar daraltırsa o kadar az yorulur insan.

Şimdi bunu test etmek ile ilgili şöyle bir şey yapılabilir mi? sizin altın olduğunu söylediğiniz bölgenin birkaç fotoğrafını çekseniz fotoğrafların bazısında sizin gömdüğünüz altın olsa bazısında olmasa bu iki fotoğraf da olabilir. olan olmayan şeklinde sayıyı artırabilirsiniz de bakalım sistem bunların kaç tanesinde doğru cevap verebilecek bunu test edebiliriz.

Sadece altın olanları tespit edebilirse eh işte işe yarayabilir ama yanılırsa sisteme Güven sarsılır.😏

oymak beyi

Kullanıcı
Ustam @El-Ensari

@demreli ustamız şakül ile resimde nokta değil de varlığını yokluğunu tespit ettiğini söylüyor sanırım buna da yüzde 50 ihtimal veriyor.
Bu da alanda arama yapmak için iyi bir ihtimal %50. şüphelendiği yerde şakülün var dediği yerde gidip çubuklarla son noktayı koymak istiyor benim anladığım bu.

Alanı ne kadar daraltırsa o kadar az yorulur insan.

Şimdi bunu test etmek ile ilgili şöyle bir şey yapılabilir mi? sizin altın olduğunu söylediğiniz bölgenin birkaç fotoğrafını çekseniz fotoğrafların bazısında sizin gömdüğünüz altın olsa bazısında olmasa bu iki fotoğraf da olabilir. olan olmayan şeklinde sayıyı artırabilirsiniz de bakalım sistem bunların kaç tanesinde doğru cevap verebilecek bunu test edebiliriz.

Sadece altın olanları tespit edebilirse eh işte işe yarayabilir ama yanılırsa sisteme Güven sarsılır.😏
bravo, harika bi öneri

Abdullah313

Kullanıcı
Hiçbirşeye olmaz diye kafadan kesip atma huyum yoktur, ne olmazların oldurulduğuna şahit oldum 50 yılda ama RESİMDEN BAKMA kısmına mantıklı bir teori, varsayım, hipotez uyduramıyorum bile. ARAZİDE sarkaç ile bakmanın mantığı elbette var. Aynı çubuktaki gibi, yerin altından çıkıp kuzey kutbuna akan maddelerin frekansını yakalıyor diyebiliyoruz ama belki binlerce km uzakta evde ki (o evin altındaki maddelerin frekanslarıda her an kuzeye akarken), fotoğraf basılmış A4 veya telefonun 20 cm üstündeki sarkaç neye sürekli tepki veriyor? Var mı mantığa oturtulmaya yakın bile olsa bir teori? 🙄 Bulunduğu kanıtlanırsa hiçbirşey sorgulamam... "İtibar son nefesedir" buyurulduğu gibi itibar neticeyedir, der geçerim 😀

Kader25

Admin
Resim uzerinden bir yerlere bakip şu var bu var demek her ne kadar garipsenecek sey olsa da size bizzat yaşadıgim olaylardan birisini anlatayim, sarkacla alakasi yok amma bu anlatacagim sey resimle alakali.

Bir tanidigim var.
Portre resmini gonderiyorsun.
Ozellikle alin bolgesini yakindan gormek istiyor.
Bu resme bakip, uzerinde musallat var mi, varsa musallat olan kac tane, isimlerine varincaya kadar soyluyor, bunu fotografla yapiyor.
Soyledikleri net bilgi, buna sahidim.
Beraber araziye cikmistik. Ogle namazini kildiktan.sonra bana " hocam bir zaman balik yemisin o balikla birlikte sana bir tanesi bulaşmiş, istersen onu senden alayim" dediginde cok sasirmistim. Zarari var mi dedim, mecali bile kalmamis dedi, gulustuk. Musluman mi dedim, evet dedi. Kalsin o zaman kardasim yanimda. Arasira bana da yardimci olur herhalde dedim. :)

Ayrica @sedegor ustanin bununla alakali yazdigi bolumu konusunda (Neden Define Bulamiyorum) okumanizi tavsiye ederim.

Bu alem bizler icin hala bilinmezler ve gizemlerle dolu.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Resim uzerinden bir yerlere bakip şu var bu var demek her ne kadar garipsenecek sey olsa da size bizzat yaşadıgim olaylardan birisini anlatayim, sarkacla alakasi yok amma bu anlatacagim sey resimle alakali.

Bir tanidigim var.
Bu resme bakip, uzerinde musallat var mi, varsa musallat olan kac tane, isimlerine varincaya kadar soyluyor, bunu fotografla yapiyor.
Beraber araziye cikmistik. Ogle namazini kildiktan.sonra bana " hocam bir zaman balik yemisin o balikla birlikte sana bir tanesi bulaşmiş, istersen onu senden alayim" dediginde cok sasirmistim. Zarari var mi dedim, mecali bile kalmamis dedi, gulustuk. Musluman mi dedim, evet dedi. Kalsin o zaman kardasim yanimda. Arasira bana da yardimci olur herhalde dedim. :)

Ayrica @sedegor ustanin bununla alakali yazdigi bolumu konusunda (Neden Define Bulamiyorum) okumanizi tavsiye ederim.

Bazı ilimlere aşırı gizem katılarak ve ulaşılmaz adledilerek bizden uzaga taşınmış çalınmış yabancılaştırılmış çogu kezde bizden olanları bize ait olanları farklı isimlerle bize satmışlardır ama kısmen çünkü tümüne yürek ister onlardada o yürek hiç olmadı. Bizdede üretecek güç bırakmadılar. İlim sadece ögrenmeyle olmaz olursada oldugu kadar olur. Bizden dediklerimizde işin af edersiniz çogu kez hilesine kaçıp olayı çok daha farklı yerlere çekmeyi başarmışlardır. Çünkü bizden dediklerimiz içimizdekilerde dışardakilerden beterdi belki.
Örnek konudaki çalışmadır belkide ve sadece insanın zihin ve biyo enerjisi kullanılarak yapılır. Artısı vardır yapana bilene Sihirli küreyi masallara taşıyıp bu günün insanına yabancı gelsede ancak telefonla görüşmek watsaptan görüntülü aramak normal gelsede bunlarda bu konudaki ilmin bu gün her insanın kullanacagı şekildeki tecnik üretimi paraya cevrilip satılan yüzüdür. Ne diyor bu deli :( degil sarkaca varmı yokmu diye sormak görüntülü halde meydana inmekte mümkündür diyor. Varsa yüregin tabiii Allahın cok az kişinin bildigi İsmini tırnagına yazıp hiçbir gereç hiç bir araç olmadan görüntülü sesli aramaya gecenmi dersin avuç içerisine bazı tılısımları yazıp bakanmı dersin. Filmlerde olur demi suya bakıp televizyon gibi bir yerleri yada geçmişi izleyenler. Lan bu Tv yi bulanda zeki bir adammış :( izlemesen kolay kolayda inanmazsın : ( daha gecen Zeki Mürende bizi görecekmi diye soran vardı hatta :( Öyle ya bize yabancı edildi. Yapanda işine geldigi gibi yaptı nefsine yenildi belki. Ula deli yapta görelim deme şimdi. Önce sen bu konudaki olayı çöz o bile kafidir belki. Ha dersenki bu yazdıklarını sen biliyormusun inanıyormusun :( derimki inanıyorum bende olmasada peşindeyim. Ayrıca bu günün en büyük savaşı bu bahsettigim ilimlerledir devletler arası büyük güçler arası zamanı durdurup bazen hızlandıracak kadarda serttir kimi Telepati der kimi başka başka isimler ama kaynak tek kullannanı ya Hak ya Batıl . Cahil sanarki her gün tecnoloji gelişiyor :( yok aslında geriliyor unutturuluyor. Ve gün gelecek Tecnoloji duracak bitecek çalışmayacak Son savaş yine kazma kürekle olacak. Peki o kadar silah niye :( işte oda muamma degilde Saatin sahibi Saaati ne zaman durduracak bu bilinmiyor durduracagı kesin ama :( Hele satan satsın bakalım. Asıl olan yüzükmüdür yüzügün sahibimidir desem. Yüzük kimdeyese Süleyman odur diyen çok olur belki ve yazıktır onlaraki, Yüzügün ve her şeyin Sahibini unutmuşlardır. İnsan kendini tanıdıgı kadardır dedik ya hele kendini tanıki bak gör neler varmış neler. Ama önce yabancısı oldugun kendini tanı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

El-Ensari

Kullanıcı

Bir tanidigim var.

Abi özellikle belirtmiştim, cinleri kullananlar var diye... Ve onları hariç tuttum zaten.
Ayrıca ben bizzat şahit oldum, tırnaktan, avuç içinden ve bir bardak sudan ekranı izler gibi izleyip kaybolan ,çalınan, saklanan şeyleri tespit edenlere...bunlar bilerek yahut bilmeyerek cinlerle irtibatlıdırlar , ama cinlerin bu vesileyle verdikleri bilginin çok azı doğrudur, bir çoğu bilerek yalan yanlış bilgiler verir, amaçları fitne çıkarmaktır. Böyle insanlar cinlere hukmettiklerini sanırlar, oysaki daha çok onlar cinler tarafından kullanılırlar...

El-Ensari

Kullanıcı
Cümleten Selamun Aleyküm.
Köydeki yoğun işlerden dolayı biraz geciktirdim hakkınızı helal edin.
İşte Büyük düello.
İşte er meydanı.
* Bu düello, Yazının en başında savunduğum teze , kendinden emin bir şekilde karşı çıkan
@demreli ve @TRUVA Kardeşlerimiz içindir.
Ayrıca savunduğum teze karşı çıkıp, kendine güvenen herkese de açıktır.
DÜELLONUN ŞARTLARI:
1-Cinleri kullanmak Yok
2-Resim üzerinde istediğinizi sallamak serbest. Şakül, tesbih, parmak, ayak... istediğinizi sallayın, isterseniz üzerinde dans edin 😄
3- Ben kaybedersem, 3 gün bizde Ailece tatil + Mangal,+ Semaver de çaylar +** ve birde tespit edilen Cumhuriyet altını sizin olacak
4- Siz kaybederseniz eğer, en başta dediklerimi açıkça doğrulayacak ve birdaha da resim üzerinde sarkaç, parmak...vb. vs. Sallamayacaksınız. Ve şimdiye kadar SALLA(N)MIŞİZ diyeceksiniz. 😄
***Ben kendime güveniyorum ve idamın kesinlikle arkasındayım.
Başarılar diliyorum. 😊😊

@Deli Fırat @Kader25 @Necat. @sedegor @AhdeVefa @GÜLBAHÇELi @Ustaoklit @Ayaz42 @gıral @1460 @Abdullah313 @its78 ve @bütün dostlar...

Ekli dosyalar

• IMG_20221225_121428.jpg
    IMG_20221225_121428.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Cümleten Selamun Aleyküm.
Köydeki yoğun işlerden dolayı biraz geciktirdim hakkınızı helal edin.
İşte Büyük düello.
İşte er meydanı.
* Bu düello, Yazının en başında savunduğum teze , kendinden emin bir şekilde karşı çıkan
@demreli ve @TRUVA Kardeşlerimiz içindir.
Ayrıca savunduğum teze karşı çıkıp, kendine güvenen herkese de açıktır.
DÜELLONUN ŞARTLARI:
1-Cinleri kullanmak Yok
2-Resim üzerinde istediğinizi sallamak serbest. Şakül, tesbih, parmak, ayak... istediğinizi sallayın, isterseniz üzerinde dans edin 😄
3- Ben kaybedersem, 3 gün bizde Ailece tatil + Mangal,+ Semaver de çaylar +** ve birde tespit edilen Cumhuriyet altını sizin olacak
Ve aleyküm selam verahmetulahi ve berakatuhu
Ustam bi süre varmi
Sonra yarismaci arkadaşlara basarilar diliyorum
4- Siz kaybederseniz eğer, en başta dediklerimi açıkça doğrulayacak ve birdaha da resim üzerinde sarkaç, parmak...vb. vs. Sallamayacaksınız. Ve şimdiye kadar SALLA(N)MIŞİZ diyeceksiniz. 😄
***Ben kendime güveniyorum ve idamın kesinlikle arkasındayım.
Başarılar diliyorum. 😊😊