S A, Üyelerimizin Dikkatine, | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

S A, Üyelerimizin Dikkatine,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
başkasının ağzıyla konuşan yazan bir gün duvara toslar kul hakkı illaki birinin malını gasp etmekle olmaz tanıyıp bilmeden sorup soruşturmadan ön yargılı olmaklada bu hak olur helallik gerekir sanal ortamda her denilene inanmamak gerekir 70 lik koca karıyı adama kız diye gagalarlar:D:D:D elhamdülillah müslüman vede orjinalinden çepni türküyüm kendi şahsım adına birini kırıp incittimsem ki olmuştur istemeden olmuştur üç günlük dünya için değmez varsa kusurumuz affola bazen haklı olanda özür diler buda bir erdemdir birbirimizi boşuna kırmayalım bundan birkaç yıl önce istanbulda bir toplantımız oldu orada adam gibi adamlarla karşılaşıp tanıştık hepsi birbirinden üstün kişiler ufak tefek sorunlar olsada dosluk vede kardeşlik ebedi kalır haa birde şu var kasıtlı olarak fitne sokmaya kalkanında kalemi kırılır

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
başkasının ağzıyla konuşan yazan bir gün duvara toslar kul hakkı illaki birinin malını gasp etmekle olmaz tanıyıp bilmeden sorup soruşturmadan ön yargılı olmaklada bu hak olur helallik gerekir sanal ortamda her denilene inanmamak gerekir 70 lik koca karıyı adama kız diye gagalarlar:D:D:D elhamdülillah müslüman vede orjinalinden çepni türküyüm kendi şahsım adına birini kırıp incittimsem ki olmuştur istemeden olmuştur üç günlük dünya için değmez varsa kusurumuz affola bazen haklı olanda özür diler buda bir erdemdir birbirimizi boşuna kırmayalım bundan birkaç yıl önce istanbulda bir toplantımız oldu orada adam gibi adamlarla karşılaşıp tanıştık hepsi birbirinden üstün kişiler ufak tefek sorunlar olsada dosluk vede kardeşlik ebedi kalır haa birde şu var kasıtlı olarak fitne sokmaya kalkanında kalemi kırılır
Çalkaya ustam daha evvel de ben de yazmıştım herkezin hayata baktığı bir göz vardır bazı olayları önceden kestirmek için Kahin olmaya gerek yok nerde huzur varsa şeytanı orada beklemek yanlış olmaz zaten özellikle bu haftayı işaret etmiştim define sitelerinde hır gür bitmez bazen makinacı lar bazen kerameti kendinden ustalar bazen siyaset bazende biryerlere çalışanlar aslında şuan bazı arkadaş ların tartişması tecrübeme dayanarak söylüyorum çokta önemli konular değil site üstünde hesapları olanları bir nebze sevindirmiş tır geçen hafta çok yoğun oldukların dan bu haftaya çok şaşırmış olarak başlamış lar dır önce asiavcı yı hedefe koyanlar şimdi kime yürürler beklemek lazım nerdeyse tüm sitelere üye olup ofline olarak siteyi takip eden arkadaşa iyi gözle bakmam kesinlikle trolldür ve hizmet ettiği abisi vardır bu imkanları da kamudan sağlıyorlar açık yakalarsam banlarım ikinci arkadaş siteye girip belli yerlerin videosunu yükleyip anında siteyi terk eden arkadaş başka sitede resim atıp konulara yorum yaparken burada sadece bunları yapması yanlış tır bir aydır ortalarda yok sezgilerim iyidir yakındır piyasaya çıkarsa gereği yapılır sitenin huzuru açısından bende olsam gereğini yapanlar çıkacaktır şuan aralarında bir şeyler geçen arkadaş lardan ricam sitenin huzuru için konuyu sogut malarıdır yok sa o meşhur kul hakkı olur huzur bozdugumuz için kendimiz yaptıgında görmediğimiz başkası yapınca olan kul hakkı Çalkaya ustam senin yazının altına açtım yazını çok begendigimden iyi geceler.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Güncel sahibine ulaşın site huzursuzlugu istemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...