Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

kafasının baktıgı yere bak ne var oldugu yerde ve bırde üstundekı kanallar zemınemı ınıyor yoksa karsıyamı bakıyor bunlar onemlı unsurlar

Turkia

Kullanıcı

kafasının baktıgı yere bak ne var oldugu yerde ve bırde üstundekı kanallar zemınemı ınıyor yoksa karsıyamı bakıyor bunlar onemlı unsurlar

tatildeyim ; Kafasını Yokladım Kafasında Tamamen Bosluk Var .. ; Karsısına Gelince Uzaktan Karsı Resimlerini Ekledim .. üzerisinde Ki Oyuk ise öne Dogru Tam inmiyor Arkasına Dogru iniyor Hem Video Hemde Resim Ekliyorum ..

u34f.jpg

j96v.jpg

zub0.jpg

sjzn.jpg

o9az.jpg

Son düzenleme:

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

bıde şu aklımdan gecmıyor degıl ha bu taş yol yapımında zemındn mı çıktı acab a eger öle degılse sana yerını söleım bu kadar zaman nıye bkelemışsın bılmıyomkı ::)

Turkia

Kullanıcı

bıde şu aklımdan gecmıyor degıl ha bu taş yol yapımında zemındn mı çıktı acab a eger öle degılse sana yerını söleım bu kadar zaman nıye bkelemışsın bılmıyomkı ::)

Yol Yapımında Cıkmadı .. Bizim Buralar Eski Yerlesim Alanlarıdır .. Yol ile Kaplumbaga Arasında Yaklasık 2-3 Metre Var .. Yerini Söyliyeyim Diyorsun Söyle Bakalım Yerisini veya istersen Buyur Kendin Gel Eger Yerisinden Emin isen ;)

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

Yol Yapımında Cıkmadı .. Bizim Buralar Eski Yerlesim Alanlarıdır .. Yol ile Kaplumbaga Arasında Yaklasık 2-3 Metre Var .. Yerini Söyliyeyim Diyorsun Söyle Bakalım Yerisini veya istersen Buyur Kendin Gel Eger Yerisinden Emin isen ;)
oldugu yer 1.yer 2. yer kanalların akıntısının düştugu yer zaten aşagıya ındıkçe işaretler cıkacak sende göreceksın zaten

Turkia

Kullanıcı

oldugu yer 1.yer 2. yer kanalların akıntısının düştugu yer zaten aşagıya ındıkçe işaretler cıkacak sende göreceksın zaten

Hmm Yaklasımın Mantıklı Emin Olabilmek icin Makine ile Bakmak Gerek Yeri Baska Yerde Olsaydı Birseyler Yapılabilirdi .. Gördügün Gibi Yol Kenarı :)

arap35

Kullanıcı

1 Hafta önce Yolda Arabada Giderken Bir Sey Gözüme Carptı .. Arabadan inip Baktıgım Zaman ise Kayayı Kaplumbaga'ya Benzettim .. Bir Kac Resmini Cekip Yorumları Size Bırakıyorum ..

Son düzenleme:

Turkia

Kullanıcı

S.a Tekrardan öncelikle Hayırlı Cumalar Dilerim .. Kaplumbaga'nın Kafasını ikiye Böldüm Kafasında Yön Verici Bir isaret ve Her Hangi Birsey Cıkmadı .. Bir Sahıs Kaplumbaga'nın 3D Görüntüsünü Cıkardı .. Cıkaran Kisiyide Buradan Bir Kac Kisi Kendinisi Tanıyor .. Bende Bu Görüntüleri Sizlerle Paylasmak istedim .. Görüntülerle ilgili Fikrinizi Almak istiyorum ..

Bu Asagıda Olan Görüntüler Bir Oda Mezarının Oldugunu Gösteriyor ..

d8ug.jpg

s5qg.jpg

7v03.jpg

Bunlar ise Bölgesinde 6-7 Yerde Mezarların Oldugunu Belirtiyor ..

wj89.jpg

khpv.jpg

cantar

Vip Üye

wj89.jpg

khpv.jpg

bu görüntülerdeki renkler için arkadaşın ne söyledi sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim
TURKİA dostum...
yoksa başka bir bilgi vermedimi ..