selam ustalar işaretler hakkında yorum | Define işaretleri ve anlamları

selam ustalar işaretler hakkında yorum

gözlemci

Kullanıcı

gözlemci

Kullanıcı
Cevap: selam ustalar işaretler hakkında yorum

[I
MG]http://wwv.definemekani.com/?di=GZIJ[/IMG]

gözlemci

Kullanıcı

ikinci işaret birinci resmin altında çıkmıştır selam

star21

Kullanıcı

sonunda resmi gördüm :D ışte doğal ile doğal olmayanı ayırt etmek için gerçek bir ders bu resim..evet dostlar şimdi bu doğal mı yoksa işaret mi ve işaret ise yorumlarını yazsın..ve yorumumu kimse yanlış anlamasın ve yanlış yerlere çekmesin..önümüz de muhteşem bir örnek var yüreği güzel dostlarım

cantar

Vip Üye

her iki taşın her ikiside doğal Allah tarafından meydana getirilmiş fakat taşın doğal yapısı insan eli ile değiştirilmiş
birincisi o taşlar kendi kendine dışarı çıkmamış
ikincisi o taşlar üzerine taşın doğallığını değiştiren insanlar tarafından kendilerinin anlıyacağı şekilde işaretler mesajlar kazınmış.
ikinci fotograftaki çizim yunancada pi harfidir
images

sonsuzluğu anlatır bu da burada sonsuza kadar bir emanetin bırakıldığını ifade eder bence bu bir kıymetli bir eşya da olabilir kıymetli birinin cesedi ölüsü de...

gözlemci

Kullanıcı

selam sonunda kafama göre bir site buldum bu işaretler doğal değil kanıtıda birinci resimdeki işaretler toprak üstündeki büyük kayalarda mevcut

gözlemci

Kullanıcı

birinci resimdeki çocuk ayak izi bu işaret birci resimdeki işaretten 30 metre uzakta

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

slm gözlemci hoşgeldin bana göre doğal deyil doğalığa benzetme gibi işaret yapmışlar ben köyde büyüdm dağ taş gördüm doğal nede oolsa beli allah yapısı işte

KOMAGENE

Vip Üye

ÖNCELİKLE TÜM DOSTLARIMA S.A salt kendi fikrimi belirtmem gerekirse taş doğal istisnası ancak tamamlayıcı işaret olma olasılığı (çevre ile ilgili bilgi edinemediğimizden)
geleyim naçizane fikrimin açıklamasına;taş üzerine kazılmış işaret harita vs. bazen belli bir yere ters çevrilmek suretiyle gömülür ancak 2. resimde şekil itibariyle bahsi geçen pi sayısıdır ve pi sayısının geçmişi M.Ö. 1900-1680 arasına ait olan antik Babile ve daha eskisine dayanır tarih içindeki sayısal anlamları 3,125,3,1605,3,1415926,3.14 sembolik anlamlarıda π dir geometrik şekiller için kullanılan “çevre” teriminin Yunanca’daki karşılığından geliyor
şu ana kadarki açıklamalr bana herhangi bir anlam ifade etmedi kaldıki eğer siz birşey saklamak isterseniz tanıdığınız biri yada yıllar sonra bir akrabanız gelip bulsun derseniz ve bırakacağınız sembol öyle böyle bir sembol değilse pi sayısı ise bu sayıyı kayaya yada taşa nasıl resmederdınız yada şöyle sorayım doğada kolayca değişebilcek düzensiz bir pi sayısı mı yoksa orjınal bir pi sayısı mı resmederdınız herkesin fikrine saygı göstermekle birlikte taşın doğal olduğuda benim fikrim

gözlemci

Kullanıcı

bestek usta işaretlerin doğal olmadığını adım gibi eminim yazdığım açıklamayı dikkat etmediniz sanırım bu işaretlerin milaktan önce olduğuna katılıyorum ama birinci resim toprağın 30 santim altından çıkardım bende şaşırmıştım çünkü arazi üzerinde değişik kayalarda olmak üzere işaretlerin hepsi mevcut örnek pi sayısını ifade eden şeklin hemen dibinde kalp işareti var arazi üzerindede büyük kalp var resim yükliyecem