S A, Üyelerimizin Dikkatine, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S A, Üyelerimizin Dikkatine,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bir tatlı söz ,bakış açılarımızı ne kadar değiştiriyor değilmi. işte insani vasıflarımızın en güzel bir örneği.ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. YÜCE RABBİM ,dostluğumuz baki etsin inşaallah.
wtr kardeşim ,bu güzel neticenin sonunda seni de kırmak ikizceliye yakışmaz değilmi. şimdi konuşma başlatıyorum. ama kolay yerlerden sor,sınıfta kalırım sonra:D

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
bir tatlı söz ,bakış açılarımızı ne kadar değiştiriyor değilmi. işte insani vasıflarımızın en güzel bir örneği.ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. YÜCE RABBİM ,dostluğumuz baki etsin inşaallah.
wtr kardeşim ,bu güzel neticenin sonunda seni de kırmak ikizceliye yakışmaz değilmi. şimdi konuşma başlatıyorum. ama kolay yerlerden sor,sınıfta kalırım sonra:D
:D:D:D WTrk gozun aydin ola kardesim hayirlisi boyleymis hayirli ola:)

SEVALİ

Kullanıcı
Gönül her şeyi ister Üstteki yorumumda aslında manası çoktur ne anlamak istenir ise o anlaşılır ki isim zikretmedim bu ben sen o kim isterse odur.
Ustam gonul isterdiki o dusuncelerin icerisinde nebileyim ( sende kusura bakma , bizimde hakkimiz helaldir ) gibi cumleler olsaydi :(

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Gönül her şeyi ister Üstteki yorumumda aslında manası çoktur ne anlamak istenir ise o anlaşılır ki isim zikretmedim bu ben sen o kim isterse odur.
Ustam lise yillarinda iki kez edebiyat yuzunden sinifta kaldiimdan atilmistim ondan olsagerek:)

SEVALİ

Kullanıcı
Edebiyata gerek yok olsa idi Atalarımızı Babalarımızı Analarımızı anlama ihtimalimiz yoktu.
Örnek Osmanlı Avatarın ile İsmin ile alakası dahi yok..

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Edebiyata gerek yok olsa idi Atalarımızı Babalarımızı Analarımızı anlama ihtimalimiz yoktu.
Örnek Osmanlı Avatarın ile İsmin ile alakası dahi yok..
Bak ustam alttan aldıkca tamam sensin dedikçe siz hala boş kelamlarla mesaj doldurmaktasiniz edebiyattan sınıfta kaldıgim doğruydu sizinle dalga falan gecmedim ALLAHIMA sukur anamida babamida iyi anlar iyi dinler ogutlerini tutar ve saygisizlik etmem eger olaki saygizligim bilmeden olur gonullerini kirarsamda dolambacli yollardan deil direk boyunlarina sarilir affimi da dilerim ben turkum ve turk ogluyum elhamdulillah muslumanim ve osmanli soyundan gelmeyim avatarim da benim nisanemdir tek onu kullanir baska seyleri kullanmayi luzum gormem ben sekilci deil sekil cizenimdir suikast avatarinada gelince cok sevdiim ulkucu bir kardesim can dostum suikast sonucu yasamini yitirdi ve odur budur benim nickim de heryerde odur hangi sitede gorursen bilki benimdir anlasildimi ustam ha unutmadan ana baba konusuna tekrar geleyim anam babam bana hep oglum insanlari dis gorunusu ile deil maneviyati ile sev gonlu ile sev dedi ben maneviyata saygi duyarim ki huradada anlayacagin uzere hemen hemen hickimse birbirinin yuzunu gormezken manevi duygularla baglidir ama emin ol senle baglantim olsa dahi bu saatten sonra oda olmaz @ikizceli ustam senden cok cok ozur dilerim ama artik yeter herkezin bir dolma noktasi var gildsafir ustanin bir sozu bilip bilmeden konulara muhalif olmayalim ustam sanirim nickimin manasinida avatarimin manasinida anlamis ve bilmis oldun bundan sonrada muhalif olmamani dilerim saygilarimla

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Butun site sakinleri ve Ustam oncelikle boyle guzel insalar toplulugunda boyle bir huzursuzluga ortak oldugum icin affiniza siginirim sizlere saygim cercevesinde konuyu kapatiyorum ve bu konu hakkinda eger bilmeden yalnis birsey dedim ise bozkurt abey gold usta ikinizden ozur dilerim hakkim var ise helaldir sizlerde hakkinizi helal edin saygilar

Değerli kardeşim yapıcı ve onarici mesajın için çok teşekkür ederim. Anlayış ve yardımın için taktir ediyor saygı ile selam ediyorum.

Emrah45 kardeşim sanada yapmış olduğun güzel yorum için teşekkür ediyorum. Eksik olma. Sizlerin güzel görmesi güzel davranması ile forum iyi yerlere geldi. Sevgilerimle.

Gold safir ustam, suikast kardeşimiz alttan aldıkça ve olumlu davrandıkça üstüne gitmeniz doğru değil, lütfen sizde aynı nezaketi gösterin. Hatalar özür dileme erdemi ile aşılabilir, dahada üstelemek anlamsız duruyor.

Suikast kardeşim sen artık yazma.kendini anlattin eyw.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam manevyat guzelligi budur iste elinize emeginize gonlunuze saglik

Değerli kardeşim yapıcı ve onarici mesajın için çok teşekkür ederim. Anlayış ve yardımın için taktir ediyor saygı ile selam ediyorum.

Emrah45 kardeşim sanada yapmış olduğun güzel yorum için teşekkür ediyorum. Eksik olma. Sizlerin güzel görmesi güzel davranması ile forum iyi yerlere geldi. Sevgilerimle.

Gold safir ustam, suikast kardeşimiz alttan aldıkça ve olumlu davrandıkça üstüne gitmeniz doğru değil, lütfen sizde aynı nezaketi gösterin. Hatalar özür dileme erdemi ile aşılabilir, dahada üstelemek anlamsız duruyor.

Suikast kardeşim sen artık yazma.kendini anlattin eyw.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...