selam ustalar işaretler hakkında yorum | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

selam ustalar işaretler hakkında yorum

gözlemci

Kullanıcı
Cevap: selam ustalar işaretler hakkında yorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRUVA

Admin

Kardeş; üçgen şeklinde olan işaretin olduğu kayayı değişik yönlerden ve tam olarak çekemedinmi? yosunlu yerleri temizleyip daha neler var bir görseydik.resimin boyutunu büyük atmısın. 600x800 boyutu atsaydın daha iyi olurdu.üçgenin olduğu kayalık alaın ve diğer işaretin bolduğu kayayı ve çevresini bir incelemek gerekir.O bölgelerde mezarlar var. fakat iyi bir mezar varmı yokmu detaylıca inceleme gerektirir.Ben bir şeylerini olacağı kanısındayım.bölgenin yüksek noktalaarında neler var.yamaç aşağı olan bir yerdesin ve kayayı ceviz büyüklüğünde olan tatafından ve daha geriden komple görecek şekilde bir çekim yapsan diyorum

gözlemci

Kullanıcı

truva usta selam üçgen işaretin solunda 6 santimlik yarım ok var yani bir kanadı olan ok benim bildiğime göre okun gerisini gösterir gösterdiği istikamette aradım ve bulmuş olduğum işaretler balıklar ve sayfamdaki ilk resim toprak altından çıkardım

gözlemci

Kullanıcı

ustalar istediğiniz şekilde işaretleri düzenledim

cantar

Vip Üye

ok un gerisi diyorsunuz ok un gittiği yön olamaz mı ?
Yani hedef bu tarafa git gibi şimdi bir konuya parmak basalım
işaretlere yorum yapan arkadaşlarımızın foruma katılan konulara yorum yapan arkadaşlarımızın hepsi sadece bu işlerden netice alıp da yorum yapmıyorlar daha önce bu gibi işlerle uğraşan netice sonuç almış olan arkadaşlarından almış oldukları bilgileri doneleri paylaşıyorlar.
Konu açan arkadaşlarımız bu küçük noktayı asla unutmasınlar...
saygılarımla
a.e.o

cantar

Vip Üye

iki resim arasında ne gibi ortak nokta var sizce....

gözlemci

Kullanıcı

okun yönü dediğ-iniz gibide olabilir ben sadece bulduğum işaretleri yazdım ilerisinde ne olabilir selam