S A, Üyelerimizin Dikkatine, | Define işaretleri ve anlamları

S A, Üyelerimizin Dikkatine,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,
son günlerde aile ortamımıza yakışmayan,görmek istemediğimiz,bazı can sıkan gelişmeleri üzüntüyle görüyoruz.
bu güne kadar aile ortamımızı bozmaya çalışan bazı bedbahtların sitede huzuru bozmaması için ,bütün ustalarımız elinden geldiği azami gayreti bilirsinizki göstermiştir.
gerek ustalarımız gerekse üyelerimiz,büyük bir hoş görü ve kardeşlik çerçevesi içinde ,herkese örnek olacak saygı ve sevgiyle yazışmalarını yapıyor iken,
ne oldu bizlere? nedeni ne olursa olsun,bireysel üslupları tercih etmeye başladık. bulunduğumuz camiaya ve kendimize pekte yakışmayan sözleri yazabilir olduk. hiç bir kardeşimi hedef almadan, böyle bir yaklaşımdan bir tane memnun olanımız varmıdır ,ve böylesi bir nahoş durumu kardeşlik hukukuna yakıştıranımız varmıdır?
bu duruma vesile olan,bazı konuları yeterince çoğumuız anlayabilmiş değiliz. müsebbibi kim olursa olsun,
şu andan itibaren,
kendisine bir haksızlık veya sataşma olan bir kardeşimiz, cevab yerine hemen rapor etmesini bekli,yorum. bütün yönetime bu raporlar gidiyor. konuyu ilk gören bir yöneticimiz,sizi sizlerden çok daha iyi savunacak, durumun neyi gerektiriyorsa ona göre gereken mutlaka uygulanacaktır. yoksa bu tatsız gidişlerin arkası gelmez.
hepiniz bizler için değerlisiniz ve hakkınızdaki hiç bir olumsuz gelişmeye bir suistimale ,bizlerce asla ne göz yumulur nede izin verilir.
bu tür iki konu ,silinmiştir. bütün arkadaşlarımdan, zihinlerinizde hepimizi üzen bu gelişmeleri bir resetlemesini,dün olduğu gibi bu andan itibaren,normal forumun akışına devam etmesini bilhassa rica ediyorum.
hayır, ben kendimi ilgilendiren bir konuda işimi kimseye bırakmam düşüncesindeki bir arkadaşımın olabileceğini ,düşünmek bile istemiyorum.
ALLAH a ,ahiret gününe inanan,sitenin huzurunu önceliği gören her kardeşim ya hayır yazsın yada susma erdeminde bulunarak,kendi hakkını bizlerin telafisini beklesin.
bütün üyelerimize gönül dolusu sevgilerimi ve muhabbetlerimi sunuyorum.

wolf_52

Kullanıcı
emeğine yüreğine sağlık sayın abim , eminim mekan sakinleri, de benim gibi cidiye alıp, daha duyarlı ve sağ duyulu davranacaklardır,formun sellameti açsından, hepimiz saygı görmek istiyorsak önce saygı duymayı bilmemiz gerek.saygılarımla...

ikizceli

Vip Üye
emeğine yüreğine sağlık sayın abim , eminim mekan sakinleri, de benim gibi cidiye alıp, daha duyarlı ve sağ duyulu davranacaklardır,formun sellameti açsından, hepimiz saygı görmek istiyorsak önce saygı duymayı bilmemiz gerek.saygılarımla...
değerli wolf kardeşim, bir taraftan üzülüyor,bir taraftan böyle bir ortamı yaşamaktan,kendime bile saygımı kaybetmeye başladım.
ciddiye almayan kendi bilir. hepimiz aklı başında insanlarız. kendisine reva görmediğini başkalarına görebileni bu camiaya yakıştıramıyorum. ömrümüz olduğu ,konuya hakim olduğumuzda ,buna müsade asla edilmeyecektir. hiç birimizin ,bir kardeşimizin huzurunu bozma hakkı olamaz. haklı dahi olsa yönetimin dışında ilk teşebbüs kendisini haksız duruma düşürebileceğinin bilinmesini istiyorum. küçük düşürücü gibi bir sataşma inşaallah olmaz,olduğunda ilk yaklaşım cevap yerine rapor edilsin istiyoruz.
bu yaklaşım olaya hem objektif bakılmasını ,bir mağduriyet varsa giderilmesini sağlayacaktır.
aksi durumda hem kirlilikten ileri gidilemez hemde bizlere yakışmayan bir durumun seyri kaçınılmaz olur.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
@aliveli44 ustam elini eteğini çekti, forumda anlamsız konu ve sohbetler dönüyor..(kahkaha):D
Saka bir yana 6-7 ay önceki sevgi saygı, hoşgörü gün geçtikçe yerini sataşmalara bırakıyor..
Buradaki ustaların hoşgörü ve sevgilerini suistimal etmeyin lütfen..
Gitmeyip israrla yaygara koparanların da uzaklaştırulması ricasıyla..
1 haftadır eften püften konulardan bayıldık artık..

ikizceli

Vip Üye
İkizceli ustam alintilari okuyup kendi sahsiniz olarak ne anladiginizi yazarmisiniz ( o sahis bana karsi ismimi zikretmesin dememe ragmen ozelime yazmasini sikayet etmem karsiliginda bu cevaplarla karsilastim fitne fesat - siz yokken o vardi ne anlama gelmektedir ?? ) ustam bu siteyi birakacagim kesin ama golun isterki kotu bir intiba ile aranizdan ayrilmamaktir saygilarimla
sevgili suikast,sana özelden yazdım ve rica ediyorum, kapatmaya çalıştığımız bu tür konuların ,bir daha yaşanmaması ve kardeşlik adına ,üzerine sünger çekebilme erdemini gösterelim. artık sevimsiz kokular yerine ,misler gibi kokmaya çalışalım inşaallah. isterse en yakın görüştüğüm kişi olsun, kime ne tarzda olursa olsun, insan onuruna dokunan bir yaklaşım göreyim asla taviz vermeyeceğime herkes şahit olacaktır. tabiki başta bozkurt ve diğer yönetimdeki arkadaşlarımızında. alçak gönüllülüğümüz ve iyi niyetimizi zafiyet olarak algılayanlar, aksine ne kadar sağlam bir irademizi ve kararlılığımızı ,sınadığında görecektir.
bu sözlerimin hiç bir şahıs hedefi yok. bir kardeşimize istenmeyen yaklaşımda bulunan sitenin huzurunu bozma niyetinde olan herkes kendine kabul edebilir.
suikast kardeşim,yazında ayrılacağım beyanını onaylamıyor ve hoş görüne binaen siliyorum. ilk başta yazdığıma lütfen bir daha bak ve b,izleri lütfen anlamaya çalış. yarın sabaha ,bir birimi,ze çok daha güzel duygularla birlikte kalkalım inşaallah.
sağlık ve afiyetle hayırlı akşamlar...

emrah43

Kullanıcı
burdaki birlikteliği yardımlasmayı muhabbeti normal günlük hayatımızda bile bulamıyoruz nerdeyse yeni olmama rağmen çok iyi arkadaslıklarım oldu biz sizleride tanıdık kısa sürde neyin ne olduğunuda 3 - 5 kişinin yaptıkları dedikleri burdaki bu ortamı bozamaz nasıl diyelim kıskançlıkmı artık çekememzlikmi burdaki muhabbetleri karalama sebepleri bence bu herkes yaptığıyla utansın

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Butun site sakinleri ve Ustam oncelikle boyle guzel insalar toplulugunda boyle bir huzursuzluga ortak oldugum icin affiniza siginirim sizlere saygim cercevesinde konuyu kapatiyorum ve bu konu hakkinda eger bilmeden yalnis birsey dedim ise bozkurt abey gold usta ikinizden ozur dilerim hakkim var ise helaldir sizlerde hakkinizi helal edin saygilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...