Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

Turkia

Kullanıcı
Cevap: Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

Tabi cantar Hocam Acıklarım .. ( OK ) ile Gösterdigi Yerlerin Hepsi Birer Mezar .. Mezarların Degerli Oldugunu ve En iyisisi Olan ise Oda Mezarının Oldugunu Belirtti .. Oda Mezarı Diger Mezarlardan Cokta iyi Oldugunu Söyledi .. Mavi Uzun Cizgi ise Tünelin Oldugunu Söyledi ..

ersan

Admin

(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)merhaba Turkia dostum burada bir kapali mujden var birde bu mujdesinin yerinden istikamet verilmis tam bu boynunun altini 1 mt yununde bosluk testi yap cubuklarlan kaplumbayin kafasi faldirik havaya bakiyor bu yeri ezmesin diye.birde senin o kare icine aldin yeride iki mezar odan var ama bilesinki bu kaplumbayin hediyesi sirtinda.
(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

Son düzenleme:

Turkia

Kullanıcı

a.S ersan Kardesim .. Senin Kasa Olarak Gösterdigin Yeri Yokladım Diger Bölgeleri De Yokladım .. Ancak Bosluk Alamadım .. Bosluk Aldıgım Tek Bir Tarafı Vardı Oda Kafası .. Bende Kafasını iki Böldüm Her Hangi Birseye Rastlamadım .. Sanırım Baktıgı Yöne Diyorsun Kare Aldıgım Yer .. Orada Birsey Oldugunu Sanmıyorum .. Ne Varsa Onun Bölgesinde Vardır .. Bir Resim Ekliyecegim Kaplumbaga'nın Bulundugu Yere Dikkatlice Bakın Ne Fark Edeceksiniz ..

j2tz.jpg

ersan

Admin

slm Turkia usta vala bir yer var ama bilmem sirali dizili taslar var ,,yilana benziyor ,,hepsi bir sirada ama burada resimde cok beli olmuyor asaya mi yasa yukari mi bakiyor birde kaplumbayin ustunde kanali var kanalin asaya indi yerde de olabilir mezari birde yilanin delinden cikan yerde olabilir --bir sira istikamet gusteren kucuk murclar var ,,bu yere doru bak diyor,,bakti yer uzak deyildir bilesin ki benim de cok kaplumbalarim var hepsi de 10 -15 mt icinde kaliyor mezarlari ve kuyulari..

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

yer yol kenarı olmaktan cıktımı yoksa turkıa tosbaganın kafasını nıye kırdın kasamı aradın:) :) :) cahil olmayın işaretin içinde para olmaz dedıgım yer yıne aynıdır kaale almamıştın ama yıne dedıgıme geldın

Turkia

Kullanıcı

ersan Kardes Diger Eski Resimlere Bakarsan Daha Detaylı Resimler Bulunuyor .. Evet üzerisinde Kanal Var Kanal öne Degil Asagıya Dogru iniyor .. Ama Suda Var Kanalın Gösterdigi Bir Yerde Var Oda Arkasında ( C ) Sekli Olan Kaya Resimlerde Görürsünüz Zaten .. Birinci Ekledigim Resim Kaplumbaga'nın Oldugu Bölge Cökmüs Durumda Diger Yerlerden Farklıdır Resme Yakından Bakılırsa Görünür .. ikinci Ekledigim Resim ise Arkasında Ki ( C ) Sekline Benzeye Kaya .. Yaa Girisi Orasıdır Yada Altında .. Yada Yukarısında Yaklasık 20-22 Metre Uzaklıkta Kayanın Altında Oda ücüncü Resimde .. ve ücüncü Resimde Dikkatimi Ceken Birsey Daha Oldu Siz Görebilecek Misiniz Bakalım .. tatildeyim Kardes Kafasını Kırdım Evet Hem Yön Verici Birseyler Olabilir Düsüncesi ile Hemde Müjdesi Var Mı Diye Aklımda Soru isaretleri Vardı Kırdım Rahatladım Simdi :)

khhf.jpg

rgw4.jpg

zb6o.jpg

ASİAVCI

Kullanıcı

S.a Tekrardan öncelikle Hayırlı Cumalar Dilerim .. Kaplumbaga'nın Kafasını ikiye Böldüm Kafasında Yön Verici Bir isaret ve Her Hangi Birsey Cıkmadı .. Bir Sahıs Kaplumbaga'nın 3D Görüntüsünü Cıkardı .. Cıkaran Kisiyide Buradan Bir Kac Kisi Kendinisi Tanıyor .. Bende Bu Görüntüleri Sizlerle Paylasmak istedim .. Görüntülerle ilgili Fikrinizi Almak istiyorum ..

Bu Asagıda Olan Görüntüler Bir Oda Mezarının Oldugunu Gösteriyor ..

d8ug.jpg

s5qg.jpg

7v03.jpg

Bunlar ise Bölgesinde 6-7 Yerde Mezarların Oldugunu Belirtiyor ..

wj89.jpg

khpv.jpg

bunların sanal görüntü olduğunu oraya gitmeden izlek almadan olmayacağını ilk yazımda belirtim sıraya girip yerine baktıran 2 arkadaştan biri kazdığı tünelin içine tencere kapağı sakladı bakıldıktan sonra buranın boş olduğu söylendi ama orada tencere kapağı saklıydı ve görmedi ikinçi arkadaşında yeri bakıldı yakında ondan haber alırım oda boş cıkarsa işte ozaman yakarım cıralarını
işi organize eden HKN borç batağında daha ceklerini ödeyemiyor ama 2.000 tl uydudan yer bakmaya başlamış bile İŞALLAH BEN YANILIYOR OLURUMDA HERKEZİN İŞİ GÖRÜLÜR. bu işin takipcisiyim olumlu veya olumsuz

Turkia

Kullanıcı

ASİAVCI Ustam Benim De Aklıma Takılan Su .. Bende Dikkatlice Yapılan Herseyi izliyorum .. Genelde Sürekli Yaa Oda Mezarı Yada Tünel Söyleniyor .. Bugün Biri Bana Yazdı Aynen O Sekilde Onada Bakılmıs Suan Grup'ta Kendisi Yok Silmisler Adamı .. Söyledigi Yeri Kazmıs Hic Birsey Cıkmamıs .. ve Genelde Bakılan Her Yere %99 Olumlu Cevap Verilmis .. Hakan Tekstilci Adam öyle Yerler Paylasıp Gösteriyor Ki Bu Yerlerden Hic Mi Bir Calısma Yapmadın ? Bugün De Gördünüz Sanırım Bir Görüntü Paylasmıstı Lahit icinde Adam Net Bir Görüntü idi Bunları Görünce Aklım Almıyor Acıkcası .. Hakan'a Söyledim Bir Yere Bak Bana Dedi Paralı Bakıyorum .. Bende Dedim Sen Bana %100 Garanti Veriyor Musun ? icerisinde Ne Oldugunu Gösterecek Misin ? Adam Beni Silip Engelledi :)

bunların sanal görüntü olduğunu oraya gitmeden izlek almadan olmayacağını ilk yazımda belirtim sıraya girip yerine baktıran 2 arkadaştan biri kazdığı tünelin içine tencere kapağı sakladı bakıldıktan sonra buranın boş olduğu söylendi ama orada tencere kapağı saklıydı ve görmedi ikinçi arkadaşında yeri bakıldı yakında ondan haber alırım oda boş cıkarsa işte ozaman yakarım cıralarını
işi organize eden HKN borç batağında daha ceklerini ödeyemiyor ama 2.000 tl uydudan yer bakmaya başlamış bile İŞALLAH BEN YANILIYOR OLURUMDA HERKEZİN İŞİ GÖRÜLÜR. bu işin takipcisiyim olumlu veya olumsuz

ASİAVCI

Kullanıcı

ASİAVCI Ustam Benim De Aklıma Takılan Su .. Bende Dikkatlice Yapılan Herseyi izliyorum .. Genelde Sürekli Yaa Oda Mezarı Yada Tünel Söyleniyor .. Bugün Biri Bana Yazdı Aynen O Sekilde Onada Bakılmıs Suan Grup'ta Kendisi Yok Silmisler Adamı .. Söyledigi Yeri Kazmıs Hic Birsey Cıkmamıs .. ve Genelde Bakılan Her Yere %99 Olumlu Cevap Verilmis .. Hakan Tekstilci Adam öyle Yerler Paylasıp Gösteriyor Ki Bu Yerlerden Hic Mi Bir Calısma Yapmadın ? Bugün De Gördünüz Sanırım Bir Görüntü Paylasmıstı Lahit icinde Adam Net Bir Görüntü idi Bunları Görünce Aklım Almıyor Acıkcası .. Hakan'a Söyledim Bir Yere Bak Bana Dedi Paralı Bakıyorum .. Bende Dedim Sen Bana %100 Garanti Veriyor Musun ? icerisinde Ne Oldugunu Gösterecek Misin ? Adam Beni Silip Engelledi :)

acık söyleyeceğim sende bunlara alet oldun gittin biyerlere bişeyler sakladın vido cektin oradakilerin aklını bulandırdın neyse, bende böyle bir teknoloji olacak ve devlet baba beni arayıp sormayacak işte ben buna gülerim koptumkoptum sende cabuk kurtulmuşsun ellerinden gecmiş olsun diyelim

Turkia

Kullanıcı

Aslında Söylediklerim Zorlarına Gitti .. ve Sakladıgım Malzemeyi De Bulmamıslardı :) Bölgeyi Göstermediler Bulamayıncada Benden Resim istedi Hakan Gönderdim Ne Sakladıgımı önceden Gördü .. Bende Kulak Arkası Yapıp Ez Gectim Hakan Da Hutame'de Beni Engellediler Gercekleri Söyledigim icin Neyse Buda Bir Macera Oldu Bizim icin :)

acık söyleyeceğim sende bunlara alet oldun gittin biyerlere bişeyler sakladın vido cektin oradakilerin aklını bulandırdın neyse, bende böyle bir teknoloji olacak ve devlet baba beni arayıp sormayacak işte ben buna gülerim koptumkoptum sende cabuk kurtulmuşsun ellerinden gecmiş olsun diyelim